Tří měsíční miminko k adopci

Anonymní
29.4.20 22:10

Tří měsíční miminko k adopci

Ahoj Maminky,

jsem sama na miminko a už to finančně nejsem schopná utáhnout a zvládnout. Nechci se tu rozepisovat, co vše už jsem se snažila udělat, zařídit a kde všude jsem se dožadovala pomoci, protože o tom tahle diskuze není.
Sice mi to trhá srdce, ale došlo mi, že malému nedokážu dát plnohodnotný život a bude mít větší šanci na lepší a zajištěný život někde jinde. Věřte mi, že jsem se snažila zuby nehty této situaci a rozhodnutím předejít. Prosím, nepíšu tu abych zde dostala nemístné poznámky atd. Má otázka je… pokud musím opravdu okamžitě malého dát od sebe, aby o něj bylo postaráno, jakým způsobem mám postupovat? Půjde do kojeneckého ústavu nejprve? Jaký je proces adopce? Kam se mám obrátit? OSPOD?
Hledala jsem internetem křížem krážem a bohužel na podobné téma jsem prostě nenarazila. Jen články z druhé strany adopce, než je ta má.
Prosím, nesuďte mě. Opravdu žádná nevíte co tomuto vše předcházelo. Tohle už je pouze to co z posledního dechu dokáži. Moc vám děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6290
29.4.20 22:14

Kdyz reknes, ze nemas kam jit, v kojenaku Te ubytujou i s mimcem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4537
29.4.20 22:15

Na babybox už je asi pozdě…snad Klokánek, azyl pro matky s dětmi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
29.4.20 22:15

Ano, obrať se na OSPOD. Celý proces a jak to bude ti vysvětlí. Jinak je mi to líto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
29.4.20 22:16

Ahoj, opravdu jsi k takovému rozhodnutí došla jen z finančních důvodů? Obrať se na OSPOD a tam budou určitě vědět více a poradí ti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6290
29.4.20 22:17

Jinak ja dala pred furou let dceru k adopci, uz je dospela, bylo to v te situaci nejrozumnejsi reseni ale nikdo Te nepripravi na to, jak Ti to rozerve srdce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14106
29.4.20 22:18

OSPOD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3140
29.4.20 22:18
@Tarjei píše:
Kdyz reknes, ze nemas kam jit, v kojenaku Te ubytujou i s mimcem…

Něco podobného jsem chtěla napsat. Nebo je možnost za miminkem chodit, než by si vyřešila nějak svou situaci. Zakladatelko nevzdavej to. Odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 22:19

@truelly tak v babyboxu bylo uz i skoro dvoulete odlozene dite v Pelhrimove a 1,5 lete v Olomouci.

• Nahlásit
  • Citovat
5612
29.4.20 22:22

Co aktualne potrebujes nejvic, aby jsi si maleho mohla nechat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
29.4.20 22:22

Poznámku o tvým odsouzení přecházím, protože je to blbost. Je mi tě líto a upřímně mě mrzí, co musíš prožívat. Napadnul mě babybox, ale OSPOD bude jistota ať je děcko v jakýmkoliv věku. Zkusila si popřemejšlet, jestli bys nechtěla využít organizaci/službu, že bys byla s ním? Azylák nebo tak? Obdivuju tvoje rozhodnutí, že chceš pro děcko lepší život, máš můj obdiv, protože to pro tebe musí bejt strašný tohle řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 22:27

Jsem z Prahy.
Vím, že je to asi stejný princip, ale do babyboxu ho nezvládnu odnést. Nehledě na to, že malého mám oficiálně zapsaného, docházíme pravidelně k pediatrovi atd. Co bych všude asi řekla? Že se mi miminko vypařilo? :(

• Nahlásit
  • Citovat
3212
29.4.20 22:31

Fakt je to jen o financích? Mít peníze, tak miminko chceš a emočně zaopatříš? Pokud ano, jsou i jiná řešení, u nás nikdo hlady neumírá… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4537
29.4.20 22:31
@Anonymní píše:
Jsem z Prahy.
Vím, že je to asi stejný princip, ale do babyboxu ho nezvládnu odnést. Nehledě na to, že malého mám oficiálně zapsaného, docházíme pravidelně k pediatrovi atd. Co bych všude asi řekla? Že se mi miminko vypařilo? :(

No právě…už je všude zapsané, má jméno i rodiče. To ti fakt nikdo z rodiny nemůže pomoct?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2103
29.4.20 22:32

Nevzdávej to :hug: Určitě to myslíš dobře, když chceš miminku dopřát lepší život, ale už jen tímhle přístupem je vidět, že jsi dobrá máma. Snad se pro vás najde nějaké řešení. Zkus něco z toho, co ti tu píšou holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama