Tříměsíční miminko se v noci stále budí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vever123
Povídálka 12 příspěvků 16.04.18 13:59
Tříměsíční miminko se v noci stále budi

Ahoj holky, jak spí vaše 3-mesicni mimco v noci? U nás spavala s dvěma pauzami na kojení a teď už asi dva týdny spí od 8 do půl 7…bohužel asi se sedmi pauzami…do půlnoci to jde, ale pote se budí po hodině, coz je masakr…někdy hned po pár cucech usne, někdy jí to trvá déle…měl jste to tak někdo? Zlepšilo se to?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinerobinka
Kecalka 433 příspěvků 16.04.18 14:01

:roll: Me nekolikrat za noc budi i skoro 2letak. :D Co je na tom u 3mesicniho miminka nenormalniho?

Janli
Závislačka 3820 příspěvků 7 inzerátů 16.04.18 14:03

Jo, zažila a zažívám to i v osmi měsících. Ale jsem v pohodě. Začala jsem s tím, že nespala vůbec, teď už aspoň spí, byť s pauzama. Nepomohla ani kaše na noc.

iwa83
Kelišová 5275 příspěvků 16.04.18 14:03

@vever123 je to miminko. Mám dceru skoro 2letou a taky k ní v noci vstávám. Když se povede jen jednou tak je to super noc. K malinkatej jsem vstávala tolikrát, že jsem to ani nepočítala. Prostě vydržet, zlepší se to. Když bylo nejhůř, vzala jsem si ji k sobě do postele (mezi mě a manžela) a spalo se o hodně líp - jí. Já se moc nevyspala. Alespoň jsem nemusela vstávat k postýlce

Boudová
Kelišová 5905 příspěvků 16.04.18 14:04

Jo jo je to často, je to vopruz, ale mě budí dcera 2,5 minimálně dvakrát za noc, většinou spíš 3× a někdy i třeba 5×. Zavidím maminkám co ji dítě v roce už spí celou noc. V červenci čekám druhý, tak sem zvědavá jak to dám. :lol:

vever123
Povídálka 12 příspěvků 16.04.18 14:05

@robinka
netusim, jestli je to nenormalni, jelikoz je prvni, a proto se takto ptam:)
Neznam ve svem okoli nikoho, komu by se tak casto budilo, tak me to zajimalo:)

topkiss
Kecalka 236 příspěvků 16.04.18 14:07

Upřímně ti to nezávidím. A když to čtu, tak mám zlatý dítě. Od 3 měsíců spí celou noc. Teď ji je 8 měsíců. Ale předpokládám, že druhý mi to dá sežrat :mrgreen:

vever123
Povídálka 12 příspěvků 16.04.18 14:10

@topkiss
Tak to preju, ať je to druhé taky takový pěkný spavec:)

topkiss
Kecalka 236 příspěvků 16.04.18 14:12

@vever123
Děkuju :) Tiše doufám :)

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 3732 příspěvků 16.04.18 14:12
@topkiss píše:
Upřímně ti to nezávidím. A když to čtu, tak mám zlatý dítě. Od 3 měsíců spí celou noc. Teď ji je 8 měsíců. Ale předpokládám, že druhý mi to dá sežrat :mrgreen:

Hele neboj, ja mam sipkove ruzenky dve. Dneska chrapaly obe 12 hodin. Jedna ma 2 roky a druha 2 mesice :mrgreen:.

Jinak k zakladatelce: asi kojis vid? Nemuze mit hlad? Spurt? Zkousela jsi ji vazit kolik vypije?

iwa83
Kelišová 5275 příspěvků 16.04.18 14:14

@vever123 já za 2 roky neznám prospanou noc. Ale teď se to lepší - už se budí jen jednou na noc na čúrání :) Předpokládám, že když jsem ji teď pochválila, tak zase začne vymýšlet a já budu vstávat 5× :D

Nám v předporodním kurzu říkali „Vyspite se teď, pak se nevyspíte minimálně 2 roky, kdo to vezme s druhým v závěsu minimálně 5.“ Hodně často si na to vzpomenu :D

marka123
Kecalka 456 příspěvků 16.04.18 14:14

Dcera se co hodinu nebo dve budila taky jeste v roce a pul, celou noc zacla spat az nekdy od 21 m, kdy pomalu prestavala spat pres den, kase ve 4m taky nezabrala, ted ma 25m a vetsinou spi celou noc, kdyz nema spatne sny, odpoledni spani uz ale nehrozi a stejne usina kolem pul desate a vstava v 7, proste ma malou potrebu spanku. Ale u 3m mimca to muze byt i spurt, nebo ji zacinaji trapit zoubky, u mimina je to furt neco, hlavne je to uplne normalni. Za mesic rodim druhou dceru, tak pevne verim, ze to bude lepsi spac. Kazde dite to ma nastavene nejak a ovlivnitelne to moc neni:D

vever123
Povídálka 12 příspěvků 16.04.18 14:16

@vertunka
Kojim no :) Vážit jsem nezkoušela, přibírá krásné, ale mozna toho najednou tolik nevypije no, to je možné…spurt by taky byla možnost, ale už to trvá dva týdny…
Každopádně mi stejně nezbyde nic jiného než si zvyknout:D

vever123
Povídálka 12 příspěvků 16.04.18 14:19

Holky děkuju:)) Já vím, že každé miminko je jiné:))) spíš nikoho ve svém okolí neznám a prijde mi, že vsem spí děti skoro celou noc:D tak jsem potřebovala zjistit, že je to zcela běžné a nejsem v tom sama:)) Díky:))

baracudas
Ukecaná baba ;) 1902 příspěvků 16.04.18 14:21

@vever123 to máš vopruz :roll: Doufám, že se ti brzy srovná :palec:. Já mám skoro tříměsíčního a zhruba dva týdny mám ten „luxus“ že vstávám už jen 2× za noc. Do té doby to bylo strašně nepravidelné a krom toho nebylo zvykem, že by po kojení hned usnul. Teď už je to lepší a po kojení se mi ho daří dát do postýlky a uklimbat :D Tak snad se mi to zase nezlomí :roll:.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama