Tříměsíční miminko nezvedá hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  16.03.18 20:14
tříměsíční miminko nezvedá hlavu

Ahoj, moje tříměsíční dcera v poloze na bříšku nezvedá hlavu, už jsme objednané na cvičení vojtovy metody. kolikrát denně a na jak dlouho bych malou měla dávat na bříško?

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 3 měsíce

Reklama

Reakce:

Jogrr
Závislačka 4020 příspěvků 16.03.18 20:25

Cim vice, tim lepe, staci i 2 minuty, ale casto.
Takto rikala pediatricka mne ihned pri prvni navsteve od porodu.
Paseni koniku se kontroluje ve 4 mesicich, jeste ma dcerka cas.
Hlavne zadna panika, dnes je hit, kdyz dite nejede podle tabulek, ihned nutit vojtovku.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 159 příspěvků 16.03.18 20:40

Dobrý den, přesně tak jak je psáno v předchozím příspěvku. Častokrát za den a třeba jen chviličku. My cvičili se synem vojtovku, protože je předčasně narozený, ale fyzioterapeutka v nemocnici nám přesně to samé říkala. Tou četností si procvičí dcera svalstvo a určitě jí to brzy půjde samo. A vážně ty tabulky neberte tak vážně, i když Vás chápu, že máte strach. Hodně štěstí a zdraví holčičce.

niki V
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 16.03.18 20:42

Dávej ji co nejčastěji, zkus po koupaní až bude nahata a prejed ji rukou podél páteře(od hlavicky k zadecku)to je taková stimulace trošku, Držím palce ať brzy pase :kytka:

Annnit
Kecalka 153 příspěvků 16.03.18 21:16

Ahoj, to urcite dozene. Syn to na brisku uplne nesnasel, hrozne u toho vyvadel a rval, zaboril celo do podlozky a konecna. Mel teda taky dost velkou hlavu a proste mu dalo praci ji udrzet. Takze jsem ho pak nosila prehozeneho pres rameno a cvicil si zvedani hlavicky takhle. Chodila jsem s nim po mistnosti a to ho desne zajimalo, tak drzel a posiloval a po par dnech uz i na tom brisku chvilku vydrzel a zacalo se to zlepsovat. Nekolik minut na brisku vydrzel az ve 4.mesicich. Zadny vliv na dalsi vyvoj to nemelo, v 8.mesicich sedel a lezl po ctyrech, v 10.mesicich obchazel nabytek a na roce chodil. Tak zadny strach.

Weru87
Nováček 1 příspěvek 22.03.18 16:01

Ahoj maminy, v pondělí malému byli tři mesíce a včera jsme byli na kontrole /celou ji probulel/ a když ho kontroloval při poloze na bříšku tak samozřejmě v křeči a ruce v pěst tak na mě hned že napíše rehabilitace že by ty ruce v pěst už neměl mít když už mu jsou 3 m a tu hlavičku taky nezvedá pořádně tak jsem si připadala jak blbec, ale když to cvičíme tak se někdy prohne fakt krásně ale poslední dobou je fakt že se mu moc nechce a spíš u toho bulí jak se mu to nelíbí jelikož jsme to cvičili jen u koupání a navíc má tříselnou kýlu která mu většinou vyleze když je na bříšku a ty ručičky má v pěst jen na tom bříšku. Poradíte mi nějaký fintičky na tu rehabku jdem až za měsíc. Děkuju moc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama