Tříměsíční miminko se budí zoufalým pláčem

493
19.6.20 07:34

Tříměsíční miminko se budí zoufalým pláčem

Ahoj maminky, mám tříměsíčního chlapečka a dnes v noci se třikrát vzbudil zoufalým pláčem, také včera přes den. Uklidní se ihned jak si vezmu k sobě a dám mu prso, u toho usne a dal spinká. Myslela jsem si, že to jsou noční děsy, ale tím si nejsem úplně jistá. Budí se tak totiž i přes den ☹️ Přitom se na něj neustále usmíváme a mazlíme, on úsměv vždycky oplatí, kde by mohl být problém? Má někdo podobnou zkušenost? Děkuji ❤

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3598
19.6.20 07:35

Je to normální, můžou to být zlé sny nebo se taky vypořádává se všemi podněty, co dostává během dne, ono to zase přejde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
19.6.20 07:37

Máme to někdy stejně..úplně panicky krik a za chvíli se uklidní. Ale musí se vzít z postylky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
19.6.20 07:42

@darekp
Děkuju :slight_smile: stalo se nám to už vícekrát, ale třeba jen jednou v noci, ne tolikrát za sebou, by mě zajímalo co se mu asi zdá drobečkovi:slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
19.6.20 13:24

Moje to dělají, když usnou u prsa. Podle mě to prso prostě zase hledají. A když u něj neusnou, tak hledají mámu :grinning: takže si moc nevybereš :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
19.6.20 13:34

@Sallema
Jo to máme stejně..
@Vernika15
No on to dělá i když usne v postýlce ne jen u prsu :nevim: taky jsem si myslela, že je to tím, ale nejsem si tím jistá :slight_smile:ale asi to bude i tím, že mě hledá, je to závisláček, ale zlaté miminko :relieved:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1179
20.6.20 08:30

Mně dcera thle z ničeho nic řvala když rostly první zuby, trvalo to týden v kuse, pak se jeden prořezal. Naštěstí takhle blbě snášela jen spodní jedničky :lol: Ve 3 měsících je celkem brzo na zuby, ale stává se to, dceři vyrostly ve 4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
20.6.20 08:35

@Kristynka22
No neustále si do pusinky strká ruce a slintá :) tak že by možná ty zuby? Dneska spinkal klidně, ale to protože včera ani přes den bobinek nespinkal… A pořád se budil a plakal a fakt je, že takového ho vůbec neznám :nevim: je to spokojené mimi, co se budí jen na kojení a pak spokojeně spinká i přes den ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AMT
1
20.6.20 09:20
@Pepinka23 píše:
@Kristynka22
No neustále si do pusinky strká ruce a slintá :) tak že by možná ty zuby? Dneska spinkal klidně, ale to protože včera ani přes den bobinek nespinkal… A pořád se budil a plakal a fakt je, že takového ho vůbec neznám :nevim: je to spokojené mimi, co se budí jen na kojení a pak spokojeně spinká i přes den ????
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama