Trhání osmiček a stehy po 4 dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 12:15
Trhání osmiček a stehy po 4 dnech

Ahoj prosim o radu ve čtvrtek sem trhala osmičku zákrok rychlí, bez bolesti po zákroku bez otoků. Dostala jsem aulin a atb. No a dneska mám stehy už uplne pryc a mám tam díru má to tak být nebo je brzo na to aby tam ty stehy už nebyli moc to nebolí ale i tak mi přijde že je to brzo

Reakce:
Mišulka728
Stálice 52 příspěvků 07.04.19 12:20

Ahojky :) Já tam měla díru ještě asi 10 dní potom, stehy mi vydali po týdnu, díra tam furt byla, nikdo nic neříkal, bylo to strašně nepříjemné, cokoliv jsem snědla, zalezlo do te díry :roll: :mrgreen: ale asi tak po 14 dnech? :nevim: už nevím přesně, se ta díra fakt zatáhla sama :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 12:22

@Mišulka728 no já měla vstřebávaci stehy ale po 4 že jsou pryč :grinning: to mne celkem leklo a na síti se mi už nechce. No právě bojím se toho jidla :slight_frown: už jsem si s tím zubem zazila svoje

Mišulka728
Stálice 52 příspěvků 07.04.19 12:26

A to máš spodní nebo horni? :mrgreen: mě tedy vysekavali oba spodní z kosti najednou a díra mi zůstala jen u jednoho :mrgreen: vždycky když jsem se najedla, tak jsem to pak vystourala takovou malou kovovou lopatickou, myslím že jsem ji tenkrát našla v manikúre :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

lafelay
Kecalka 152 příspěvků 07.04.19 13:06

Tyjo tak to se divím, mě sestřička nabízela samovstrebaci ve čtvrtek a říkala, že by mi je doporučila jen pokud bych je chtěla mít v puse dyl a jinak mi dá obyčejné, které mi vytahujou za týden. Takže za 4 dny se mi to teda zda dost brzo :nevim: ale jinak mi druhou spodní 8 trhali bez stehů a taky jsem tam měla díru, na jídlo jsem si dávala hodně pozor, aby tam nic nezalezlo. Hrabat jsem v tom fakt nechtěla, abych si neudělala suché lůžko :)

Zoe1
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 07.04.19 13:28

Já to měla hodně komplikovaný, dvě spodní osmičky a stehy mi vyndali asi za deset dní, díry jsem tam pak měla asi ještě měsíc, ne-li dva, vím, že to trvalo fakt dlouho, co se mi tam dostávalo jídlo a bylo to strašně nepříjemné. Musela jsem to po každým jídlem něčím šťourat a šlo to dost blbě. Myslím, že jsem to dělala pomocí dlouhých mezizubních kartáčků.

evulinda79
Stálice 80 příspěvků 07.04.19 15:00

vypadlé stehy nevadí,díru tam budeš mí ještě dlouho,rána v ústech se hojí odspoda a je to pomalý proces,jídlo tomu nevadí,s tím si tělo poradí,hlavně v tom ničím neš´tourej

Váš příspěvek
Reklama