Tříletá si stěžuje, že nemůže dýchat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lulinecka002
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 22.10.14 20:21
tříletá si ztěžuje že nemůže dýchat

Moje dcerka si najednou když se má třeba oblíkat nebo když si má umýt ruce nebo běhá venku a já ji okřiknu začala říkat že nemůže dýchat…nevím jak to mám chápat, začne brečet a říká nemůžu dýchat. Teď se nám narodila druhá holčička a tak jestli na sebe nepoutá pozornost, nebo jestli to nemůže být třeba kvůli šelístku na srdci (který je nevinný a už jsme vyřazeni a nehlídání) nikdy předtím problém nebyl…a nevím jak se k ní v takové situaci zachovat…máte někdo podobnou zkušenost? děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 22.10.14 20:23

To dělá jen když po ní něco chceš, nebo si začne stěžovat třeba při hře?

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 22.10.14 20:24

No určitě i kdyby si měla jen na sebe poutat pozornost bych s im zašla za mudrem. Když to bude opodstatněné, tak alespon budete vědět na čem jste a když si to vymýšlí, tak uvidí důsledky svého jednání
Já bych se ale bála to nechat

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 20:27

@Lulinecka002 poutá pozornost - jestliže to dělá, když se jí nevěnuješ nebo po ní něco chceš :think:

Lulinecka002
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 22.10.14 20:29

Nechat to samozřejmě jen tak nenechám..k dok­torce se chystám…většinou když po ní něco chceme…dnes se třeba začala rozčilovat když jí tatínek chtěl umýt ruce od večeře tak se začala rozčilovat a pak že nemůže dýchat…tak jsem s ní začala dýchat zhluboka ať se uklidní.

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 22.10.14 20:31

@Lulinecka002 tak pravděpodobně bych se přikláněla, že vás prostě nechává neustále ve stresu :lol: ale vzhledem k minulé šelesti, astmatu všude okolo a dalších nemocí, tak bych asi šla

Lulinecka002
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 22.10.14 20:32

Na slova nejde to nechci neumím nejde to jde to těžce jsem si už zvykla :D ale tohle mi moc normální nepříjde :(

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 22.10.14 20:34

@Lulinecka002 a je opravdu dušná? Dýchá mělce? Může být opocená, bledá…

kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 22.10.14 20:36

Já bych šla raději k Dr… Je možné, že poutá pozornost, ale i že je to doopravdy, takže raději zbytečně k Dr ;)

Lulinecka002
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 22.10.14 20:38

Právě že ne..jednou se nám stalo že spadla a jak brečela tak se nemohla nadechnout a byla bledá…ale teď v totom právě ne..myslím si že si vymýšlí. bude to psychického původu.. ale radši to mudře řeknu projistotu…ano ona je takovej čet nooo :mrgreen:

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 22.10.14 20:38

@Lulinecka002 Jak spadla, tak měla beztak vyraženej dech a třeba to v ní zůstalo a teď to směle používá :lol:

ivašot.
Kelišová 7329 příspěvků 22.10.14 20:42

Jenom mě napadlo, jestli nemohla slyšet, že třeba kontrolujete, zda malá dýchá. A pak by tím opravdu mohla poutat pozornost. Nicméně bych určitě zašla k doktorce.

Nsoci
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 22.10.14 20:44

Určitě bych zašla k Dr. Už se mi dvakrát stalo, že jsem si nebyla jistá, jestli si nevymýšlí, a po pár dnech se zjistilo, že ani omylem a že to vůbec není sranda :( Už proto tyhle stížnosti neberu na lehkou váhu.

Lulinecka002
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 22.10.14 20:46

@DeTer to mi ani neříkej :mrgreen:
@ivašot. tak to nevím ale máme monitor takže jestli malá dýchá moc nekontrolujem…jj půjdu k doktorce :) jen mě napadlo že by tady mohl mít taky někdo takový problém

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 22.10.14 20:47
@Lulinecka002 píše:
@DeTer to mi ani neříkej :mrgreen:

Tak oni si pamatují ledaascos, tak je i to možné :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >