Tři malé děti a pes

415
9.4.16 20:27

Tři malé děti a pes

Caute maminy, mám dilema… Vzala jsem si na pár dní do bytu pejska. Je hodný, vše zvlada, jediné co, tak první kontakt s cizima lidma nemá úplně ok, pac si užila svoje. Všichni mě pořád zrazují od toho ponechat si ji. Máme tři kluky 6, 3, 1 rok. Vážně jsem na vážkách co učinit :(. Máte někdo pejska a malé děti? Šli by jste do toho znovu? Nebo o tom někdo přemýšlíte a jste ve stejné situaci? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53985
9.4.16 20:43

@Artuše děti malé máme ale fenku od štěněte, nevzala bych si k dětem odrostlého psa navíc pokud nevim co od toho psa čekat. Děti psa v klidu nenechají :?, co je to za rasu? Ten roční po psovi půjde a pokud se pes bude bát :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
9.4.16 20:51

Mame dvouletou holcicku a petileteho psa, hrozne se zmenil negativne, mame s nim ted velke problemy pres veskerou snahu ho milovat, navic to vsechno okolo jako vecna spina a miliarda chlupu…bohuzel za me Ti psa nedoporucuju. Mozna mas potrebu se starat, ale nestoji to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
9.4.16 20:52

Pes je rok starý. Nějakou dobu žil v maringotce s našimi tmavšími spoluobyvateli… Pak půl roku s holkou, co má děti stejně staré jako já, ta si ji vzala na výchovu, vyhrála nějaké mistrovství světa výcviku psů, tak to má v maliku. Řekla bych, že k dětem se chová pěkně. No a rasa… Samozřejmě směs Kdoví čeho. Tipujeme špice a čivava? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
9.4.16 20:54

Chjo. Když ona na mě tak kouká :,(. Zažila si toho už moc. Ta holka, co si ji vzala na výchovu říkala, že kdybych ji vrátila, tak si ji už asi nechá. Aby takto necestovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
R2
3657
9.4.16 20:55

My psa máme, a tři malé děti k tomu, ale psa jsme měli jako prvního, a nám se teda pes vůbec nezměnil, je pořád stejně hodná, když jsou děti hlučné moc, jde do koupelny, jinak má svůj pelech, a to tedy hlídáme aby ji děti tam nelezli ;) každopádně mít psa doma, je další práce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
9.4.16 20:55

Nevím, co přesně se jí stalo, očividně nic hezkého. V zásadě je to neřízená střela. Takového psa bych si k tak malým dětem nikdy nevzala, považuju to za bláznovství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13530
9.4.16 20:56

Já nemám psy od štěněte, mám dva a je took. Každý pes je jiný ale. Nejmladší byly tři, když jsem je pořizovala. Za mě určite zkusit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
9.4.16 20:58

Ale musím říct, že k dětem se chová opravdu moc hezky. Necha si líbit v podstatě vše. A ve výchově byla právě u děvčete, co má také tři malé děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13530
9.4.16 21:00

@Artuše to zní ale docela nadějně. Záležína tobě, jestli psa chceš nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
9.4.16 21:05

No, chtěla :D. Sama jsem z toho ale v rozpacích. Pejska jsem nikdy neměla. Všichni mě od toho odrazují. Ale Eli zatím vypada, že je šikovná. Uvidíme. Manžel z toho právě není moc nadšený :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
9.4.16 21:09

Rekla bych, ze je velky rozdil mezi fenkou a psem a zvlast v tak blbym veku jako u nas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
9.4.16 21:14

Toto je fenka. A proč až takový rozdíl? A jak myslíš blbý věk? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23862
9.4.16 21:29

A co je špatného na tom mít 3 děti a psa? Mě to příjde normální. Také máme zvířata a myslím si, že právě kontakt s nimi je pro děti dobrý. Od malička se učí, že se živým tvorům nesmí ubližovat a mají je rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
9.4.16 21:30

Pes a fena se ve smecce a u deti chovaji
uplne jinak. Fena je proste prirozene klidnejsi a neovlivnuji ji agresivni hormony, ale to je stejne v cele zivocisne risi. Ten blby vek myslim toho naseho petileteho pitomce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat