Tříletá si stěžuje na bolesti

Anonymní
16.8.21 03:17

Tříletá si stěžuje na bolesti

Ahoj,

mám tříletou holčičku. Aktivní, jí dobře, umluvená…poslední pár týdnů si začala stěžovat na bolesti. Respektive začala si dávat ruku na záda, když se ji zeptám, proč tam má ruku, tak mi řekne, že ji bolí. Je to nepravidelně, nějaký den nic, pak další zase. Jednou se minulý týden v noci vzbudila stěžovala si na bolest nohy. Dnes večer jsem ji uspávala a opět, že ji bolí nožka, pod kolenem. Těžko říct, u takového prcka, zda-li to myslí vážně, nebo mě třeba s bolesti zad napodobuje (občas mě záda bolí a netajím se tím). Muže to mít odkoukané… nevím. Začínám z toho být docela nervózní. Nemá někdo podobnou zkušenost? Je možné, že jí chybí nějaké vitaminy? Zítra zavolám doktorovi, nemá někdo tušení, jaké vyšetření by mohlo následovat? Tuším, že jí pošle na krev..

Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7024
16.8.21 05:38

Dcera měla v té době růstové bolesti (bolely jí v podstatě dlouhé kosti na nohou), budila se pláčem, nemohla usnout. Dostala doporučení zvýšit příjem vápníku, koupila jsem nějaký v lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11216
16.8.21 05:40

Syn taky míval růstové bolesti, kupovala jsem v Dr. Max vápník s vitamínem D, mají extra pro děti. Bylo to hrozné období, v noci se budil se strašným pláčem. Někdy pomohl až Nurofen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 06:05

A myslite, že to nemůže být nic závažnějšího? :( říkám si, že to by asi měla více příznaků..

Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 06:52

Bud je to rustem, takze magnesium, taky jsme meli
Nebo jestli vas napodobuje a myslite ze si vymysli Tak ji dejte vitaminek a reknete ze je to na bolest a uvidite jestli ji to jako prejde

• Citovat
  • Nahlásit
468
16.8.21 07:41

Moje dcera si vymyšlí. Záda bolí babičku, když je na navsteve, tak cvičí. Mě bolí občas, také cvičím. Takže dcera to vidí pořád.
Občas se ohne a začne skuhrat, jak jí bolí záda. Poprvé mě to fakt vyděsilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat