Trhání zubů ve (Zlínské) nemocnici

2324
30.7.13 21:17

Trhání zubů ve (Zlínské) nemocnici

Hezký večer,

máte někdo zkušenosti s trháním vícero zubů naráz v nemocnici? V pátek jsem objednaná do Zlínské nemocnice na zubní chirurgii, měli by mi vytrhnout troje kořeny od vylomených zubů, a dvě osmičky. Jedna je prořezaná tak z jedné třetiny a druhá vůbec. Na jedné i druhé straně mám ještě nedoléčené záněty a vím že anestezie téměř vůbec při zánětu nepůsobí - mám odzkoušeno. Opravdu z toho pátku už mám hrůzu, jak to probíhá, používají silnější umrtvení než ambulantní zubaři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2324
30.7.13 21:50

Nikdo nic??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
30.7.13 21:56

Teda..zkušenost z touhle nemocnicí nemám, ale já bych doporučila zrušit tohle objednání a najít si zubní chirurgii, kde provádí anglosedaci. Píchnou ti něco do žíly a i když vnímáš doktora, co ti říká, necítíš žádnou bolest. Já takhle byla na vytržení kořenů po jednom nezdařeném zákroku u svého zubaře + mi najednou vytrhl 3 moudráky a bylo mi blaze. mě to stálo 500,– + 30,– poplatek a měla jsem to za půl hodiny za sebou a opravdu bez bolesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2324
30.7.13 22:01

O té analgosedaci jsem teď hodně četla, třeba ji poskytují i v naší nemocnici - nebo spíš v to doufám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
30.7.13 22:04

Za zeptání nic nedáš, ale za mě teda fakt doporučuju. :) Hodně štěstí, já sama jsem posera a zubaře z duše nesnáším :D Kdybych mohlam nechám si i vrtat pod tímhle kouzelným „systémem“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
30.7.13 22:36

@dandysek můžu se zeptat odkud jsi? Potřebuju si nechat vytrhnout moudrák, ale už jen ta představa mě šíleně děsí :( Taky jsem hledala kde poblíž provádí analgosedaci, ale našla jsem nejblíž Prahu, jsem z Chomutova. A takhle levně jsem nenašla nikde 8o

Jinak pro zakladatelku: pokud tam máš zánět, nešla bych asi ani omylem a nechala si to nejdřív pořádně zaléčit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
30.7.13 22:43

Osobně bych doporučila dr. Slívu na Podhoří.
Byla jsem na zubní chirurgii v Olomouci, ve Zlíně a u Slívy na Podhoří a nejhůře jsem to odnesla ve zlínské nemocnici. Neházím na ně vinu, pravděpodobně byla špatně aplikovaná anestezie (bylo to v roce 2002). U Slívy jsem byla 2011 (i můj muž) a i on si pochvaloval zákrok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2324
30.7.13 22:59

@petrul To léčení je pravděpodobně na dlouho, zuby mám neléčené několik let a tak dopadly, mám tam spoustu počínajících zánětů a doktorka řekla vytrhnout, dokud to nemám rozlezlé všude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
31.7.13 07:52

@petrul já jsem z vysočiny, kousek od Žďáru nad Sázavou a na trhání jsem byla v Havlíčkově Brodě u doktorka Jirgla. To je od Chomutova trochu z ruky :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2324
31.7.13 08:43
@-Evka- píše:
Osobně bych doporučila dr. Slívu na Podhoří.
Byla jsem na zubní chirurgii v Olomouci, ve Zlíně a u Slívy na Podhoří a nejhůře jsem to odnesla ve zlínské nemocnici. Neházím na ně vinu, pravděpodobně byla špatně aplikovaná anestezie (bylo to v roce 2002). U Slívy jsem byla 2011 (i můj muž) a i on si pochvaloval zákrok.

A můžu se zeptat kolik jste platili? A dá se k němu objednat jen na ted daný zákrok nebo ošetřuje jen vlastní pacienty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
31.7.13 09:20

Jen jsme si připláceli za „nadstandart“ - vstřebatelný drén.
JInak klasicky 30Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
31.7.13 09:22

Objednávala nás naše zubařka, ale mi trhal i nějaké zuby navíc (7,8)- když viděl, že s nimi mám problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2324
31.7.13 12:30

@-Evka- A jaké umrtvení jste měli? On nabízí i tu analgosedaci, nevíte kolik za to chce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
31.7.13 13:01

Měli jsme lokální anestezii, ale asi používá něco jiného nebo to jinak pichá, prostě jsme oba s manželem měli pocit, že to působilo jinak - lépe.
Celkově u těch zákroků jsem měla pocit, že to probíhalo nějak moc hladce, zejména po té zkušenoti před 10 lety z BN.
Zkus jim zavolat - určitě Ti ochotně odpoví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
31.7.13 13:04

Ze zkušenosti známých a manžela bych doporučila dr. Slívu. Manžel tam byl odeslán naší zubařkou, zub mu umrtvili, trhání necítil, platil si jen nadstandartní výplň. Se zubní chirurgií v nemocnici zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama