Trileťák se budí v noci hlady

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
113
19.10.21 05:05

Trileťák se budí v noci hlady edit

Ahoj holky prosím o radu nebo vlastně cokoliv. Syn měl teď měsíc zánět průdušek. Moc mi toho nesnědl. Teď když je už týden zdravý se mi začal pravidelně v noci budit s tím že má hlad. Večeři jí mezi sedmou osmou pak čteme pohádku, vyčistíme zuby, vyčůrat a jde spát. Občas do něj musim večeři nacpat jindy ji zblajzne sám a tvrdí že už hlad nemá, a pak se kolem druhé vzdy budí hlady, přitom před nemocí mi tohle nedelal. Zažili jste to nekdo? Kdy to prejde? Většinou má k večeři tmavý toustak(2*) s šunkou, nebo arasidovou pomazánkou, či nějakou jinou. Děkuji za jakoukoliv radu, odpověď pomoc.
Edit: ráno má ovesnou kaši s ovocem, na svačinu tvarohove jogurty, na obed měl treba zrovna tortilly s kopou masa a zeleniny, druhá svačina po spaní opět jogurt a k večeři většinou ten toustak, ale i když mu dám například vaječnou omeletu ze dvou vajíček kterou stěží doji tak mi pak večer budí ze má hlad. Je to s ním těžké dlouhou dobu nesměl mléko protože mel abkm a teď když může konečně všechno tak začal dělat s jídlem caviki že jíst nebude nechce a musim do něj to jídlo tlačit. Kazdy den se rozcilujeme u každého jidla. Malo kdy se mi stane ze ji sám od sebe. Ten toustak je takova jediná věc co ještě je ochotný sám sníst.

Příspěvek upraven 19.10.21 v 12:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4095
19.10.21 05:38

A přes den jí jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4418
19.10.21 05:51

Špatné tema :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34560
19.10.21 06:15
@TeaDarkfire píše:
Ahoj holky prosím o radu nebo vlastně cokoliv. Syn měl teď měsíc zánět průdušek. Moc mi toho nesnědl. Teď když je už týden zdravý se mi začal pravidelně v noci budit s tím že má hlad. Večeři jí mezi sedmou osmou pak čteme pohádku, vyčistíme zuby, vyčůrat a jde spát. Občas do něj musim večeři nacpat jindy ji zblajzne sám a tvrdí že už hlad nemá, a pak se kolem druhé vzdy budí hlady, přitom před nemocí mi tohle nedelal. Zažili jste to nekdo? Kdy to prejde? Většinou má k večeři toustak(2*) s šunkou, nebo arasidovou pomazánkou, či nějakou jinou. Děkuji za jakoukoliv radu, odpověď pomoc.

Dcera mela takove obdobi, několik tydnu, nebudila se kazdy den, ale casto. Ze ma strasny hlad. Stacilo dat symbolicky jeden piškot a byl klid. Jak to prislo, tak to odeslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37088
19.10.21 06:36
@TeaDarkfire píše:
Ahoj holky prosím o radu nebo vlastně cokoliv. Syn měl teď měsíc zánět průdušek. Moc mi toho nesnědl. Teď když je už týden zdravý se mi začal pravidelně v noci budit s tím že má hlad. Večeři jí mezi sedmou osmou pak čteme pohádku, vyčistíme zuby, vyčůrat a jde spát. Občas do něj musim večeři nacpat jindy ji zblajzne sám a tvrdí že už hlad nemá, a pak se kolem druhé vzdy budí hlady, přitom před nemocí mi tohle nedelal. Zažili jste to nekdo? Kdy to prejde? Většinou má k večeři toustak(2*) s šunkou, nebo arasidovou pomazánkou, či nějakou jinou. Děkuji za jakoukoliv radu, odpověď pomoc.

Nedávej mu prázdné kalorie v tom nejhorším bílém chlebu. Střídej klidně s hustšími polévkami. Měl by snís i kus zeleniny. Někdy bych mu dala i to, co se běžně obědvá. Ve 2 hodiny bych ho ale rozhodně nekrmila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10166
19.10.21 06:38

@TeaDarkfire Já nevím co je to tady zase za módu takhle oslovovat děti 8o jinak, jak ji během dne? přijde mi že ji špatně přes den a pak ho budí hlad v noci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.21 06:48
@Deninina píše: Špatné tema :oops:

Proč? Nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3946
19.10.21 06:55

Tousťák s šunkou je málo výživný jídlo. Dceři (4r.) dávám buď plnej talíř ovesný/jáhlový kaše s ovocem, nebo polívku, nebo když nestíhám tak jen nakrájím talíř zeleniny, šunku, sýr a chleba (krajíc normálního kváskovýho). Dát jí dva tousťáky a šunku, bude mít hlad taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4488
19.10.21 06:57

Nepíšeš, jak jí přes den.
A večeři bych změnila na nějaké teplé jídlo. Případně aspoň vyměnit tousťák za normální chleba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4418
19.10.21 07:17
@ábécédé321 píše:
Proč? Nechápu.

Psala jsem vedle :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21948
19.10.21 07:21

Myslím, že se to srovná samo až se tělo po nemoci dá dokupy, nicméně ten tousťák je fakt takový sacharidový nic a trochou arašídové pomazánky či plátkem šunky to moc nevytrhneš. Udělej mu raději hustou polévku (bramboračku, čočkovou, brokolicovou, mrkvovou apod.) a k tomu kus pečiva s lučinou například. Nebo nějakou sytou kaši (tím nemyslím krupičku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39648
19.10.21 07:23

Toustový chleba je hladový. Dej mu normální chleba, zrus arašídové máslo a dávej místo něho normální a sýr třeba. Přidej zeleninu. Nebo hustou polívku. Tříleté dítě už by nemělo v noci jíst. Není to spíš převlečená žízeň?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6336
19.10.21 07:25

Večeři bych dala hustou polévku zeleninovou, zahustit vločkama, červenou čočkou. A napiš co ji za celý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12804
19.10.21 07:41

Tak telo mize byt po nemoci vycerpane, ne ze ne. V prvni rade bych zkusila poradnou veceru, ve druhe bych klidne docasne v noci neco maleho dala…nebo nekdy staci i napit. Ty kdyby ses v noci vzbudila a mela hlad, tak udelas co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6336
19.10.21 07:42
@beruska9 píše:
Tak telo mize byt po nemoci vycerpane, ne ze ne. V prvni rade bych zkusila poradnou veceru, ve druhe bych klidne docasne v noci neco maleho dala…nebo nekdy staci i napit. Ty kdyby ses v noci vzbudila a mela hlad, tak udelas co?

Třeba já bych se napila a šla spát :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat