Trhání nervu, kanálky a celková anestezie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavel51
Nováček 2 příspěvky 28.02.19 13:49
trhání nervu,kanálky a celková anestezie

Můj syn ADHD má podstoupit výše zmíněný zákrok a já ho chci ušetřit traumatu a budoucímu strachu ze zubařů. Vím co to je sám jsem to podstoupil několikrát. Máte nějaké zkušenosti kdo tohle dělá? Obvolal jsem spoustu zubařů, ale nikdo tohle nechce a dokonce v Baťově nemocnici ve Zlíně to odmítli přitom syn má doporučení od svého psychiatra. Pokud někdo víte kam se můžu obrátit tak budu moc rád. Zlínský, Jihomoravský, Olomoucký, Moravskoslezký kraj děkuji

Reakce:
LennyL1
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 28.02.19 13:55

Naprosto Vás chápu. Dcera má ze zubařů panickou hrůzu, proto jsme chtěli nějaký oblbovák nebo celkovou anestezii. Také jsme nepochodili. Prý se to dělá až od 5ti zkažených zubů. Takže dostala umrtvující injekci a zub ji škubali za příšerného řevu. Měla 2 roky. Jsme z Brna. Obvolala jsem vše co šlo.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 28.02.19 14:12

Nevím, nestačila by analgosedace? Tu některé zubní kliniky sami nabízejí dětem i dospělým. Přeci jen celková anestezie je dost velký zásah a kvůli jednomu zubu bych do ní dobrovolně nešla.

LennyL1
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 28.02.19 14:15

No třeba v Brně jsem nenašla zubaře, který by dával analgosedaci kvůli jednomu zubu. Že je to zbytečné. A to jsem psala i volala na soukromou kliniku. Telefon nezvedli a na mail neodpověděli, a já jsem to musela řešit akutně.

Bábrdl
Generální žvanilka 23114 příspěvků 28.02.19 14:33

Anestezii ti nikdo nedá, to není pudel. Analgosedaci podle mě celkem běžně.

https://www.canadian.cz/…esteziologie

Mutlice
Kecalka 306 příspěvků 28.02.19 14:35
@modravlocka píše:
Nevím, nestačila by analgosedace? Tu některé zubní kliniky sami nabízejí dětem i dospělým. Přeci jen celková anestezie je dost velký zásah a kvůli jednomu zubu bych do ní dobrovolně nešla.

Chápu, že u dítěte a ještě s ADHD je zubař a zákrok tohohle typu problém. Ale taky bych nešla dobrovolně do celkové narkózy kvůli zubu. Zdá se to jako prd, ale není… Analgosedace je ideální řešení. Nezdá se mi, že by to na Brněnsku nebo Zlínsku nikdo nenabízel :nevim:

Pavel51
Nováček 2 příspěvky 28.02.19 14:56

No právě. Vždy mi odpověděli,že celkovou anestezii neprovádí nebo,že že tento zákrok v celkové anestezii není technicky možný,ale nikdo mi nenabídl jinou alternativu jak analgo sedaci,to jsem si usel dohledat sám. Jeden zubař se k tomuhle vyjádřil s tím,že to může být spíše komplikace.

Mutlice
Kecalka 306 příspěvků 28.02.19 16:03

Pokud hledáte po celé Moravě, je případně problém dojet do Prahy? Mě trhali dvě osmičky najednou zde http://erpetmedical.cz/index.php/cs/
Je to sice už 5 let, ale nabízeli mi „Ošetření v inhalační analgezii (lehká forma analgosedace)“ - to jsem vykopírovala z jejich ceníku. A poskytují podle aktuálního ceníku hned několik forem „umrtvení“ i hlubokou analgosedaci atd.

evulinda79
Stálice 71 příspěvků 01.03.19 17:37

Moc nerozumím dotazu,takže synovi se budou čistit kanálky v zubu,tzv.endo?Kolik mu je a o jaký zube se jedná?

Váš příspěvek
Reklama