Triticco a sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.17 12:29
triticco a sex

Ahojte mám přítele, chodime spolu kratce, první naše milovaní bylo krásný, Jsme spolu denně denně se i milujeme ale já mám takový problém že se mi denně nechce dělame to i 3 x denně. neumim si to užit, už bych potřebovala pauzu alespoň tak 3 dny bez ale on to vždy nevydrží moc ho miluju a říkáme si i co se nam libí i ne. Mrzí mě że už nemám takovou vydrż slyšela jsem něco o triticcu že to má zlepšovat sexualní chtíč, mate někdo s tímto zkušenosti a za jak dlouho zabere diky moc;)

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10459 příspěvků 16.02.17 12:40

To přejde časem :mrgreen:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 16.02.17 12:42

To je normální :) u nás to bylo na začátku taky tak, za to ted, jsme unavený, není čas, jsme rádi, kdyžjednou za týden :mrgreen:

PinkPanther
Kecalka 184 příspěvků 16.02.17 12:42

Ahoj, Trittico je pouze na předpis, vzhledem k tomu ze se jedna o antidepresivum, silné pochybuju o smyslu jeho užívání na zvýšení sexuálního chtice ;) ale třikrát denně, to je moc i na me :) urcite bych to neřešila užíváním léku, ale domluvou s partnerem. Na tom není nic divného, ze se Ti denně nechce

sediza
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 16.02.17 13:03

8o 3× denně… to mi prijde jak zavislost na sexu už. By mě hráblo… Kde na to hlavne berete čas? Neni ta frekvence na ukor kvality?

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1275 příspěvků 16.02.17 13:10

Trittico je antidepresivum se sedativním účinkem, jeho použití je na deprese, nebo při poruchách spánku. Má tu výhodu, že narozdíl od jiným, běžněji nasazovaných antidepresiv nezhoršuje chuť na sex a nezpůsobuje poruchy erekce. Ale že by mělo nějaký stimulační efekt na sexuální touhu, to tedy pochybuji. Jinak jak zde již někdo psal, je na předpis.

Just love
Nováček 7 příspěvků 16.02.17 13:29

Je to antidepresivum velmi silné, jen na předpis. Je ale pravda že vůbec nezhoršuje chuť na sex. Mám to vyzkoušeno. Tak je ovšem blbost to chtít na zvýšení libida u zdravého člověka.

fialofka
Kecalka 120 příspěvků 17.02.17 13:18

Trittico beru 3 roky a nymfomanka se ze mě teda nestala :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >