Tři děti v autě - jak je máte rozesazené, koho doprostřed?

1598
25.7.13 20:16

Tři děti v autě - jak je máte rozesazené, koho doprostřed?

Zajímaly by mě zkušenosti rodičů, co mají tři děti. Máme děti 9r,3r a 7 měsíců, všichni v autosedačkách - jak by bylo nejlepší je rozesadit, jké jsou vaše zkušenosti? Díky za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17001
25.7.13 20:18

Mám jen jedno dítě, ale často vozím i neteře-dvojčata. Vozím je tak, že 3letá dvojčata jsou na krajích, moje dvouletá dcera uprostřed.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
25.7.13 20:19

Menší dítko na kraj, větší doprostřed. Sama tedy 3 děti nemám, ale známý je takto vozí. Vajíčko uprostřed neumístíš, tam je jen ten spodní pás, takže bezpečnost nic moc.. pokud je možno, tak jedno dítko - to nejstarší, vozit v sedačce vepředu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek

My vozíme nejstaršího uprostřed v sedačce 15-36, za řidičem mimčo ve vajíčku a za spolujezdcem 9-18.Měla jsem strach aby tříleťák nesahal na mimino, aby mu třeba nechtěl vehementně podávat dudlík…

• Nahlásit
  • Citovat
11724
@katkatel píše:
Zajímaly by mě zkušenosti rodičů, co mají tři děti. Máme děti 9r,3r a 7 měsíců, všichni v autosedačkách - jak by bylo nejlepší je rozesadit, jké jsou vaše zkušenosti? Díky za odpovědi :kytka:

Ahojky,
máme děti 4,3 a 1rok. Holky sedí u okna a nejmladší uprostřed ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.13 20:21

My jsme teda se ségrama taky byly tři. Nepamatuji si, když nás naši dávali do sedaček, ale když jsme už pak byly větší, třeba 9,7,5 let, tak bylo jedno jak sedíme, po cestě k babičce (cca 6 hodin) jsme stjně zlobily a praly se. :P Ale v sedačce to asi nejde. Dala bych 9r do prostřed, aby mohl(a) hlídat špunty. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1858
25.7.13 20:22

My máme 4,5 + 2,5 a te´d bude mimi - starší mají svá místa po kraji, mimi bude uprostřed… jinak pásy máme všechny 3 bodové, takže no problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11724
25.7.13 20:22
@martina.se píše:
Menší dítko na kraj, větší doprostřed. Sama tedy 3 děti nemám, ale známý je takto vozí. Vajíčko uprostřed neumístíš, tam je jen ten spodní pás, takže bezpečnost nic moc.. pokud je možno, tak jedno dítko - to nejstarší, vozit v sedačce vepředu.

uprostřed máme klasický pás ne jen ten spodní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
25.7.13 20:23

Mám kluky 12 a 9 let, ti sedí na krajích (podsedák a autosedačka) a holku 3 roky v autosedačce uprostřed. Jezdíme tak od jejího narození a osvědčilo se nám to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
25.7.13 20:28

Batole v cybex pallas s isofixem, uprostřed mimino ve vejci, na kraji předškolák v cybex bez isofixu už 15-36. Je to na milimetry, strašně blbě se zapínají pásy. Až mimino vyroste z vejce, tak bude muset asi nejstarší jezdit vepředu, ty dva po stranách a uprostřed zbude fakírská mezírka :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1312
25.7.13 20:28

Máme dvojčátka 3,5r., sedí na krajích a nejmladší 2r. sedí uprostřed. Když byla nejmladší ještě ve vajíčku, seděla ve předu na sedadle spolujezdce a já uprostřed mezi holčičkama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
25.7.13 20:31

@jitule_b tak to je super. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
25.7.13 20:41

@martina.se měla jsem uprostřed klasický pás v kie a má hoi muž v bmw. Mám pocit, že spousta značek už to dělá, je to obrovská výhoda, i třeba když jsou dvě děti a je potřeba zabavovat mimino vzadu, tak se dá vejce doprostřed a je to mnohem pohodlnější sedět na kraji jak mezi vejcem a a posměrnou sedačkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
25.7.13 20:45

@Gladys já mám třeba vw a byť novější, tak ani ťuk, uprostřed je jen ten spodní pás :zed: kámoš má 3 děti, octavii a taky kulové :zed: tyhle výrobci na to asi ještě nepřišli :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
25.7.13 21:01

My máme taky vzadu uprostřed jen pás kolem pasu, takže doprostřed šoupnem nejstarší (10) bez sedačky, na kraje vejce a druhou sedačku (malá má 2,5). Případně ještě já vzadu a nejstarší na podsedáku dopředu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama