Tříkolka Pikolo a spol. - BRNO

136
15.5.07 17:11

Tříkolka Pikolo a spol. - BRNO

Ahoj, sháním pro svého ročního syna tříkolku. Potřebuju aby měla vodicí tyč a hlavně místo stupátek takový ty korýtka, něco jako tady: http://www.baby-land.cz/index.html?…
Nemusí to být nutně značka Pikolo, ale jde mi to ty „korýtka“. Mají ji ve spoustě internetových obchodů, ale už jsem ji měla u 4 objednanou a nikdy mi ji nedodali, tak bych ji koupila klidně v kameným obchodě, ideálně v Brně, Blansku, Boskovicích. Neviděli jste ji někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

468
15.5.07 17:49

ja jen ohledne tveho vyberu. My jsme od zacatku chteli trikolku se retezem a slapanim uprostred, meli jsme takovou nakonec i pujcneou a velice se osvedcila. U ba mela Lenkapodobnou trikolku, kterou chces a byl docela problem se slapanim. Jednam slapatka umistena na prednim kolezhorsuji riditelnost trikolky a taky je to mnohem narocnejsi na uslapani. A to je dcera dost sikovna a presto s touto trikolkou zapasila, na retezove umela jezdit behem tri dnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
15.5.07 18:21

A od kdy dcera tu tříkolku zvádala? Nevím, jestli není prcek ještě moc malej.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
15.5.07 21:51

Ahoj, přesunula jsem diskusi do trojkolek.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1951
16.5.07 09:11

Re: Tříkolka Pikolo a spol. - BRNO

Ahojki, já tuhle tříkolku viděla o minulým víkendu v Brně ve velkým Tescu, akorát teda, že byla policejní, tzn. zelenobílá a vepředu nápis Policie. Moc hezká, pro kluka by se i hodila, akorát ne každá maminka chce mít z kluka policajta :))))

Jinak my takovou tříkolku koupili holce na Vánoce, teď má malá dva roky a pořád neumí šlapat. Je to tím, že tříkolka ji moc nezajímá, rozhodně vede odrážedlo, taková ta klasika, motorka. Když ji na tříkolce vezu, tak ji to baví chvíli. Tak bych s tříkolkou možná počkala, i když kluci jsou na tohle zase šikovnější, jak vidím v okolí. Tak snad do ní brzo dorostem a Tobě přeji dobrý výběr. A.

Wendula píše:
Ahoj, sháním pro svého ročního syna tříkolku. Potřebuju aby měla vodicí tyč a hlavně místo stupátek takový ty korýtka, něco jako tady: http://www.baby-land.cz/index.html?…
Nemusí to být nutně značka Pikolo, ale jde mi to ty „korýtka“. Mají ji ve spoustě internetových obchodů, ale už jsem ji měla u 4 objednanou a nikdy mi ji nedodali, tak bych ji koupila klidně v kameným obchodě, ideálně v Brně, Blansku, Boskovicích. Neviděli jste ji někdo?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1951
16.5.07 09:18

Re: Tříkolka Pikolo a spol. - BRNO

Oprava: teď si nejsem jistá, jestli to bylo Tesco v Shopping Parku nebo Hypernova v Olympii. My to totiž projížděli všechno a kapku se mi to plete. Ale ono je to tak blízko u sebe, že bys to případně zvládla taky obojí. Jak teď nad tím přemýšlím, spíš se kloním k té Hypře. Promiň takovou zmateční informaci, ale lepší už to nebude :())))))

Anik píše:
Ahojki, já tuhle tříkolku viděla o minulým víkendu v Brně ve velkým Tescu, akorát teda, že byla policejní, tzn. zelenobílá a vepředu nápis Policie. Moc hezká, pro kluka by se i hodila, akorát ne každá maminka chce mít z kluka policajta :))))

Jinak my takovou tříkolku koupili holce na Vánoce, teď má malá dva roky a pořád neumí šlapat. Je to tím, že tříkolka ji moc nezajímá, rozhodně vede odrážedlo, taková ta klasika, motorka. Když ji na tříkolce vezu, tak ji to baví chvíli. Tak bych s tříkolkou možná počkala, i když kluci jsou na tohle zase šikovnější, jak vidím v okolí. Tak snad do ní brzo dorostem a Tobě přeji dobrý výběr. A.

Wendula píše:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
16.5.07 10:49

Ahoj Anik, díky moc, určitě tam zajedu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu