Trhání zubu se zánětem okostice

Anonymní
16.9.20 09:40

Trhání zubu se zánětem okostice

Zdravím, chtěla jsem se vás zeptat jestli o tom něco nevíte, jsem už 5 den po vytržení 6 dole v levo se zánětem okosticí. Pořád to trochu bolí a v raně není krevní sraženina ale žlutý povlak. Myslíte že je to normální? Bojím se aby to nebylo suché lůžko. Nikdy předtím mi zub netrhaly takže o tom nic nevím, a jelikož nemám svýho zubaře tak se nemám koho zeptat. :nevim: předem děkuji za každou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2336
16.9.20 10:36

Jenže tady ti nikdo 100% nic neřekne, když ti někdo napíše, to je v poho, nic to není, nebudeš to řešit? Nemas-li zubaře jdi tam, kde ti zub trhali nebo na pohotovost, zánět kostnice není sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2104
16.9.20 10:41

Tak pokud mas zanet a je to tam zluty to bude asi hnis ne? Ale tady ti to s jistotou nikdo nerekne..obrat se na toho kdo ti zub trhal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
16.9.20 11:23

Na rane je normální mít bílý povlak. Pokud to výrazně neboli, nenatekas, nemáš teplotu, tak to zánět spíš nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3590
16.9.20 12:38

Zluta je OK. Kdybys to mela prazdne tu diru a vevnitr šedivou a ukrutnou bolest, to by bylo suche luzko. Snaz se na to misto nekousat, necistit to kartackem, nejezdit si tam jazykem a bude to v pohode. ATB predpokladam mas na ten zanet okostice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 13:21

Přítelovi trhali osmičku a za tři dny byl v pohodě. Já měla zánět okostnice, netrhali, ale chodila jsem každý týden čistit, bolelo to cca dva měsíce v kuse. Brala jsem na to léků až až a musela mít i marodku. Vždy když řekla, že bolest bude nesnesitelná ať hned zajdu na kontrolu. Takže mylsím, že bys měla někam zajít.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 14:27

@sediza ATB nemám když mi dřív zub ošetroval pán doktor řekl že pokud nejsou teploty a nic nenatýka tak mi ATB nedá :nevim: a teď jinde po vytržení zubu paní doktorka nic o zánětu neříkala jen že si to mam vyplachovat. Tak nevím jestli tam ten zánět pořád je nebo není :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama