Trhání sedmičky, bolest

Anonymní
2.2.17 11:24

Trhání sedmičky, bolest

Ahoj holky, :mavam: včera odpoledne jsem byla na trhání zubů ( sedmičky v pravo nahoře) díru tam mám strašně velkou, ale to by bylo v pohodě. Bolí to jako čert :cert: teče z toho pořád krev :,( ale to že mi zubař trhal sedmičku nahoře a udělal mi tohle? :zed:
Takže holky co vás čeká trhání…držím palce ať to máte vy v pohodě :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

7880
2.2.17 11:27

Já jsem jednou po vytržení zubu vypadala jako kdybych dostala pořádně pěstí, tvář jsem měla oteklou a úplně modrou auauau. Po vytržení zubu se nesmí ani vyplachovat, ani vycucávat tu krev, je potřeba aby se tam udělala ochraná vrstva a tím vycucáváním se neudělá a pak to pekelně bolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.17 11:36

@arinecka No taky to mám jak kdybych dostala pořádnou pěsti :(
Bílí to strašně moc…v noci jsme kvůli tomu nemohla ani spát. Už ani nevím jaký prášky si mám na tu bolest brát, bez prášku bych to opravdu nevydržela.

• Nahlásit
  • Citovat
7880
2.2.17 12:01
@Anonymní píše:
@arinecka No taky to mám jak kdybych dostala pořádnou pěsti :(
Bílí to strašně moc…v noci jsme kvůli tomu nemohla ani spát. Už ani nevím jaký prášky si mám na tu bolest brát, bez prášku bych to opravdu nevydržela.

To znám moc dobře, párkrát jsem tu chybu s vyplachováním ad taky udělala a cca 14dní jsem myslela že budu tlouct hlavou do zdi, jeden prášek za druhým a neustále něco ledového připláclého na tváři. Před vánocema jsem byla na posledním trhání, dala jsem si sakra pozor abych se toho místa ani nedotkla a bylo to v pohodě. Zkus si zabalit třeba mražený špenát do utěrky a drž si to na tváři, na chvilku ti to uleví. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.17 13:18

@arinecka No nějak to musím vydržet. Teď jsem si koupila velký balení ibalginu, tak budu do sebe cpát ibalgin abych to vydržela :roll:
Teď se bojím nějak moc jist, aby se mi tam nedostalo kousek jídla, to je pak taky hezká bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
359
2.2.17 19:36

Jen mě tak napadá, proč se ty díry po zubu nešijou? :nevim:

Příspěvek upraven 09.11.19 v 23:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
2.2.17 20:21

Tak díra by se měla stáhnot sama. Záleží také v jaké poloze a jak dlouhý měl kořen. Když mi trhali osmičku, která byla naležato odloučilo se lůžko. (zub na hoře) Nezašili ho. Dostala jsem zánět do čelistní dutiny, 3 měsíce jezdila na výplach. Závěr- po pěti měsících od vytržení operace a vyčištění čelistní dutiny a sliznice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26161
2.2.17 20:26

@samuelle když je zánět, nešije se…

Určitě doporučuju nevyplachovat, natržený koutek promazávat ať nepraská.
Největší otok - 2-3 den po extrakci.
Ledování by ti mělo trochu ulevit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama