Tři testy naprosto stejně pozitivní

179
30.9.19 18:40

Tri testy naprosto stejně pozitivní

Ahoj, zajímá me vas názor. Poslední ms mi skončila 22.8. Pravdepodobna ovulace měla být 3.9. Poté jsem začala 3 dny pred další očekávanou ms špinit. Další ms přišla ted 17.9 a skončila 21.9. Po ms jsem ale dal špinila v podstatě az do dnes. Včera mi to nedalo a udělala jsem raději test. První byl nekdy odpoledne. Druhý jsem delala dnes ráno a třetí dnes odpoledne. Čárky mi prijsou ale úplně stejné. Delala jsem test od stejné značky se stejnou citlivostí. Žádné prášky neberu. Tak ted babo raď, co to ma být? Mela jste to některá taky tak a co z toho pak nakonec bylo? Na gynde jsem byla dneska na krvi, ale ani me nevysetrovali, ze vy stejně nebylo nic vidět a výsledky budou az ve středu a ja hořím nedočkavostí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

593
30.9.19 18:45

@Ssmajlik já vidím pozitivní testy tiše gratuluji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.19 18:46

Vypada to jako pozitivita. :potlesk: Také jsem mela v době menstruace slabé krvácení a byla jsem v tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48449
30.9.19 18:50

Těhotenství t je. Dr. má pravdu, na utz by nebylo nic, nárůst hCG v krvi by měl aspoň zjednodušeně vyloučit mimoděložní a orientačně potvrdit prosperitu. Dle výsledku tě. dr. pozve na kontrolu. Víc z čárky na testu nevyvěštíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
30.9.19 18:51

A je normální, aby mely úplně stejnou intenzitu a nesilili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22761
30.9.19 18:54
@Ssmajlik píše:
A je normální, aby mely úplně stejnou intenzitu a nesilili?

To neřeš, dělala jsi je hned po sobě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48449
30.9.19 18:55

Jo, pozitivní jsou dost, už netestuj. Počkej si na opakované výsledky z krve s min. dvoudenním odstupem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
30.9.19 18:56

Holky moc díky, jsem z toho úplně rozhozena :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4885
30.9.19 19:02

@Ssmajlik jestli si měla ovulaci 3.9.tak si na konci 6tt a doktor už musí něco na ultrazvuku vidět. Nechápu že ti ho neudělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.9.19 19:11

Tak to Ti závidím :hug: Já mám pořád jen ducha :( 10, 11 a 12 DPO :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
179
30.9.19 19:40

@karkarka
No takhle do podrobnosti jsem mu to nepopisovala. Jen sem mu rekla kdy byla poslední ms a o tom špinění, další rozhodnutí jsem nechala na něm :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
30.9.19 19:44
@Anonymní píše:
Tak to Ti závidím :hug: Já mám pořád jen ducha :( 10, 11 a 12 DPO :nevim:

Naprosto chápu tvoje pocity. My se o první snažili 2 roky a byla jsem zarazena mezi neplodne. Po dvou letech najednou bum a bylo to. A ted je malymu 9 měsíců a jestli je togle skutečně těhu, tak přišlo úplně samo. Je to klišé a nesnášel jsem to poslouchat, ale jednou se na kazdou usměje štěstí :) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5926
30.9.19 20:00

Doctor by does 100% viděl, zda se o těhotenství jedná nebo ne. A hlavně zda se jedná o těhotenství uložené v děloze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.9.19 20:01
@Ssmajlik píše:
Naprosto chápu tvoje pocity. My se o první snažili 2 roky a byla jsem zarazena mezi neplodne. Po dvou letech najednou bum a bylo to. A ted je malymu 9 měsíců a jestli je togle skutečně těhu, tak přišlo úplně samo. Je to klišé a nesnášel jsem to poslouchat, ale jednou se na kazdou usměje štěstí :) :hug:

Mně se to pořád opakuje. Duch na testu, který sílí pomalu :(

• Nahlásit
  • Citovat
2110
30.9.19 20:02

Ses v tom. Jednoduchy. Snad to bylo chteny :mrgreen: ja mela ms/spineni do 3. mesice. Vysadila jsem HA a hned se zadarilo, nevedela jsem jak MS po vysazeni bude silna a tak jsem nic nehrotila. Jit rovnou na prvni screen nebylo uplne spatny :mrgreen: u tebe uz doktor musi neco videt. Kazdopadne at je vse ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama