Tříselná kýla u miminka, operace a následná infekce

535
15.8.20 21:14

Tříselná kýla u miminka, operace a následná infekce

Ahoj maminky.
Má sestra je od čtvrtku, v nemocnici se čtyřměsíčním synem, ten je momentálně po operaci kýly, která proběhla včera. No a ode dneška má horečku a nějakou infekci. Doktoři si absolutně neví rady. ☹️ Nechápu to, už je to po druhé.. Narodil se 29+4.. A měl infekci ve střevech, naštěstí to vybojoval. Máte někdo podobnou zkušenost? Já jen trnu hrůzou.. Mám totiž o 11dni staršího chlapečka a nedovedu si ten strach ani představit. I když sama ho mám taky šílený, asi potřebuji i uklidnit. Musím na ně pořád myslet…
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13832
15.8.20 21:34

Kluk byl taky na operaci tříšelné kýly, ale vyskočila mu až později, pak jsme nějakou dobu čekali jestli se nezatahne sama, pak byl nemocny a až pak šel na operaci. infekci z toho neměl, my tam byli jen 24 hodin a domů. Je v péči lékařů, tady s tím nic nevymyslíme. Hodně štěstí, at je s ním matka nonstop, bez debat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
15.8.20 21:38

@debra.morgan
No měli také jít dnes domu, ale objevila se ta infekce.. Já tomu prostě nerozumím. To už je podruhé v té samé nemocnici. A jsem zklamaná z toho, ze si doktoři neví rady co s ním je. Sestra je tam samozřejmě s ním. Dneska spala jen dvě hodiny… No spíše potřebuji uklidnit, že to bude dobrý, protože mi to hlava nebere prostě. Přitom tady u nás špičková neonatologie, tak člověk by očekával, že i ta operace se zdaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
15.8.20 21:49

A operace se nezdařila? ta infekce s tím přece nemusí souviset. prostě je nedonošené děcko náchylnější no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
15.8.20 21:57

@debra.morgan
To já nevím. Doufám, že ano. Nemluvila jsem s ni. Vím, že má už nasazené antibiotika. Tak snad už přišli na to. Jaký je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3134
15.8.20 22:00

@Pepinka23 proč myslíš, že si neví rady? Určitě mu vzali krev a nasadili antibiotika. Je pod dohledem. Ať je bojovníkovi brzo líp :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
15.8.20 22:04

@Nell2
Sami to prý říkali, že neví proč má teplotu a co se děje. Už mu nasadili antibiotika. Tak snad přišli na to co to způsobilo. A moc děkujeme. :srdce: Taky věřím, že bude dobře. Přeci jen je v péči lékařů, jen jsem asi citlivější. Tím, že si nedovedu představit, čím vším už si prošli… A tím, že jsme byly těhotné spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama