Tříměsíční začal blinkat

28.3.17 09:26

Tříměsíční začal blinkat

Ahoj holky,
můj chlapeček měl teď 3 měsíce a od včera mi po každém kojení blinká. Je pouze kojeny, žádné příkrmy, nebo dokrmy nemá. Nic jsem nezměnila, ani svoji stravu, ani polohu při kojeni - kojim vleže a hned po kojeni ho dam odrihnout. Ted bud nestacim nechat odrihnout, protoze to z nej vytece, nebo si odrihne, a pak to vytece též. Nikam so oblouku to nelita a predtim jsme s tim problem neměli vubec.
Můžete mi poradit, co s tim? Jestli mate zkusenost, z ceho by to mohlo byt?
Ps: nutrilon zde nesezenu

Diky moc za rady a zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3208
28.3.17 09:31

A jako si ublinkne nebo vsechno vyhodi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 09:45

@Alyss1 ja nevim, kolik vypije, ale ublinkne si hodne. Asi to nebude vse, ale takových 30ml to bude. No predtim to vubec nemel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
28.3.17 09:49

Pokud to neni moc ale jen trochu, a slis to znej vytece a nelita to obloukem, tak to nic byt nemusi. V tomhle veku se deti zacinaji bic hybat a zvedat nozky. Mozna se taky zmenilo mliko - je ho treba vic. Nebo mimino ma hlad tak se trochu prezira. Pokud by bylo spokojene a pribiralo, tak je to ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 10:26

On se asi fakt bude prezirat, budu to kontrolovat no :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1322
17.12.19 09:34

@tlustyhrosik ahoj, můžu se zeptat, jak jste dopadli? Dcera teď ve třech měsících taky začala dost často ublinkávat, přesně jak píšeš, jen to z ní vyteče, někdy jen malinko a jindy víc… jako doteď nebyla vůbec blinkací, pozvracela se výjimečně třeba 1-2× týdně, teď mi zvrací několikrát denně :roll: přemýšlím, jestli s ní zajít ještě k doktorovi před Vánoci nebo je to normální? Ona je fakt dost akční, furt sebou mele, tak jestli to není jen tím :nevim: Děkuji za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama