Trittico a poporodní deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.19 10:30
Trittico a poporodni deprese

Ahoj holky, hledám maminky, které právě procházejí poporodni depresi jako já, nebo ty, které to zvládly. Mám 6.mesicni holčičku, vše začalo nenapadne, nakonec to skončilo velikou nespavosti, úzkostmi a depresemi. Beru 16 dni Trittico prolong, včera jsem se již dostala na finální dávku 300mg (údajně se to rovna 150mg Trittica AC). Spaní stále nic moc, vzbudim se kolem 3.-4. a už neusnu, deprese mi také nepřijde o moc lepší. Prosím, ozvěte se mi na e-mail ***, budu rada za jakoukoliv podporu, radu, už jenom to, ze to budu moci sdílet mi moc pomůže…mám pocit, ze kolem sebe nikoho takového nemám a ze jsem vážně exot…moc děkuji :srdce:

edit admin - odstraněn email, ozvěte se v SZ

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >