Trittico na spaní - zkušenosti?

69
2.2.21 11:41

Trittico na spaní-zkušenosti?

Zdravím! Už sem píšu docela často :D Ale zajímají mě vaše zkušenosti s lékem Trittico. Já ho dostala na spaní a dneska ho hodlám poprvé zkusit. Četla jsem už někde hodně špatných recenzí, tak se docela bojím. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10943
2.2.21 11:49
@sanysas píše:
Zdravím! Už sem píšu docela často :D Ale zajímají mě vaše zkušenosti s lékem Trittico. Já ho dostala na spaní a dneska ho hodlám poprvé zkusit. Četla jsem už někde hodně špatných recenzí, tak se docela bojím. :zed:

Mě naprosto vyhovuje. Srovnal mi usínání, omezil noční buzení, ráno bývám vyspalá a nemám problém, že bych nemohla vstát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 12:13

Mám ty nejlepší zkušenosti, líp usínám, nebudím se tolik, není návykový. Žádné vedlejší účinky nepozoruji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 12:20

Naprosto mi vyhovoval, teď už ho neberu.

• Citovat
  • Nahlásit
9228
2.2.21 12:25

@sanysas Vůbec nepomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3980
2.2.21 12:55
@Anonymní píše:
Mám ty nejlepší zkušenosti, líp usínám, nebudím se tolik, není návykový. Žádné vedlejší účinky nepozoruji.

a kdo ti řekl, že není návykový?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3477
2.2.21 12:57

Mám dlouhodobě, jsem spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16973
2.2.21 13:18

Tritittico je výborný lék - není návykový a především pomáhá opravovat narušený spánek. Zatím co sedativa, alkohol a nebo třeba zolpidem sice člověka můžou uspat ale ale spánek není plnohodnotný a při dlouhodoém užívání se defintivině rozbíjí.

Navíc je trittico hodně dobře snášeno. největší zádrhele může dělat u lidí s nízkým tlakem.

u každého léku potřebuješ poměřovat rizika plynoucí z možných nežádoucích účinků a rizika z toho když se léčit nebudeš. No a zrovna nespavost umí zdevastovat jak psychiku, tak fyzické zdraví dost do hloubky a rychle.

Informace o zdravotních aspektech na internet většinou píšou jen ti lidi co měli negativní zkušenost. Zároveń reakce na léky je vysoce indiviuální, takže nemůžeš vědět co to konrétně bude či nebude dělat tobě.

Ovšem čím víc sama sebe vysthuješ, že to bude zlo, tím spíš tě tvoje psychika poslechne a zařídí se tak jak říkáš.

@mamina2017 píše:
a kdo ti řekl, že není návykový?

Pokročilý biologie aplikovaná do farmakoligie. Trittico nemá mechanismus, který by mohl vzbuzovat závislost, narozdíl od většiny ostatních hypnotik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 13:30

Mně teda nesedlo vůbec a musela jsem vysadit. Měla jsem příšerné poklesy tlaku, přitom na nízký tlak netrpím. A bohužel jsem trpěla i na děsivé noční můry, ale ty byly fakt peklo. Dodnes si tu hrůzu pamatuju. Za mě nikdy víc. Evidentně na každého tento lék působí jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
3036
2.2.21 15:40

Trittico beru pár let a pro mne je to super pomocník. Vezmu ho v osm, v deset usínám a spím celou noc. Bez něj jsem místo usnutí koukala dvě tři hodiny do stropu, v noci se budila po půl hodinách a ráno jsem nebyla schopná pomalu vstát z postele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 16:07

Mně vyhovoval, začínala jsem na půlce prášku a za pár dní brala celý. To samé u vysazování - postupně, ne naráz. A ještě jsem po něm trochu zhubla! :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3942
2.2.21 17:23

Já teď Trittico postupně vysazuji, stejně po něm nemůžu usnout a budím se, navíc mám po něm oteklou nosní sliznici a skoro každý večer mi teče krev z nosu a psychiatrička mi říkala, že to Trittico může dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 17:26
@Lollitka píše:
Já teď Trittico postupně vysazuji, stejně po něm nemůžu usnout a budím se, navíc mám po něm oteklou nosní sliznici a skoro každý večer mi teče krev z nosu a psychiatrička mi říkala, že to Trittico může dělat.

Také mi ucpával nos a dutiny a zhoršilo se astma. Jinak na spánek mi pomáhal.

• Citovat
  • Nahlásit
3942
2.2.21 17:41
@Anonymní píše:
Také mi ucpával nos a dutiny a zhoršilo se astma. Jinak na spánek mi pomáhal.

No já to i četla na více diskuzích, že se lidem po Tritticu ucpával nos. Astma mám taky, ale nevím, jestli na něj má Trittico vliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
2.2.21 19:25

@Murka Mě taky právě trvá hrozně dlouho usnout a pořád se v noci budím že se vůbec nevyspím a ráno místo toho abych byla odpočatá tak jsem nehorázně unavená a nechce se mi vstávat. Tak jsem to řekla psychiatričce a ta mi právě navrhla Trittico, tak uvidím jak na mě bude působit no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat