Trhání se nevyhnu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 21:56
Trhání se nevyhnu

Ahoj, omlouvám se Vam za nechutné fotografie. Momentalne mam největší hrůzu v životě pred sebou. Prosim, zkrotte si své poznámky jak jsem mela jit davno apod. Nemám to doma vubec jednoduchy a nevím co ted, kde na to vzít. Chtela bych se zeptat, zda se ty stolicky daji ještě nejakym zpusobem opravit.. Je mi vážně málo, a brecim z predstavy ze nebudu mit v tak mladym věku zuby. Jak na me budou koukat, jak to budu vysvětlovat. A to nemluvim o tom, ze u nas ve městě zadny zubar nebere. Jen klinika a tam si sakra priplatim, snad za skvelou praci, ale nevim z čeho. Mam fakt depky ze vseho, nemam toho malo a budu rada kdyz meco dokazu já. Děkuji mockrát za odpovedi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 14.05.19 22:00

Běž a konzultaci, první návštěvu ti asi toho moc dělat nebudou, popřípadě ti řeknou co a jak a kolik by to stálo nebo nestálo. Z fotky je prd vidět

Taky jedna
Extra třída :D 11988 příspěvků 14.05.19 22:03

Můj zubař by to krásně opravil, cena cca 4000 za každý zub, otázkou je, kolik dalších zubů bude potřebovat opravu. Je to fakt „drahá sranda“ nechat si opravit zuby, určitě jděte na konzultaci, aspoň budete mít představu kolik to bude stát a co vše je nutno opravit. Nechala jsem si opravit komplet zuby před pár lety a ten pocit fakt stojí za to. Nejde poznat co je opravené, trvalo to vše cca rok a stálo to hodně peněz, ale jsem za to fakt ráda…

Azeretereza
Závislačka 2755 příspěvků 14.05.19 22:06

No, nejsem z oboru, ale zda se mi, ze jediny pozitivni co uslysis je to, ze ty diry po zubech nebudou videt. Jak se vubec stane, ze ma nekdo zuby v takovym stavu? Nechci rejpat, jen se ptam. Tohle se asi nestalo za pul roku od preventivni prohlidky, ze?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 22:08

@Taky jedna 4000, to by ještě slo, snad bych se s zubarem nejak domluvila. Přítel chodí na klikinu Dentes a tam plati fakt prehnane ceny. A to ma zuby oproti me ukazkove, na oko v pořádku. Radsi jsem mu nerekla co mam v puse ja. Ja si u dvou stolicek myslím, ze mi je vytrhnou, prosvita uz i dasen a divim se, ze zuby jeste „stoji“ :( :(

rendulinka3
Stálice 75 příspěvků 14.05.19 22:08

Odkud jsi? mam super zubařku, pribira a ceny minimální

toma0105
Kecalka 291 příspěvků 14.05.19 22:08

Jsou i horší, akorát to chce pravidelně navštěvovat zubaře, ne jednou za 5 let, až už je nejhůř. Máme mladého zubaře, u něho jsem zatím neplatila ani kačku. Takže bych se toho moc nebála, zadarmo to nebude, chce se poptat u více zubařů. Třeba dnes jsem dala za syna 8000 kč za spodní i horní rovnátka, jinde by mi to napočítali i na 30000kč. Shodou okolností nám je dával otec toho našeho zubaře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 22:13
@Azeretereza píše:
No, nejsem z oboru, ale zda se mi, ze jediny pozitivni co uslysis je to, ze ty diry po zubech nebudou videt. Jak se vubec stane, ze ma nekdo zuby v takovym stavu? Nechci rejpat, jen se ptam. Tohle se asi nestalo za pul roku od preventivni prohlidky, ze?
@Azeretereza píše:
No, nejsem z oboru, ale zda se mi, ze jediny pozitivni co uslysis je to, ze ty diry po zubech nebudou videt. Jak se vubec stane, ze ma nekdo zuby v takovym stavu? Nechci rejpat, jen se ptam. Tohle se asi nestalo za pul roku od preventivni prohlidky, ze?

Nene, nestane. Nikdy jsem tam nebyla, je to vážně ostuda. Potřebovala jsem uz tak pred 6lety ale „DOMA“ mi bylo receno. Nikde neberou, no u nas ve meste ne, ale furt bych radsi připlatila nez teď platit miliony. To jeste zubar opravi atd atd.. A nikam jsme se nedostali. Ja uz v te dobe jsem se strasne stydela za to co mam v puse. Nechtela jsem tam jit sama, aby si zazila tu ostudu i MAMA. Ted bych si je nejradši vytrhla sama. A doma to neni jen o navstevach u zubare, ale o vsem. Nastesti jsem ted vypadla pryc

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 22:14

@rendulinka3 Decin, pribiraji v Usti a to uz je 25km :lol:

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 14.05.19 22:15
@Anonymní píše:
@rendulinka3 Decin, pribiraji v Usti a to uz je 25km :lol:

25 km není nic, už máš aspoň termín?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 22:16

@pikola jeste ne, furt pokukuju jestli neni levnejsi varianta :confused: Protože jit tam s poloprazdnou kapsou.. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 22:18

@toma0105 Taky bych se rada ptala více zubaru, ale vypada to ze po nich slehla zem:disappointed:

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 14.05.19 22:18

Nespekuluj a domluv si termín, to je zdarma.
Jinak mi neříkej, že jsi obvolala všechny tyhle zubaře a všichni tě odmítli
 https://www.znamylekar.cz/zubar/decin

Azeretereza
Závislačka 2755 příspěvků 14.05.19 22:20
@Anonymní píše:
Nene, nestane. Nikdy jsem tam nebyla, je to vážně ostuda. Potřebovala jsem uz tak pred 6lety ale „DOMA“ mi bylo receno. Nikde neberou, no u nas ve meste ne, ale furt bych radsi připlatila nez teď platit miliony. To jeste zubar opravi atd atd.. A nikam jsme se nedostali. Ja uz v te dobe jsem se strasne stydela za to co mam v puse. Nechtela jsem tam jit sama, aby si zazila tu ostudu i MAMA. Ted bych si je nejradši vytrhla sama. A doma to neni jen o navstevach u zubare, ale o vsem. Nastesti jsem ted vypadla pryc

Ty jsi nikdy nebyla u zubare? 8o Tak to vypada jeste relativne „dobre“ si myslim. Kdyz te k tomu nikdo nevedl, tak je to pochopitelny. Pritom mi prijde, ze mimo ty stolicky mas hezky zuby, i bily. Ted si urcite sezen zubare, pomuze ti. A treba to nebude takova palka. Me se kdysi pred lety ulomila skoro pulka stolicky, doktorka to zaplombovala a drzi to dodnes, zrovna dneska zkousela, jestli je ta plomba ok a je. Treba to taky pujde. Aspon docasny reseni, nez nasetris penizky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 22:21

@pikola Opravdu nelzu, nevolala jsem vsude, protoze někteří jsou opravdu reznici, atd. Ale tam, kde byli ochotni se mnou mluvit tak me poradili Tomadental v Usti. Pry v Děčíně shani zubare 4000lidi

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama