Trhání zubů moudrosti

3
25.4.21 00:12

Trhání zubů moudrosti

Ahoj
Chtěla jsem se zeptat zda jste někdo byl na trhání zubů moudrosti v těhotenství?
Dostali jste injekci?
Popřípadě kolik jste za vše platily.

Jsem ve 34tt. A hned mě bolí 3 zuby.
Jeden z nich mám prorizlej.
Bolestí nemůžu spát.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63703
25.4.21 06:48

@Paula.tt jasně, že dostaneš injekci, ta nicemu nebráním ani neškodí mrneti. Neplatila jsem nic, na ošetření pod lokální anestezii jsem byla několikrát, naposledy 38 tt.. Blba je jen bolest pp trhání, na tu moc léků nemůžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
25.4.21 08:41

@Paula.tt zub moudrosti mi v těhotenství netrhali, ale šestku ano - měla jsem pod ní zánět. Byla jsem tehdy v 7. měsíci, dostala jsem injekci, vytrhli, zašili - akce na 4 minuty, doporučili proplachovat heřmánkovým čajem a čau. Žádné drama.
Je lepší když se to vyřeší ještě v těhotenství, než se pak trápit ještě s miminem.
Za vytržení se myslím neplatí nic, pokud to není někde v nějaké soukromé ordinaci, kde platíte i za dobrý den. Alespoň tak mi to doktor říkal: vytrhnutí zdarma, záchrana za x tisíc. V mém případě teda záchrana už nebyla možná, ale pokud by byla, bylo by to až po šestinedělí, protože doktor nechtěl abych mu ležela v křesle třeba hodinu a půl - toho jsem stejně nebyla v tu dobu ani schopná (ležet dlouho na zádech.)
Takže záleží na čem jste se dohodli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
25.4.21 14:57

@Paula.tt Ahoj, byla sem v cca 9tt, když šel ven pravý dolní zub. ( oba nalevo šly ven, když sem ještě kojila první dítě ) Zub prořízlý nebyl, lékař jej vyřezával. Injekci mi dali, neplatila sem vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
26.4.21 19:10

Moc děkuji za odpovědi. :srdce:
Už jsou pryč ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...