Tříměsíční opoždění menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KájaKn
Nováček 5 příspěvků 10.10.14 13:03
Tříměsíční opoždění menstruace

Ahoj, chci se zeptat… poslední menstruaci jsem měla na začátku července. Od té doby uběhly už tři měsíce a já začínám být nešťastná. TT jsou negativní, a doktoři mi řekli, že mám vydržet, prý až to přijde, tak to přijde. Antikoncepci neužívám a v žádné stresové situaci jsem taky nebyla. Nesetkali jste se s tím někdy někdo? Protože už z toho mám vážně nepříjemný pocit a myslím, že začínám být přecitlivělá. Předem moc děkuji za názory :)

Reakce:
anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 10.10.14 13:05

@KájaKn já se hlásím do klubu mezi posledními dvěma MS jsem měla pauzu 6 měsíců :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 10.10.14 13:06

Já už bych byla dávno na vyvolávačce :pankac: ale já mívám ms pravidelnou
Je to normální že to míváš nepravidelné nebo ne?

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 10.10.14 13:09

Příspěvek upraven 08.06.16 v 12:58

Petraa89
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 10.10.14 13:22

Mě se taky zpozdila o 3 měsíce. Nepřišlo mi to divné, nepravidelné to mám odjakživa. Dělala jsem si TT (dokonce 2×) a vyšly negativní. Ale bolelo mě v podbřišku, tak jsem šla na gyndu. Tam zjistili, že jsem ve skoro ve třetím měsíci… A teď mám dvouletého chlapečka :lol:

MarDen
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 10.10.14 13:33

Tak já když měla zpoždění delší jak 2 týdny tak jsem vždy hned dostala od doktorka vyvolávačku :nevim: s prvním opožděním jsem šla k doktoru po týdnu a taky mi hned dal rovnou vyvolávačku, ale abych čekala měsíc či dýl to se mi nikdy teda nestalo 8o ale tak asi záleží na doktoru :nevim:

Lendi86
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 10.10.14 13:39

Znám to, taky jsem pak už byla přecitlivělá, u mě to trvalo delší dobu, docela mi to i snižovalo seběvědomí…Můj názor je takový, že bych tomu rozhodně nenechávala volný průběh, ale chtěla bych vyvolávačku nebo prostě nějaký prášky na zpuštění ms. Já sem na nich taky nakonec skončila a to se mi ještě z nedostatku progesteronu udělala zřejmě cysta, takže ať žije volný průběh. :mrgreen:

Menorka
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 10.10.14 13:47

A snazis se o mimi?… jestli jo tak bych sla na vyvolavacku a s dr se domluvila na nejakych praskach ja treba brala utrogestan… aby se to nejak zpravidelnilo… i kdyz ten sem pak prestala brat a zhubla se a ms zacala chodit sama krasne :nevim: :think:

Lendi86
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 10.10.14 13:49

@Menorka mně ms zpravidelnil až porod. :lol:

Menorka
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 10.10.14 13:57

@Lendi86 me zase zajima co mi udela po porodu :lol:

KájaKn
Nováček 5 příspěvků 10.10.14 21:41

Vždy jsem to měla pravidelné a o mimniko se tedy nesnažím. Tak já tedy nevím. Ale pokud je to u většiny z vás normální, tak to asi nebude řešit. Děkuji moc :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >