Trhani osmičky...a já, posera.

32
12.1.21 15:46

Trhani osmicky...a ja, posera.

Dobry den.Na.prevent. prohlidce mi dr. rrkla, ze mam. zkazenou 8icku.
Vedela jsem ze se extrakci nevyhnu…ale ted, kdy jsem se uz objednala a vim, ze se to krati moc se bojim.
Ja jsem takovy posera…trhani hornich mam za sebou snad 9let, dolni nemam prorezane, takze to bude masakr.
Bude mi to delat chirurg…tak aspon ze…
Kdyz ctu hororove scenare bojim se jeste vic..
Mela jsem pocit, ze mi utrhne hlavu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12921
12.1.21 15:54

@av0509 Tak ty diskuse necti :nevim:
Pokud ta 8 nejde opravit, je lepsi ji vytrhnout. Neboj, to pujde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4179
12.1.21 16:17

@av0509 Držím palce a pak dej vědět jak to proběhlo. Já mám taky spodní neprořezané. Zatím se nekazí, ale občas se ozvou. :roll: Takový zákrok je pro mě horší představa než porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.21 16:20

Když jsem šla na trhání osmičky, rozloučila jsem se s celou rodinou, jako když odcházím do války, ze které není návratu. :) Chápu Tě, ani nevíš jak… :hug:
Nakonec to nebylo tak strašné, snažila jsem se celou dobu myslet na hezké věci…
Bolest nebudeš cítit při zákroku vůbec a na dobu „poté“ dostaneš léky.
Zvládneš to, uvidíš, nejhorší je ta doba před akcí samotnou, kdy má člověk čas přemýšlet. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
12.1.21 16:22

Ja jsem se taky bala mela jsem dolni obe lezici a v listopadu a prosinci si je nechala vyndat. Nejhorsi je tk krupnuti a dyl nez trhani trvalo siti ;) dostanes davku anestezie a bude to dobry.Neni to tak hrozny, ja se taky bala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.1.21 16:23

neboj

Neprořezaná osmička mi udělala hrozný zánět, takže jsem se vytrhnutí akutně nevyhnula. Měla jsem z toho strach, ale doktor byl super. Jediné co bolelo byla umrtvovačka a sám řekl, že pokud se to dobře trefí nemělo by se nic cítit. Trefil to dobře a nejnáročnější bylo udržet otevřenou pusu :) jinak to bylo jen tahání a tlaky vůbec žádná bolest, vcelku zívačka. Když to přišlo k sobě tak to bolelo, ale pak už to bylo lepší a lepší a od té doby mám po bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
12.1.21 16:40

Vytržení osmičky následujícím způsobem. Máte tam hluboký kaz. No nic, opravíme to. Já statečně: Nebylo by lepší ji vytrhnout? Zubař: Ukažte! Hm, sestro, připravte injekci. Pak jsem jen chvilku počkal venku, do pěti minut byla osmička venku a já šel bez problémů domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15075
12.1.21 16:58

Jak můžeš mít zkažený zub, který nemáš prořezaný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11560
12.1.21 16:58

Zaplatila jsem si analgosedaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 17:06

Taky jsem posera jít k zubaři a osmičky mi vytrhli už tři. Naposledy jsem byl v ordinaci cca 11 minut i s injekci a byla venku.

Zákrok vůbec člověk necítí, potom až to přijde k sobě to chce ledovat a vzít si něco jen na bolest…

Opravdu se není čeho bát, to jsem zažil už horší věci u doktorů :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2192
12.1.21 17:06

Muzes si rict o oblbovaci prasek, ses po tom docela sjeta, jak po alkoholu. Pak teda prospis den, ale zbavi to strachu a nemusis platit za analgosedaci. Nekde davaji rajcak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
12.1.21 17:11
@av0509 píše:
Dobry den.Na.prevent. prohlidce mi dr. rrkla, ze mam. zkazenou 8icku.
Vedela jsem ze se extrakci nevyhnu…ale ted, kdy jsem se uz objednala a vim, ze se to krati moc se bojim.
Ja jsem takovy posera…trhani hornich mam za sebou snad 9let, dolni nemam prorezane, takze to bude masakr.
Bude mi to delat chirurg…tak aspon ze…
Kdyz ctu hororove scenare bojim se jeste vic..
Mela jsem pocit, ze mi utrhne hlavu :oops:

Nečti nic. Mně je zdola taky vysekavali z dásní, a jen to potom oteklo. Vzala jsem si vcas analgetika a přísahám, vuuubec mě to nebolelo, ani minutu. Neboj! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4179
12.1.21 17:37
@debra.morgan píše:
Jak můžeš mít zkažený zub, který nemáš prořezaný?

No já ho mám tak, že je z vrchu právě z poloviny zakrytý dásní. A pod tou dásní má právě tendence se kazit, když se tam dostanou zbytky jídla. Tím mě strašil zubař. Takže já poctivě čistím, používám zubní trysku, jen abych je nemusela trhat. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7358
12.1.21 17:44

Injekce na umrtvení, úžasnej vynález. :mrgreen: TAky mám jeden moudrák venku, psychicky jsem se na to připravovala týden a pak byl venku asi za 5 vteřin. 8o Když mi zubařka řekla, že už je venku, tak jsem čuměla jak blázen, vůbec jsem to necítila.
Pak jsem jela zpátky do práce s tím, že když to bude bolet, pojedu domů. Vzala jsem si pro jistotu dva Brufeny a čekala, kdy to přijde k sobě a začne to bolet. Už je to asi pět let a furt nic. :mrgreen:
Nejhorší na tom bylo, že jsem dostala nějaký polštářky napuštěný dezinfekcí nebo co to bylo a ty jsem si měla přikládat na ránu. Tak z těch se mi chtělo blejt, jak to smrdělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52650
12.1.21 17:45

@av0509 já mam taky ze zubaře hrůzu. No ted během měsíce 3 venku :jazyk:. Tu poslední nedělala zubařka ale šla jsme na kliniku, prý ta osmička má divné kořeny a tam doktor že je to na hraně ale pokusí se vytrhnout. Sice 2 injekce ale vytáhnul. Příjemné to není, vadí mne ten zub jak to křupe ale trvá to chvíli. Mne dohnala pak už šílená bolest zubů :jazyk: nebo se říct když to bude bolet ještě o druhou injekci ;) @Jana dnešní :mrgreen: já když měla jít na tu poslední ta to bylo den po výročí svatby a říkala jsme jestli vůbec má cenu nějaký dárek :lol: a manžel že určitě to oslavíme co kdyby to byla poslední naše oslava :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat