Tří měsíční miminko nemuzu nechat doma

Anonymní
20.5.20 11:35

Tří měsíční miminko nemuzu nechat doma:/

Dobrý den,
Předem se omlouvám za anonym, ale je to dost osobní… Chtěla bych se zeptat, jestli nemel nekdo podobný problém a jak jste jej dál řešili… Mám čtyřletého syna s otcem syna spolu nejsme téměř od jeho narozeni.. Hrozný vztah, jako každý druhý, pořád dělá naschvaly, vše musí být po jeho.. Jde o to.. Jsem vdaná a máme od února doma miminko. Dokud jsem syna dávala otci navíc - téměř pokaždé si jezdil třeba o pul hodiny, hodinu dřív, nechaval si jej na noc navíc.. Během karantény - za poslední cca 2-3 měsíce byl syn u otce navíc z mého času 3 tydny vkuse, do toho ho chce syna každý měsíc i jeho matka - také z mého času, z 90% bylo vzdy všem vyhověno.. Otec nedodrzuje dohody, které máme mezi sebou, i když máme vše dane soudně - má ho 2× v tydnu, tohle dodrzuje.. Nedodrzuje to, co slíbí me, kdyz ho chce navíc.. Pořád ustupuju, syna mu dávám, je mi ho líto, dělám to jen kvůli syna.. Nyní jsem zjistila, ze syna ‚ockuje‘ proti mě a manželovi.. Otec chtel syna zase navíc, rekla jsem, at si pro nej prijede normálně ve svém čase, to se mu nelíbilo a začal útočit, tak, jak to uz několikrát udelal.. Pro syna si od narození naseho miminka, od únoru, chodi az pred byt, do druhého patra, jelikoz je manzel věčně v praci a ja mam doma mimino, nechtela jsem ho doma nechat samotne.. Pokud jsem syna dávala navíc, vse bylo ‚ok‘ a chodil nahoru do patra.. Teď, kdyz jsem rekla, ze mu ho tentokrát o 2 dny navíc nedám, vyhrozuje mi policii, ze v soudním rozsudku je psáno, ze předávat mám před barákem, on nahoru nemusí, pokid nepřijdu dolů se synem předat ho, zavolá na mě policii, at si to řeším jak chci atd atd.. Samozřejmě se to budu snažit řešit, zkouším tady, jestli nema nekdo podobné zkušenosti… Mimco můžu nekdy vzít dolu, ale to na situaci nic neřeší, nemuzu ho tahat pokaždé, každé předávání, přebírání, budit ho atd atd.. Doma ho nechat nemuzu prece ani minutu samotne, nemuzu se dole nečekaně zdrzet, zabouchnu si dvere atd atd.. Jsem bezradna a zoufala… Omlouvám se za sloh, snad to bude aspoň zrochu srozumitelne napsané…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

147
20.5.20 11:39

Neřešila bych ho. Ať si dojde nahoru nebo si ber chůvičku. Nevidim v tom tragedii, jen v tom, že oba jste divní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59318
20.5.20 11:40
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Předem se omlouvám za anonym, ale je to dost osobní… Chtěla bych se zeptat, jestli nemel nekdo podobný problém a jak jste jej dál řešili… Mám čtyřletého syna s otcem syna spolu nejsme téměř od jeho narozeni.. Hrozný vztah, jako každý druhý, pořád dělá naschvaly, vše musí být po jeho.. Jde o to.. Jsem vdaná a máme od února doma miminko. Dokud jsem syna dávala otci navíc - téměř pokaždé si jezdil třeba o pul hodiny, hodinu dřív, nechaval si jej na noc navíc.. Během karantény - za poslední cca 2-3 měsíce byl syn u otce navíc z mého času 3 tydny vkuse, do toho ho chce syna každý měsíc i jeho matka - také z mého času, z 90% bylo vzdy všem vyhověno.. Otec nedodrzuje dohody, které máme mezi sebou, i když máme vše dane soudně - má ho 2× v tydnu, tohle dodrzuje.. Nedodrzuje to, co slíbí me, kdyz ho chce navíc.. Pořád ustupuju, syna mu dávám, je mi ho líto, dělám to jen kvůli syna.. Nyní jsem zjistila, ze syna ‚ockuje‘ proti mě a manželovi.. Otec chtel syna zase navíc, rekla jsem, at si pro nej prijede normálně ve svém čase, to se mu nelíbilo a začal útočit, tak, jak to uz několikrát udelal.. Pro syna si od narození naseho miminka, od únoru, chodi az pred byt, do druhého patra, jelikoz je manzel věčně v praci a ja mam doma mimino, nechtela jsem ho doma nechat samotne.. Pokud jsem syna dávala navíc, vse bylo ‚ok‘ a chodil nahoru do patra.. Teď, kdyz jsem rekla, ze mu ho tentokrát o 2 dny navíc nedám, vyhrozuje mi policii, ze v soudním rozsudku je psáno, ze předávat mám před barákem, on nahoru nemusí, pokid nepřijdu dolů se synem předat ho, zavolá na mě policii, at si to řeším jak chci atd atd.. Samozřejmě se to budu snažit řešit, zkouším tady, jestli nema nekdo podobné zkušenosti… Mimco můžu nekdy vzít dolu, ale to na situaci nic neřeší, nemuzu ho tahat pokaždé, každé předávání, přebírání, budit ho atd atd.. Doma ho nechat nemuzu prece ani minutu samotne, nemuzu se dole nečekaně zdrzet, zabouchnu si dvere atd atd.. Jsem bezradna a zoufala… Omlouvám se za sloh, snad to bude aspoň zrochu srozumitelne napsané…

Tak Vem mimino sebou, co je na tom? Prostě do náruče a nazdar.. Jinak takovému pitomci bych neustoupila.. Pokud dělá takové naschvály, tak byhc trvala na předání přesně ve stanoveny čas a nic navíc.. Bohužel.. Když se chová jako vůl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
20.5.20 11:40

A jak to řešíš když přijede pošta, to dolů taky tahás mimco sebou? Asi mě tu spousta maminek ukamenuje, ale když jsme bydleli v paneláku, normálně jsem šla dolů, když třeba zazvonil pošťák a vyřídila to. Přece to že předás syna zabere max tři minuty a jsi zase nahoře je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30084
20.5.20 11:42

Policie by se mu vysmala a soud by v něm viděl jasného prudice. I když je v podstatě v pravu. Pokud ale není jiná možnost, tak zazadej o změnu zpusobu předávání. Ale počítej s tím, že v rámci jednoho jednání se může zmenit způsob péče, výše alimentů, pokud zazada on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
20.5.20 11:43

Bdici miminko bych brala s sebou, spící nechala doma samotné, jestli jdeš jenom před barák. Pro svůj klid si zkontroluj, jestli máš klíče - máš opravdu klíče? - a nejezdi výtahem, ať se v něm nezaseknes.

Jinak kamarádka si zabouchla v bytě mimino, zámečníci přijeli a do hodiny měla otevřeno, nic se nestalo. Značka ideál to není, ale i kdyby… Říkala, že říkali, že není první.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
20.5.20 11:44

Z toho pribehu mi prijde, ze jestli nechat mimi samotne doma, je tvuj nemensi problem :think: jinak mimco muzes vzit v nositku, kdyz bude spat (bezpecne v postylce!) muzes ho nechat minutu samo doma…nebo ad ex klido policii zavola..jako policajti nejsou takovi idioti, kdyz mas doma male mimco, aby proti tobe nejak zasahovali, kdyz neprijdes pred barak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
20.5.20 11:45
@Oliverka28 píše:
A jak to řešíš když přijede pošta, to dolů taky tahás mimco sebou? Asi mě tu spousta maminek ukamenuje, ale když jsme bydleli v paneláku, normálně jsem šla dolů, když třeba zazvonil pošťák a vyřídila to. Přece to že předás syna zabere max tři minuty a jsi zase nahoře je?

Buď to dělat takhle, nebo chuvicku, vzít do naruce, kočárku, nositka…Nejak v tom nevidím problém. To kdy si má otec přijít víš, tak na to to dítě příprav. Dej ho do kočárku apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30084
20.5.20 11:48

Jinak mi přijde taky smutné až tragikomicke, jak jsou lidi blbí, navzájem k době hnusni. A taky, že by soud k vůli takové blbosti sel z kapes daňových poplatníků. Já bych mimino taky doma nenechala, zvlášť, pokud trpí na ublinkavani. Možná by pomohlo zavolat na OSPOD, oni by mu zavolali a domluvili. To je jedna z jejich činností, nemají funkci soudu, ale snaží se rodiče vést k rozumné domluvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3874
20.5.20 11:48

Naschaly si delate evidnente hezky navzajem. Proc nemizes vzit mimino s sebou dolu? Bdici vem, spici nech doma. Pokud se bojíš, tak s chuvickou, zkontroluj si, jestli máš klíče a nejezdí výtahem. Pokud na tebe chce volat policajty, že nechodíš před barák jak je psa No v rozsudku, upozorní ho, že stejně tak je v rozsudku i to, kdy on má mít syna. Ale teda dost to vypovídá o inteligenci vás obou. A odnáší to bohužel to dítě. Co takhle se prostě domluvit jako normální dospělí lidé…ty buď ráda, že má o něj otec stále zájem a on ať je rád, ze mu vychazis vstříc a nezadá to úplně pořád. Popřípadě běžte opět na soud a nechte si to vše upravit tak, aby to vyhovovalo oběma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1307
20.5.20 11:51

Já bych to nehrotila. Já taky musela seběhnout před barák, třeba když zvonila pošta :nevim: syna jsem dala do postýlky nebo do ohrádky, zapla chůvičku a hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5143
20.5.20 11:53

Bdící mimčo do náruče, do nosítka, do vajíčka… a s sebou před dům. Od spícího bych asi na předávku dítěte před dům taky odešla, snaž se to zkrátit na minimum, nejezdi výtahem a vždy si zkontroluj, že máš u sebe klíče, případně nech náhradní klíč někde na dostupném místě, pokud je možnost např. u sousedky, která bývá doma, nebo nějaká tajná schovka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
20.5.20 11:55

Když je mimčo vzhůru, ber ho s sebou a pokud spí, nech ho spát v postylce a pro klid duse si vezmi treba chůvičku. Co je na tom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29040
20.5.20 11:56

Trimesicni mimino muzes klidne nechat 5 min v postylce, ono nikam neutece. Kor kdyz spi :roll: Na zabouchnuti si holt musis dat bacha, ale snad to neni tak tezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3717
20.5.20 11:59

Myslim, ze jsi stejne trucovita, jak tvuj ex. by me zajimalo, jak dokazes resit v zivote opravdicke problemy, kdyz te k zoufalstvi privadi takovahle malichernost. 3 mesicni spici mimi asi zapali bsrak? kdyz odpolko spi, tak mu stojis u postylky?… kdyz si chces stat mermomoci za svym, tak posli dolu kluka samotneho, nebo nezvladne sejit sam 2 patra? :zed: jak je psano vyse, zas 2 inteligenti si upachti dite, ktere se stane jejich „rukojmym“ :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama