Reklama

Tříkolka s vodící tyčí a vaše zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 12:59
Tříkolka s vodící tyčí a Vaše zkušenosti?

Ahoj :mavam:, rada bych se zeptala na Vase zkusenosti ohledne trikolky s vodici tyci. Premyslime, ze by jsme ji dcerce koupili k narozeninam :-)
Zajimalo by me vsechno kolem nich, jake maji plusy a minusy?
Slysela jsem, ze je do obchodu nebo do zoo nechteji poustet? :think:
Popripade jake mate a jak jste spokojene?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

SIMONA1234
Kelišová 7255 příspěvků 27.12.16 13:04

Mínusy…hlučnost, těžká na ušlapání pro malé dítě…takže jen s tlačením dospělou osobou. Za mě NE…raději odstrkovadlo, později kolo na odstrkávání.

aggla
Kecalka 396 příspěvků 27.12.16 13:10

@Týnule19 my jsme ji kupovali asi v 8 měsících protože syn nechtěl byt v kočárku a hrozne se mu to líbilo se v ni vozit, ale jako tříkolku to nepoužívá jen místo kočárku…máme i ze se dá to sedlo trosku položit tak tam nemusí úplně sedět což je fajn…nikdy se nám nestalo ze by nás někam s tou tříkolku nechtěli pustit teda :think:

blumen
Hvězda diskuse 40282 příspěvků 27.12.16 13:11

@Týnule19 za me me, bude pak lina jezdit na odrazedle a podobne… Nevim teda, kolik dceri je. Nase pak na odrazedle zveda nohy a chce, at ji tlacime (ma ale smulu).

blumen
Hvězda diskuse 40282 příspěvků 27.12.16 13:13

A je to fakt hlucne, aspon nase.

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 13:14
@aggla píše:
@Týnule19 my jsme ji kupovali asi v 8 měsících protože syn nechtěl byt v kočárku a hrozne se mu to líbilo se v ni vozit, ale jako tříkolku to nepoužívá jen místo kočárku…máme i ze se dá to sedlo trosku položit tak tam nemusí úplně sedět což je fajn…nikdy se nám nestalo ze by nás někam s tou tříkolku nechtěli pustit teda :think:

Tak to je super :)) a jakou presne mate? Dcerka prave take nechce byt v kocarku, radeji beha po svych, ale tim ze bydlime na vesnici tak vetsinou ji cestou domu nesu. Takhle by krasne jela a ja nebudu mit ruce jako opicka :lol:

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 13:16
@blumen píše:
@Týnule19 za me me, bude pak lina jezdit na odrazedle a podobne… Nevim teda, kolik dceri je. Nase pak na odrazedle zveda nohy a chce, at ji tlacime (ma ale smulu).

Budou ji dva roky :) je dost aktivni, jen ma nekdy den ze nechce chodit vubec, tak myslim ze pak bude i hezky slapat :)

blumen
Hvězda diskuse 40282 příspěvků 27.12.16 13:20
@Týnule19 píše:
Budou ji dva roky :) je dost aktivni, jen ma nekdy den ze nechce chodit vubec, tak myslim ze pak bude i hezky slapat :)

Ta trikolka je az tak od 2,5 let, ted jeste nepochopi to slapani. Dceru jsme na tom vozili bez slapani, ale uz to stoji ve sklepe, odmitala pak to odrazedlo a to je pro me podstatnejsi, no. Budou ji ted taky dva :)

aggla
Kecalka 396 příspěvků 27.12.16 13:22

@Týnule19 ja vubec nevim jakou přesně máme :-D ted uz je schovaná pro druhé na půdě, kupivali jsme ji v nějakém hrackarstvi…ale jestli dceři budou 2 tak to si myslim ze uz je pozdě na tříkolku s tou vodiči tyči…my to používali max do těch 2 let možná ani to ne pak začal jezdit na odrazedle, kole a kolobezce…taky bydlíme na vesnici ale malý je zvyklý chodit od roka sám nenosila bych ho..každopádně na to slapani to moc není, jsou dost těžké a jde to ztuha si myslim

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 13:22
@blumen píše:
Ta trikolka je az tak od 2,5 let, ted jeste nepochopi to slapani. Dceru jsme na tom vozili bez slapani, ale uz to stoji ve sklepe, odmitala pak to odrazedlo a to je pro me podstatnejsi, no. Budou ji ted taky dva :)

To jsem tak brala, ze ji budu ted vozit a v lete zhruba zacne slapat :) jde mi hlavne o nahradu kocarku v kterem byt nechce

LLenule111
Závislačka 3216 příspěvků 27.12.16 13:24

Tříkolka s vodící tyčí?? naprd, malej ji dostal jako dárek a už nikdy více, je to hlučné, nekvalitní provedení a navíc jsem si připadala jako v cirkuse. Vyzkoušely jsme v tom jet 2× a pak to šlo pryč.

blumen
Hvězda diskuse 40282 příspěvků 27.12.16 13:30
@Týnule19 píše:
To jsem tak brala, ze ji budu ted vozit a v lete zhruba zacne slapat :) jde mi hlavne o nahradu kocarku v kterem byt nechce

A chodit chce?

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 27.12.16 13:31

Tak ve dvou letech bych už koupila odrážedlo, mám také dvouletou a kočár už vůbec nepoužíváme, chodí pěšky nebo jezdí na odrážedle, zvládne tak max 3 - 4 km, ale to už nám stačí, nosítko to jistí. Už ji zkouším pomalu učit na koloodrážedlo, ale ještě si není úplně jistá. Pak snad zvládne ujet i víc.

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 13:36
@blumen píše:
A chodit chce?

Chodit chce, ale domu uz nekdy nesu, protoze uz nemuze

Týnule19
Stálice 68 příspěvků 27.12.16 13:38
@Adelka951 píše:
Tak ve dvou letech bych už koupila odrážedlo, mám také dvouletou a kočár už vůbec nepoužíváme, chodí pěšky nebo jezdí na odrážedle, zvládne tak max 3 - 4 km, ale to už nám stačí, nosítko to jistí. Už ji zkouším pomalu učit na koloodrážedlo, ale ještě si není úplně jistá. Pak snad zvládne ujet i víc.

My prave kocar taky odstavili, rada chodi pesky, ale domu od autobusu uz ji nekdy nozicky boli, takze ji nesu.. Ja jsem prave odrazedlo zavrhla, protoze bydlime na kopci a desi me predstava, ze mi sjede z toho kopce dolu :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama