Trhání více zubů

Anonymní
26.3.21 18:09

Trhání více zubů

Dobrý den
Jdu za vámi z otázkoj kvůli velkým problémům je mi nařízeno vytáhnout veškeré zuby bohužel.. :,( :,( chci se zeptat setkal se někdo z vás z tím? Mám 4 termíny aby to šlo ven jak ro řešit v práci ard děkuji za rady 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
330
26.3.21 18:30

Mě trhali naráz 4 osmičky ale museli mi to dělat operativně. Po tom jsem byla 2 týdny úplně mimo, nemohla jsem jíst, a musela jsem spát vsedě abych se neudusila otokem. Nicméně v narkóze se s tím ti doktoři asi tolik nepářou, ale počítala bych s tím, že je možnost, že to bude na neschopenku. Asi taky záleží které zuby právě budou trhat. Osmičky jsou fakt velké, tak jsem to mohla snášet hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.21 18:35

A co by tě přesně zajímalo? Mě trhali tři osmičky, jedna rána se mi zapálila, čtrnáct dní jsem brala antibiotika a nebyla jsem provozuschopná, mému muži taky tahali zuby, a druhý den šel normálně do práce jako by se nechumelilo. Takže dost záleží, no :nevim: V práci si vem normálně volno na lékaře a řekni vedoucím o co jde, a že se může lehce stát, že budeš muset na nemocneskou, ať má za tebe náhradu, kdyby se to nevyvíjelo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat