Trhání nosních mandlí a potíže po zákroku

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.9.21 07:09

Trhání nosních mandlí a potíže po zákroku

Ahojky… Potřebuju poradit…
Malej byl často nemocný, časté záněty nosohltanu, rýmy atd… Takže nás dr poslala na orl kde se potvrdila veliká mandle takže měl nástup v pondělí teď a v úterý mu to dělali… No jenže po zákroku byl takový podle dr (laryngiarni) chrcel a dusil se při kašli.. Myslela jsem že je to normální že má podrážděnou sliznici…dostal inhalaci a zvlhcovac vzduchu a stoptusin… Pak měl večer 37,8 a spí 2× denně doteď spával 1×…
Ve středu nás odpoledne pustili domů pan orl nás chtěl už pustít ale pak za námi zašla dr že až ráno kvůli zprávy ze má od středy dovolenou že to vypíše pak nás ošetřující lékař (což vyznělo že se jí nechce) tak jsem se jí zeptala zda by to nějak nešlo už dnes že mám další den zubaře na kterého čekala jsem 5 měsíců na termín a nechci to propasnout… Tak řekla že jo jen do zprávy napíše že žádám dimisi… Což značí propuštění… Ale nic jsem Nepodepisovala jen to napsala do zprávy.
No jenže včera k večeru začal mít horečku 39,0 a zdálo se mi že má očičko červené a skleněné očička má…
Teď ráno má 38,0…
Kontrola v pondělí…
Myslíte si že nás vezmou? Nebo budou dělat problém skrz stu dimisi… Opravdu jsem nic Nepodepisovala… Na zprávu jsem se dívala až doma tak zrovna mě nenapadlo že to tam napíše 😃…
A jeli by jste hned? Nebo ještě počkali?
Malej má 2roky a skoro 2 měsíce
Pije a Papa zatím vše kromě obědu to nějak nechce
Přidávám foto toho očička… To levé z naší strany

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28268
24.9.21 07:17

Kdo jestli vás vezme skrz tu dimisi? to jsem nepochopila :nevim:
jinak, když má malý 39 a je po takovém zákroku, tak samozřejmě dnes k lékaři - k dětské nebo tam, kde jste byli na zákroku - nenechávej to přes víkend

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2633
24.9.21 07:21

Tam zavolej a domluv se s nimi, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
24.9.21 07:23

To muze znacit zanet.. nesmrdi mu z pusinky? Nase mala to mela a hned nasadili antibiotika… Jela bych k dr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 07:24

@stinga ano skrz dimisi?
Jasan hned volám děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
2563
24.9.21 07:38

To, že je tam napsáno, že žádáš dimisi nemá nic společnýho s možnou budoucí hospitalizací ani s přístupem lékařů, jen to vysvětluje, proč Vás pustili dřív, než bylo původně v plánu a teď už to nikoho zajímat nebude, pouze zákrok, léčba a nynější potíže.
Jela bych k lékaři hned, může to být jen viróza a náhoda, že se rozjela takhle brzy po operaci, ale taky to může být zánět a to chce řešit hned, ne až po víkendu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.21 07:56

@Neuz má antibiotika, dithiaden a stoptusin
A řekli mu že má zánět nosohltanu jak nás pouštěli

• Citovat
  • Nahlásit
18642
24.9.21 09:48
@Anonymní píše:
@stinga ano skrz dimisi?
Jasan hned volám děkuju

Dimise znamena propusteni. To neni revers.
Rozhodne bych to resila HNED.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1981
22.10.21 12:54

Zkusim obnovit diskuzi…4 leta dcera mela dneska odstraneni nosni mandle, bohuzel 2 hodiny po zakroku zacala krvacet z nosu a musela zpatky na revizi…ja sem malem zesilela strachy a modlim se, aby se uz nic nestalo 🙏 🙏 🙏nemate s tim nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat