Smí jít místo mě na třídní schůzky dcera?

Anonymní
19.11.19 14:26

Třidní schuzky- smi jit misto me dcera?

Ahoj amminky mame zitra tridni schuzky bohuzel jsme na syna sama a ja mam spalovou anginu chtela bych se zeptat mohla by misto me jit dcera? Moc dekuji za odpoveď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20564
19.11.19 14:28

Tak zavolej omluv se a domluv se že přijdeš jindy  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.11.19 14:28

To nevím jestli může jít dcera ale já bych zavolala paní učitelce a domluvila bych si schůzku až by bylo všechno v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16488
19.11.19 14:34

Hele na třídní schůzky jít nemusíš, žejo.

Jinak tam může jít kdokoliv :-D Pokud to jsou třídní schůzky ve tříde kam chodí ona sama, tak to asi není nejlepší nápad.

POkud jsou to třídní schůzky kam chodí syn a dcera je plnoletá, nebo alespoň už na střední a je schopná zapsat důležité věci a říct ti je a nedá se to řešit tak, že ti pak prostě učitelka pošle email, no tak ji tam pošli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
19.11.19 14:34

Pokud dceři bylo 18,tak ano, ale dala bych to vědět ucitelce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21095
19.11.19 14:35

A kolik je dceři? Jestli už do té školy nechodí tak bych řekla že jo, nebo ať nechodí nikdo pokud ti syn vyloženě nepropada nebo učitelka nepotřebuje extra s tebou řešit nějaké problémy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10704
19.11.19 14:37
@Anonymní píše:
Ahoj amminky mame zitra tridni schuzky bohuzel jsme na syna sama a ja mam spalovou anginu chtela bych se zeptat mohla by misto me jit dcera? Moc dekuji za odpoveď

tak třídní schůzky jsou dobrovolná záležitost a jestli dcera zvládne podchytit podstatné věci, tak proč ne :nevim: taky jsem kdysi ještě na základce poslala dceru na schůzky, protože jsem sama byla na schůzce v jiné, pro mne aktuálně důležitější, třídě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
19.11.19 14:46

Pokud dceři bylo 18,tak ano, ale dala bych to vědět ucitelce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
19.11.19 14:58

Všechno je to o domluvě- já byla minulý týden ve stejné situaci, posílala jsem pí učitelce mail, že jsem nemocná a jestli je potřeba něco řešit, že bych buď přišla jindy-po domluvě s ní, nebo za sebe mohu poslat syna (16.let).
Odpověděla mi, že v podstatě není co řešit, jen je dost organizačních informací, tak mi prý až bude mít čas napíše, nebo má přijít starší syn. Poslala jsem ho a vše proběhlo ok.
Jen ještě podotknu- jsme malá vesnická škola a všichni se znají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5023
19.11.19 15:15

A nemohla by spíš dcera zůstat doma s bratrem? Na tu hodinku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14831
19.11.19 15:27

@vertunka to nic nevyřeší, když je zakladatelka nemocná.

Domluv se s učitelkou, tady to nevykoumáš. Osobně bych napsala email a domluvila si schůzku na jindy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28695
19.11.19 17:39
@Ou píše:
Hele na třídní schůzky jít nemusíš, žejo.

Jinak tam může jít kdokoliv :-D Pokud to jsou třídní schůzky ve tříde kam chodí ona sama, tak to asi není nejlepší nápad.

POkud jsou to třídní schůzky kam chodí syn a dcera je plnoletá, nebo alespoň už na střední a je schopná zapsat důležité věci a říct ti je a nedá se to řešit tak, že ti pak prostě učitelka pošle email, no tak ji tam pošli.

Na třídní schůzky nemůže jít kdokoliv. Může zákonný zástupce a ten, kdo dostal od rodiče plnou moc. Musí to být ve škole sepsané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat