Trichologické vyšetření - ulamování, padání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 16:40
Trichologické vyšetření-ulamování, padání vlasů

Ahoj, prosím poradíte někdo? Delší dobu - asi 2 roky mi padají hodně vlasy. Dříve jsem měla husté vlnité vlasy, u kožní dr. jsem byla, poradila Alpicort F, šampon Plantur 39, přípravek Methionin s tím, že má i horší případy než jsem já :( To je samozřejmě hrozné, ale neuklidnilo mě to. Možná došlo po nějaké době ke zlepšení, ale vlasy v místě ofiny se mi ulámaly, jsou strašně slabé - jen chmýří. Vypadám strašně. Vlasy jsem si barvila dříve barvou Khádí, ale po asi 3 letech mi tehdy začaly padat, měla jsem je strašně vysušené - jako kdyby změnily „recepturu“. Přešla jsem na Loreal Professionel. Dr. mi po telefonu navrhla se objednat na trichologické vyšetření, nesmím si 5 dnů mýt vlady, ale to já nezvlánu - už druhý den mě strašně svědí pokožka, pak i bolí a musím si je umýt :(. Byl jste někdo na tomto vyšetření? Už nevím, co dál… Používala jsem i přírodní šampony - ¨jako je Weleda, Urtekram, ale na vlasovou pokožku to nemělo žádný vliv na zlepšení.
Tuším, že toto může mít souvislost s trochu zvýšeným testosteronem, trochu i zvětšenou štítnou žlázou… Poradíte, prosím??? :,(

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 17:02

Byla jsem tam. Vlasy se nesmí umývat 24 hodin, to ti řeknou při telefonickém objednání. Já tam jela s velkými nadějemi, že mi konečně někdo pomůže s nekonečným padáním vlasů. Paní byla velmi milá, vstřícná, vyplnila se mnou dotazník, ze kterého bylo jasné, že prostě příčina u mě „není“ (vše v pořádku, správná životospráva, správná péče o vlasy, jen čistě přírodní prostředky, nebarvím se, nekouřím apod.). Pak vytrhla dva vlasy a zvětšila kořínky - zdravé. Vyšetřila vlasovou pokožku - příliš suchá. Vyšetření uzavřeno s tím, že příčina padání nezjištěna. Odvezla jsem si přípravky cca za 1.500,–Kč - nepomohly. Asi ani já jsem ti nepomohla :-( Prosím o anonym, nemusí každý vědět, jaké mám zdravotní potíže.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 17:27
@Anonymní píše:
Byla jsem tam. Vlasy se nesmí umývat 24 hodin, to ti řeknou při telefonickém objednání. Já tam jela s velkými nadějemi, že mi konečně někdo pomůže s nekonečným padáním vlasů. Paní byla velmi milá, vstřícná, vyplnila se mnou dotazník, ze kterého bylo jasné, že prostě příčina u mě „není“ (vše v pořádku, správná životospráva, správná péče o vlasy, jen čistě přírodní prostředky, nebarvím se, nekouřím apod.). Pak vytrhla dva vlasy a zvětšila kořínky - zdravé. Vyšetřila vlasovou pokožku - příliš suchá. Vyšetření uzavřeno s tím, že příčina padání nezjištěna. Odvezla jsem si přípravky cca za 1.500,–Kč - nepomohly. Asi ani já jsem ti nepomohla :-( Prosím o anonym, nemusí každý vědět, jaké mám zdravotní potíže.

tak to jsi mi nepomohla :) :( Mám se objednat na toto vyšetření ke kožní dr. a ta mi po telefonu řekla, že je nesmím umývat 5 dnů…Snad ještě někdo napíše, ale i tak díky. Zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 10:30

Holky, nikdo žádné zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >