Třikolky Chipolino s vodící tyčí

1.4.08 20:45

Třikolky Chipolino s vodící tyčí

Ahojky,
ráda bych se zeptala,jestli nemáte někdo zkušenost s tříkolkou Chipolino s vodící tyčí a stříškou :D Dělají se ve třech barevných provedeních a na netu stojí od 1300 do 1500Kč. Uvádí se, že je určena dětem od 1,5 roku a do zátěže 24kg. Chtěla bych ji k narozeninám pro ročního syna. Budu ráda za vaše příspěvky. Nerada bych šlápla vedle. :?:
Děkuji.
Evelinečka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2704
1.4.08 20:56

Ahoj,
my máme žlutou, kupovali jsme jí v asi 14 měsících (ale Roza velikostí i schopnostma odpovídá menším dětem - nechodí, na stupátka dosáhne tak tak…)

Jsem víceméně spokojená, mám jen dvě výhrady
1/ šlapky se točí a točí a Roza do nich strká nožičky. Myslím, že v sandálkách by do mohlo docela bolet.
2/ Tříkolka se sestavuje pomocí matek a šroubků v plastu a když jedeme po kostkách, tak se sem tam nějaká vytřese (musím to pořád hlídat nebo už konečně koupit normální matky a pořádně to dotáhnout)

Taky bych oželela tu stříšku (hlavně proto, že je kvůli ní tříkolka dost velká a například se blbě vejde do auta)

A dnes jsme viděla v Intersparu pěknou tříkolku (taky měla ohrádku, vodící tyč, stupátka…), navíc s gumovými kolečky! Ale stála 1900 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
1.4.08 21:00

Ahojky, loni jsem měla stejný nápad jako ty, ale pak jsem si přečetla pár diskuzí a nekoupila ji. A asi dobře udělala, na trojkolce se šlapkami na předním kolečku se dětem dost špatně jezdí, naučí se to až mnohem později..... po za 1., a za 2. to děti, aspoň to moje divočejší nebaví tam jen tak sedět a divočí..... Zkus ji sehnat někde v reálu a uvidíš. Ale líbila se mi moc, to je pravda...... K 1. roku dostala pískoviště a s tím si vyhrála nepoměrně více. Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
1.4.08 21:13

Na toto téma už jsem min. 2× odpovídala - zkus pohledat, vše už bylo napsané. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
2.4.08 00:36

Přesunula jsem diskusi do odrážedel

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ha
513
2.4.08 08:54

Evelinecka,
koupili jsme ji také kolem roku, a byl to krok vedle…klidně to mohlo počkat, protože jsme ji vytáhli až rok na to, dříve jela 2× a bez speciálního nadšení, spíš chtěla chodit, (dcera má 2 a 1/4) a to tak, že ji to jen baví na jí jet, na šlapky již došáhne, ale neušlápne to ani náhodou, takže bych s tím vůbec nespěchala.

Pa, Ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.4.08 14:57

Taky jsme ji koupili v roce, párkrát jsem ji vezla v ohrádce, ale taky nic moc nadšení. Teď má holka skoro 3 roky a ještě pořád nedošáhne na ta blbá šlapátka na předním kole natolik, aby mohla šlapat. Zato na kole od kamaráda, které má šlapky normálně uprostřed, už v poho jezdí.
Já tyhle tříkolky taky moc nedoporučuju, hlavně kvůli těm šlapkám. Buď zkus objevit nějakou jinou s normálníma šlapkama, nebo ji opravdu ožel a kup něco co víc užijete. Holka stejně nejvíc milovala /a pořád miluje/ obyčejné odrážedlo, takovou tu motorku za tři stovky. Rajtí na ní od roku a čtvrt doteď. Na jaro chystám kolo a má i koloběžku, taky super,,,,, ale kolobka je pro roční dítko samozřejmě ještě brzo. Tak šťastnou ruku, nepřihlášená Anik

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama