Trhání zubů v analgosedaci/anesesii

16
11.5.21 14:50

Trhání zubů v analgosedaci/anese

Krásný den Všem.
Máte někdo zkušenosti s trháním zubů v anestezii? Za rozumný peníz. Praha a okolí. Dekuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1825
11.5.21 15:39

Škoda že nejsi z Ostravy a nebo se nechceš udělat výlet do Ostravy. Máme tady jednoho šikovného, který ty zuby vytrhne a odcházíš bez bolesti, která nepřijde ani po odeznění injekce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11661
11.5.21 16:45

Já byla v Jihlavě za trojku v analgosedaci.. V Praze toho bude určitě hromada, stačí googlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.5.21 22:46

Je tu prosím někdo kdo mi poradí? Zlomila se mi stolička, která mi následně zčernala a začíná dost bolet. Zub bohužel nepůjde jen tak vytahnout. Má otázka zní…udělá mi to někdo v nějaké anestesi a nebo v nějakém útlumu ať to necítím. Kolik se tak přibližně platí, potřebují doporučení od lékaře??? A hlavně kde to dělají jsem z Moravského kraje.
Moje zubní šla do důchodu a já jsem bez radná a ze zubařů mám hrůzu.
Tak nevím co teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
17.5.21 15:00
@Penelopes píše:
Je tu prosím někdo kdo mi poradí? Zlomila se mi stolička, která mi následně zčernala a začíná dost bolet. Zub bohužel nepůjde jen tak vytahnout. Má otázka zní…udělá mi to někdo v nějaké anestesi a nebo v nějakém útlumu ať to necítím. Kolik se tak přibližně platí, potřebují doporučení od lékaře??? A hlavně kde to dělají jsem z Moravského kraje.
Moje zubní šla do důchodu a já jsem bez radná a ze zubařů mám hrůzu.
Tak nevím co teď

Zkus zavolat https://stemamedica.cz/ trhat umí naprosto perfektně - rychle a bez bolesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.21 18:43

analgosedaci

Mám, strašně bolestivý přední špičák, když jsem šel včera na pohotovost na trhání, tak mě paní doktorka dala injekci a chtěla trhat, ale ani přes umrtvení to nešlo, pusa mě brněla, ret jsem měl spadlý, takže to byla známka umrtveni, ale k trhání nemohlo dojít, protože jak mile se doktorka dotkla zubů nebo dásně tak nastala ukrutná bolest. Tak jsem šel dneska ke svému zubaři a scénář se opakoval že včerejška a tak mě napsal doporučení na analgosedaci a tak se chci zeptat co mě čeká, protože taky mám hrůzu že zubařů a docela se toho zákroku bojím. Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
18.5.21 13:41

Ahojte, taky me čeka trhání osmicek v analgosedaci v Brně, zajima me jak to probíhá a jestli to fakt vůbec nejde cítit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3951
20.5.21 17:56
@Jachudka píše:
Ahojte, taky me čeka trhání osmicek v analgosedaci v Brně, zajima me jak to probíhá a jestli to fakt vůbec nejde cítit

Ahoj, dnes jsem zrovna byla na trhání osmičky v analgosedaci, dýchala jsem z takové trubičky, pak mi ještě zavedli kanylu, ale do té nic nedávali, protože to nebylo třeba. Dost se mi motala hlava a úplně jsem nevnímala, ale vím, že mi tam píchli tu umrtvovací injekci a vím, že ten zub nějak trhali, trošku jsem to cítila a pak to šili, ale bolest vůbec. Jen říkali, že to dělali celé asi 25 minut až půl hodiny a mně to přišlo jako tak minuta. Pak jsem tam ještě chvilku ležela a pak jsem musela mít doprovod domů. Dnes celý den spím. Držím ti moc palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 18:14
@Láďa 1171
@Láďa 1171 píše:
Mám, strašně bolestivý přední špičák, když jsem šel včera na pohotovost na trhání, tak mě paní doktorka dala injekci a chtěla trhat, ale ani přes umrtvení to nešlo, pusa mě brněla, ret jsem měl spadlý, takže to byla známka umrtveni, ale k trhání nemohlo dojít, protože jak mile se doktorka dotkla zubů nebo dásně tak nastala ukrutná bolest. Tak jsem šel dneska ke svému zubaři a scénář se opakoval že včerejška a tak mě napsal doporučení na analgosedaci a tak se chci zeptat co mě čeká, protože taky mám hrůzu že zubařů a docela se toho zákroku bojím. Děkuji.

Tak jak jsi dopadl? Pokud si ji ještě neabsolvoval, tak Ti ji vřele doporučuji. Jsem z oboru a u nás jsou termíny docela dost dlouhé. Analgosedace funguje na každého a je super. Každému se to líbilo. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat