Trhani nosni u dětí v Motole v Praze

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
196
6.4.22 15:19

Trhani nosni u dětí v Motole v Praze

Ahoj jetu prosim někdo, kdo byl na trhani nosni mandli z dítětem v Motole v Praze?
Jak to prosím u 2,5leteho dítěte probíhá, a jeste me zajima my se budem objednavat v Praze proto se ptám jak to probíhá tam…dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1184
8.4.22 23:04

@Miskaa91 my jsme byli v Motole teď ve středu. Syn 2,5 let také, trhani nosni mandle, kontrola eustachovy trubice, pripadne zavedení grometky. Což dostal do jednoho ucha. V úterý jsme měli příjem, jsme mimo pražský, tak jsme už zůstali, pro pražský můžete odjet a dorazit až ráno v 6:50 v den operace. Jist tuhé jídlo se muže do 20:00, mléko mohl malý pít do 2:00 a naposledy s mohl trochu napít v 6:00. Každopádně my sli hned první na radu, děti co šly po mas museli lačnit a ziznit třeba až do 11, což je strašné. Ráno v 7:45 dostal sirup na uklidnění, malej se po něm děsně řechtal :D a za deset minut si ho odvezli. Operace trvala cca 45 minut. Sestry mi už hlasily, že si pro nej jedou. Takže jsem uz na nej čekala u výtahu. Malý narkozu moc dobre nesnášel, byl hodně plačtivy až agresivní. Dostal něco na uklidnění, 45 minut jsem se s nim musela prát aby ležel, pak teda naštěstí usnul a spinkal s nejakyma prestavkama skoro cele odpoledne. Večer už ale normálně pil a jedl piškoty namocene v čaji. Druhy den ráno nás pustili hned po vizite domu, takže cca kolem osmé ranní už můžete jít. Jinak co se týká oddělení, byli jsme na B v 8 patře. Sestřičky některé úplně zlaté a jiné na pěst. To si asi nevyberete. Je to proste obrovská nemocnice a jde to tam jak na běžícím pasu, ale zase je to špičkové pracoviště a mají tam velké zkušenosti, jen ten přístup už není tak osobní jako v menších nemocnicích. Doporučuji si vzít nějaké jídlo sebou nebo koupit dole v přízemí v bufiku, dostanete stravenky do nemocniční jídelny, ale ta jídelna je silene daleko a ještě v jiné budově 8o tam jsem ani nesla nebo max ze vám druhy rodič hlídá v době návštěv dítě :D protože oba rodiče najednou tam být nemohou mimo dobu návštěv. Jo a taky nic moc spaní pro rodiče. Takový nepohodlny rozkládací gauč, na to ze je to přímo dětská nemocnice, tak pro rodiče moc uzpůsobeny nejsou. Jinak ale spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat