Trhání zubů v celkové narkoze

Anonymní
29.7.21 18:32

Trhání zubů v celkové narkoze

Zdravím :mavam: Je tu někdo kdo podstoupil trhání všech zubů v celkové anestezii? Na jak dlouho to bylo? Kdy vás pustili domu? A jak jste se po tom cítili? Já mám jít druhý den do práce a nejsem si úplně jista :nevim: Popřípadě ty dočasné zuby za 4500 má cenu? Mohli jste je hned nosit? Díky za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
661
29.7.21 18:56

Ahoj. Me brali v celkove,,jen,, vsechny osmicky, ale druhy den do prace bych se urcite nedostala. Byla jsem otekla jak balon, oblbla po narkoze, tekla i krev. Pousteli me ten den s doprovodem (po sesti hodinach zakroku a nejakem vylezeni na posteli) a sla sem rovnou do postele. Neumim si predstavit vsechny zuby a fungovat v praci. Nemluvila sem, nejedla sem, nic moc kdyz to naraz prijde k sobe :nevim: Vic bohuzel nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3562
29.7.21 21:40

A proč na to trhání všech zubů jdeš?? To jsou všechny špatný nebo kvůli kráse, že si necháš udělat jiný? :nevim:

Ja mám teda dolní přední krivy, ale jsou zdravý a moje vlastní a na nějaké estetické úpravy bych v životě nešla.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 09:39
@Gerberka píše:
A proč na to trhání všech zubů jdeš?? To jsou všechny špatný nebo kvůli kráse, že si necháš udělat jiný? :nevim:Ja mám teda dolní přední krivy, ale jsou zdravý a moje vlastní a na nějaké estetické úpravy bych v životě nešla.. ;)

Já to mám hlavně ze zdravotních důvodu :)

• Citovat
  • Nahlásit
446
31.7.21 02:45

Asi to bude dost velký zákrok. Je to vůbec bezpečné? Musíš to opravdu takto absolvovat? Zuby se dají alespoň načas přeléčit antibiotiky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 11:35

@Takco Ano musím

• Citovat
  • Nahlásit
446
31.7.21 11:39
@Anonymní píše:
@Takco Ano musím

Musis-li to absolvovat najednou, držím palce a určitě si dej čas na zotavenou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 11:47

@Takco Děkuji no :) Mám jen brigádu, ale stejně myslím, že mě vyhodí :nevim: :mrgreen: :)

• Citovat
  • Nahlásit
189
19.8.21 19:29
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam: Je tu někdo kdo podstoupil trhání všech zubů v celkové anestezii? Na jak dlouho to bylo? Kdy vás pustili domu? A jak jste se po tom cítili? Já mám jít druhý den do práce a nejsem si úplně jista :nevim: Popřípadě ty dočasné zuby za 4500 má cenu? Mohli jste je hned nosit? Díky za odpovědi
Ahoj, možná píšu trochu pozdě, ale třeba ti mým příspěvkem přispěju. Mně v celkové narkóze brali asi 4 zuby a dělali mi dostavbu zubu, taky mi rovnali spodek zubů. byla jsem v té narkóze kvůli zubům asi dvakrát nebo třikrát v životě, jelikož s tím mám problémy, z toho dvakrát mi bylo po narkóze špatně a zvracela jsem trochu, (dalo se přežím, jen jsem se dávila kvuli prazdnemu zaludku), jinak v pohodě, všechno probíhalo bez problémů, akorát den po tom, jsem úplně prospala jinak dalsi dny u cajk a sla jsem do prace.. a taky jsem zjistila, že je to úplně zbytečné a že se to dá vydržet bez toho, takže za mě vyhozené peníze.. :mrgreen: :mrgreen:
@Anonymní píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat