Tříměsíční miminko nezvedá hlavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 20:14
tříměsíční miminko nezvedá hlavu

Ahoj, moje tříměsíční dcera v poloze na bříšku nezvedá hlavu, už jsme objednané na cvičení vojtovy metody. kolikrát denně a na jak dlouho bych malou měla dávat na bříško?

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 3 měsíce: Trénujte zvedání hlavičky

Reakce:

Uživatel je onlineJogrr
Závislačka 4324 příspěvků 16.03.18 20:25

Cim vice, tim lepe, staci i 2 minuty, ale casto.
Takto rikala pediatricka mne ihned pri prvni navsteve od porodu.
Paseni koniku se kontroluje ve 4 mesicich, jeste ma dcerka cas.
Hlavne zadna panika, dnes je hit, kdyz dite nejede podle tabulek, ihned nutit vojtovku.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 226 příspěvků 16.03.18 20:40

Dobrý den, přesně tak jak je psáno v předchozím příspěvku. Častokrát za den a třeba jen chviličku. My cvičili se synem vojtovku, protože je předčasně narozený, ale fyzioterapeutka v nemocnici nám přesně to samé říkala. Tou četností si procvičí dcera svalstvo a určitě jí to brzy půjde samo. A vážně ty tabulky neberte tak vážně, i když Vás chápu, že máte strach. Hodně štěstí a zdraví holčičce.

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 16.03.18 20:42

Dávej ji co nejčastěji, zkus po koupaní až bude nahata a prejed ji rukou podél páteře(od hlavicky k zadecku)to je taková stimulace trošku, Držím palce ať brzy pase :kytka:

Annnit
Kecalka 153 příspěvků 16.03.18 21:16

Ahoj, to urcite dozene. Syn to na brisku uplne nesnasel, hrozne u toho vyvadel a rval, zaboril celo do podlozky a konecna. Mel teda taky dost velkou hlavu a proste mu dalo praci ji udrzet. Takze jsem ho pak nosila prehozeneho pres rameno a cvicil si zvedani hlavicky takhle. Chodila jsem s nim po mistnosti a to ho desne zajimalo, tak drzel a posiloval a po par dnech uz i na tom brisku chvilku vydrzel a zacalo se to zlepsovat. Nekolik minut na brisku vydrzel az ve 4.mesicich. Zadny vliv na dalsi vyvoj to nemelo, v 8.mesicich sedel a lezl po ctyrech, v 10.mesicich obchazel nabytek a na roce chodil. Tak zadny strach.

Weru87
Nováček 1 příspěvek 22.03.18 16:01

Ahoj maminy, v pondělí malému byli tři mesíce a včera jsme byli na kontrole /celou ji probulel/ a když ho kontroloval při poloze na bříšku tak samozřejmě v křeči a ruce v pěst tak na mě hned že napíše rehabilitace že by ty ruce v pěst už neměl mít když už mu jsou 3 m a tu hlavičku taky nezvedá pořádně tak jsem si připadala jak blbec, ale když to cvičíme tak se někdy prohne fakt krásně ale poslední dobou je fakt že se mu moc nechce a spíš u toho bulí jak se mu to nelíbí jelikož jsme to cvičili jen u koupání a navíc má tříselnou kýlu která mu většinou vyleze když je na bříšku a ty ručičky má v pěst jen na tom bříšku. Poradíte mi nějaký fintičky na tu rehabku jdem až za měsíc. Děkuju moc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Babiš má strach o syna: V noci mu bouchají na dveře, jeho matka je vyděšená!

Atmosféra kolem kauzy Čapí hnízdo začíná pořádně houstnout. Politici vyzývají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >