Trhání horní osmičky - bolí to?

Anonymní
9.7.21 11:33

trhání horní osmičky....bolí to?

Holky v pondělí mě čeká trhání horní osmičky, normálně vyrostlé, bolí to? Zubaře se normálně vůbec nebojím, naopak jdu k němu jako ke kadeřnici, ale trhání se fakt bojím…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8045
9.7.21 11:37

Kdyz to dr dobre opichne, bolet to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
9.7.21 11:40

Je to tedy více než 25 let :roll: kdy mi trhali horní osmičku vyrostlou max napůl a ještě nakřivo. Byla venku hned bez problémů. Ještě mě zubařka upozorňovala, že až přestane působit injekce, bude to asi bolet, ale nebolelo :palec: Nejhorší je smrt z vyděšení ;) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
9.7.21 11:48

Osmičky mě neboleli vůbec, jakože vůbec. Při výkonu je injekce, to je jasný. A když to jde hladce ven tak není co řešit. U mě to byla otázka tak 30 vteřin i s pozdravem a injekcí a hotovo. Až to přišlo k sobě tak to bylo nepříjemný, ale žádná nesnesitelná bolest to nebyla. Stačil jeden Ibalgin a o ničem jsem nevěděla.

Příspěvek upraven 09.07.21 v 11:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25025
9.7.21 11:52

Ne…do 10 vteřin jsem měla zub venku. trhala mi 3 :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
9.7.21 11:57
@Anonymní píše:
Holky v pondělí mě čeká trhání horní osmičky, normálně vyrostlé, bolí to? Zubaře se normálně vůbec nebojím, naopak jdu k němu jako ke kadeřnici, ale trhání se fakt bojím…

pokud jdeš k zubaři, který to opíchne, nebolí to,
pokud jdeš ke kováři, tak to asi bolet bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1339
9.7.21 11:57

Tak teda nevím… já byl na trhání loni - injekce? bolelo to jak sviňa a pak to trhání? Jestli nepočkal dost dlouho nevím, ale bolelo to tak, že mě tekly slzy a to si myslím, že nejsem žádný třasořitka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
9.7.21 12:21

Trhali (spíše dolovali ještě nevyrostlé) všechny čtyři. Bolelo to jen u jedné, kdy se špatně trefili - pak jsem ani dva týdny nemohla otevřít pusu.
Jinak mám dobrou zkušenost s použitím homeopatik Arnica montana po trhání. Vzdy následoval 14-ti denní děs běs ve formě migrén a při použití homeopatik to bylo v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
9.7.21 12:26

Už mám venku 3 osmičky a nikdy nebyl problém. Ty dolní sem měla z půlky pod dásní a tu horní už úplně venku. Dali mi injekci, nechali chvíli působit a zub byl do minutky venku, ani po tom, co přestala injekce působit, mě to nebolelo.
Ale před tím sem se hrozně bála, šla se mnou kámoška jako doprovod :D a nakonec to nic nebylo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
9.7.21 12:26

Horní osmička úplně v pohodě, trhal zubař. Na dolní jsem byla před rokem na chirurgii a bylo to peklo. Jak to tahal, ješte se mu zlomil jeden kořen a nešel mu vydloubat, tak mi to musel celý rozřezat a vyčistit. 3× mě tam kříslili. Čeká mě ještě jeden dolní a to jsem říkala tomu doktorovi, že až mě začne zlobit, tak se nechám rovnou odstřelit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2112
9.7.21 12:29

Mám venku všechny osmičky, opich a nebolela ani jedna. Trhání tak 5 sekund max. Měla jsem strach, že to začne bolet, až to přijde k sobě, ale nic, pohoda. Jen ta obrovská díra po zubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
9.7.21 12:33

Mě to nebolelo vůbec. Jen jak jsem to v puse měla mrtvé, tak jsem si rozkousala tvář a to bylo nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2112
9.7.21 12:34

Jo a doktor mi říkal, že horní jsou v pohodě, ale na dolní že mám přijít hned zkraje týdne, kdyby se to zanítilo, ať je v dosahu a nemusím někde o víkendu lítat po pohotovostech. U těch dolních se stává, že se zanítí nebo co, je to blízko uzlin, může být problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33627
9.7.21 12:41

Ahoj, byly mi trhány dvě spodní stoličky(moudráky) najednou. Injekce vůbec nebolela a o trhání jsem prakticky nevěděla, tak bezbolestné to bylo.Nic prakticky nebolelo ani poté, co pusa přišla k sobě. Lidově řečeno, mohla bych na to chodit každý den.Tak se neboj, je to pohoda, fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15092
9.7.21 14:53

No tak jestli nemají tvé osmičky komplikované kořeny, což by doktor zjistil z rentgenu, tak by to po umrtvení bolet nemělo. Já mám venku všechny čtyři, u tří bylo trhání poměrně dramatické, u té čtvrté jen částečně. Ale já měla u osmiček dlouhé kořeny, některé byly trhané pod zánětem atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat