Tříleté dítě a dárky k narozeninám

45
29.6.15 21:29

tříleté dítě a dárky k narozeninám

Ahoj, můj syn bude mít v červenci tři roky a vůbec nevím, co koupit k narozeninám, aby měl radost, nemáte holky nějaké nápady? Předem děkuji.. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.6.15 21:36

@saxsara záleží, co ho baví… napadá mě dřevěný ponk s různými šroubečky a nářadím, vláčkodráhu, doktorku, bagr, hračky na písek, nějaké dopravní prostředky - letadlo, tramvaj, vrtulník… syn bude mít 3 v srpnu, tak to taky řeším, je to o dost těžší, že po prvním už má skoro všechno. Ještě mě napadá playdoh plastelína v nějaké sadě (zubař, zvěrolékař, cukrárna apod.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
793
29.6.15 21:38

U kamarádky jsem viděla takový auto trenažér a malý z toho byl uplně nadšený! Tři mu budou za dva měsíce a možná mu to pořídím. Měla trošku jiný, nějaký starší tip a takový jako pro menší děti, ale pro tříletého kluka bych možná koupila třeba tento: http://auta-letadla-lode.medvidkovehracky.cz/…s-v8-driver/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16982
29.6.15 21:39

Odrážedlo, kolo, koloběžku, pískoviště, bazén, autodráhu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48497
29.6.15 21:45

Dcera ma dva mesice pred narozeninama Vanoce, takze kdyz vezmu z tech vetsich darku k obema udalostem, nejvetsi hity byly koloodrazedlo, velka postel a drevena vlackodraha s vlackem na baterky. Z tech mensich pak knihy a puzzle, vsecko miluje jeste pul roku pote. Myslim, ze v tomhle veku deti jeste zdaleka tak neocenuji hodnotu darku jako to, jestli je zrovna tohle bude bavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39087
29.6.15 21:45

Kolo, foťák, dřevěnou vlackodrahu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.15 21:47

My budeme synovi kupovať k tretím narodeninám čtyřkolku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
29.6.15 21:47

Synovi budou 3 za dva týdny a máme pro něj doktorský kufřík a sadu bagra s náklaďákem do Brudru. Bagry miluje a tento se mu zalíbil u kamaráda. Jinak jsme ještě uvažovali o dětských vysílačkách a dětské motorové pile, ale nebudeme to přehánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2873
29.6.15 21:52

Nasemu ditku pred tydnem udelala nejvetsi radost trambolina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9020
29.6.15 22:20

Duplo, Duplo a zase Duplo… Pak dřevěné vláčky, jakékoli auto, garáže, něco na kreslení, modelína, knížka čtecí nebo prohlížecí encyklopedie, nějaké velké auto Bruder nebo třeba Lena, povlečení s oblíbeným motivem, něco na zahradu - bazének, klouzačka… Stovky a stovky možností, záleží, co ho baví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4052
29.6.15 22:34

Ahoj, syn měl oslavu v sobotu. :-) Dostal dětskou kuchyňku, kterou si dá do zahradního domečku a k tomu hromadu vybavení (mixér, potraviny, krájení, toastovač, konvici, atd. Je úplně nadšený :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
30.6.15 12:15

Ahoj, zanedlouho budu řešit to samé. Taky nevím, co kupovat. Děti mám od sebe cca dva roky, takže vše, co považuji za důležité, aby tříleté dítě mělo, už máme. Navíc jsme dost veliká rodina, pravidelně se scházíme a všechno poctivě slavíme, takže když každý donese dárek, tak je toho vážně hromada. Došlo to tak daleko, že se stalo pravidlem, že před akcí zasedá dárková komise :D, kdy zúčastnění předkládají svoje nápady na dárky, případně infromují, co už koupili, konzultují a domlouvají se, aby se nekupovalo, co už děti mají, nesešly se stejné dárky, případně se domlouvá více dárců na dražším společném daru. Fakt psycho :D. Moje děti jsou široko daleko v naší rodině zatím jediné, a tak všichni blázní a s dárky se předhánějí.

Takhle v létě se šiknou věci na hraní venku - fotbalové branky a mičuda, něco nafukovacího k vodě (bazén, kruh, zvířátko, člun), dětský stan, šlapací traktor, klasická tatrovka nebo to velké popelářské auto, nějaké elektrické vozítko, houpačka, křídy na chodník, dopravní kužely, hračky na písek (nářadí, stavební kolečko, bagr).
Z věcí na doma u nás jednoznačně frčí lego pro nejmenší, vláčkodráha, tabule a křídy, hromada různých malých plastových zvířátek, kuchyňka s nádobím a vybavením, plastelína s různými nástroji, obrázkové knihy, omalovánky (především ty vytisknuté z internetu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5010
30.6.15 12:26

Jéééé…můj syn měl 3. narozeniny den před Vánoci, takže dárků v té době dostal opravdu hodně a já měla tolik nápadu, že jsem se musela spíš krotit. Na tříletého je toho hodně… vláčkodráha, popelářské auto, hasičské auto, vystřelovací dráha na auta, vrtačka, pohádky bleska Mc Quenna, DVD Letadla, stavebnice bagr, lego duplo, tabulová folie na dveře v pokojíčku a křídy, nákupní košík, ponk s nářadím, auto seat, auto renaut, měkký kopací balón. nějaké oblečení… Fakt se na takto starý děti vybírá dobře. Jen pro upřesnění…tyto dárky byly dohromady i druhý den na Vánoce rozdělené a byly i od babiček a od strejdy…nebylo to všechno k narozeninám a jen od nás…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama