Reklama

Trhání sedmičky, bolest

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 11:24
Trhání sedmičky, bolest

Ahoj holky, :mavam: včera odpoledne jsem byla na trhání zubů ( sedmičky v pravo nahoře) díru tam mám strašně velkou, ale to by bylo v pohodě. Bolí to jako čert :cert: teče z toho pořád krev :,( ale to že mi zubař trhal sedmičku nahoře a udělal mi tohle? :zed:
Takže holky co vás čeká trhání…držím palce ať to máte vy v pohodě :hug:

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 02.02.17 11:27

Já jsem jednou po vytržení zubu vypadala jako kdybych dostala pořádně pěstí, tvář jsem měla oteklou a úplně modrou auauau. Po vytržení zubu se nesmí ani vyplachovat, ani vycucávat tu krev, je potřeba aby se tam udělala ochraná vrstva a tím vycucáváním se neudělá a pak to pekelně bolí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 11:36

@arinecka No taky to mám jak kdybych dostala pořádnou pěsti :(
Bílí to strašně moc…v noci jsme kvůli tomu nemohla ani spát. Už ani nevím jaký prášky si mám na tu bolest brát, bez prášku bych to opravdu nevydržela.

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 02.02.17 12:01
@Anonymní píše:
@arinecka No taky to mám jak kdybych dostala pořádnou pěsti :(
Bílí to strašně moc…v noci jsme kvůli tomu nemohla ani spát. Už ani nevím jaký prášky si mám na tu bolest brát, bez prášku bych to opravdu nevydržela.

To znám moc dobře, párkrát jsem tu chybu s vyplachováním ad taky udělala a cca 14dní jsem myslela že budu tlouct hlavou do zdi, jeden prášek za druhým a neustále něco ledového připláclého na tváři. Před vánocema jsem byla na posledním trhání, dala jsem si sakra pozor abych se toho místa ani nedotkla a bylo to v pohodě. Zkus si zabalit třeba mražený špenát do utěrky a drž si to na tváři, na chvilku ti to uleví. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 13:18

@arinecka No nějak to musím vydržet. Teď jsem si koupila velký balení ibalginu, tak budu do sebe cpát ibalgin abych to vydržela :roll:
Teď se bojím nějak moc jist, aby se mi tam nedostalo kousek jídla, to je pak taky hezká bolest.

samuelle
Kecalka 347 příspěvků 02.02.17 19:36

Jen mě tak napadá, proč se ty díry po zubu nešijou? Vždyť do toho musí padat jídlo, krvácí to a ještě k tomu hrozí suché lůžko a další trápení :nevim: Já měla díry po osmách vždy šité a na druhý den jsem o ničem nevěděla a mohla se v klidu najíst. Kamarádka byla u jiného zubaře, ten tam nechal tyhle krátery a strašně dlouho se s tím trápila než se rána trochu zatáhla a přestala bolet…

Mefag-r
Kecalka 398 příspěvků 02.02.17 20:21

Tak díra by se měla stáhnot sama. Záleží také v jaké poloze a jak dlouhý měl kořen. Když mi trhali osmičku, která byla naležato odloučilo se lůžko. (zub na hoře) Nezašili ho. Dostala jsem zánět do čelistní dutiny, 3 měsíce jezdila na výplach. Závěr- po pěti měsících od vytržení operace a vyčištění čelistní dutiny a sliznice

Malaga
Generální žvanilka 24410 příspěvků 02.02.17 20:26

@samuelle když je zánět, nešije se…

Určitě doporučuju nevyplachovat, natržený koutek promazávat ať nepraská.
Největší otok - 2-3 den po extrakci.
Ledování by ti mělo trochu ulevit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama