Trochu vánoční nostalgie od Mrchy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Štofik
23.12.19 11:33

Trochu vánoční nostalgie od Mrchy

Ztráta nebo zisk?

Přema mi psal něco v tom smyslu jako:,, vidíš, kde teď jsi? Kdo by to byl před pár měsíci řekl?".

To mě zaseklo. Jo, jsem jinde, ale stejně se na brigošku musím sjet kapkama, protože mám rána pořád,,špatný" a chodím na ranní. Za chvíli tu jsou vánoce, výročí mýho,,zbláznění se", vánoce bez něj. Úvahy, jestli budu někdy fungovat jako normální lidi…asi ne…ale budu fungovat po svým a tak jak budu moct.

Nejdřív mě napadlo, že rok 2019 byl totální prů. ser od začátku do konce…ale pak jsem se podruhý během chvilky zarazila.. A je to v pr.deli..protože si uvědomuju, že nebyl jen prů. serem a to zjištění je fakt v pr.deli :lol:. Protože tohle, tenhle úhel pohledu je mi tak cizí…to že jsem schopna vidět něco pozitivního..cítím se jako naprostá cizinka sama sobě. Teď.

Ano, ztratila jsem,,rozum", hráblo mi. To všichni víme, přišla jsem o chlapa, z toho se lížu pořád, propadám pocitu osamění a tisknu k sobě v posteli plyšáka od něj. Cítím stesk, vinu. Ale to je jen moje srdce. To teskní. Rozumem si uvědomuju, že to tak mělo být.

Ale…oproti tomu ztráta chlapa+ rozumu stojí veliká hromada toho, co jsem našla, získala, objevila, pochopila..
Už jsem to psala, obnovila jsem starý kontakty..lidi se kterýma jsem nebyla ve styku, protože jsem se styděla za to jakej jsem vedla život. Nebyla jsem upřímná a vlastně jsem utíkala sama před sebou, před svýma chybama.

Spravil se nám vztah s mamkou a uvědomila jsem si, že se bezvýhradně milujem ikdyž bysme se nejradši zabily??? Zlepšily se vztahy v širší rodině, začala jsem víc chodit ven, víc cvičit jógu, začla jsem malovat, víc odpočívat, pracovat se svou rozbitou hlavou, duší…tělem.
Začla jsem psát, tvořit rukama, podporovat se navzájem s mojí druhou virtuální rodinou.
Našla jsem si brigádu.

Troufám si tvrdit, že dělám radost pár lidem, ale nejvíc…a to je zase v pr.deli…sobě.

A to je zarážející jako prase. Teď mám slabou chvilku, za půl hodky si zas budu říkat, že jsem dokázala velký hov.no. Ale momentálně jsem naplněna fakt úžasem.

Takže ať byl tenhle rok zralej na vymazání z kalendáře, kdybych si měla vybrat…sakra bych ho chtěla prožít úplně stejně. Se vším.

Nakopal jsi mi zadek 2019tko, ale karta se obrací a tobě se krátí dech. :dance: :mavam:

*Děkuju všem co mě letos podpořili, četli, co maj na ruce náramek ode mě, co mě sledujou na insta a čtou co píšu. Všem se kterýma jsem si psala soukromě i tobě @vodolejka nic ve zlým, však víš :kytka:
Děkuju @Premek_Orac @dagmarkaa @aiwwa @baimoli @citlivaduse @sonnys @Dendaska @Jahudka82 @Chauvinist @Tinuvien @M_Vladim @Miriam
@Petája @kalukap
holkám z diskuzí o psych. potížích, z diskuze o ručních výrobcích, hlavně @warita :kytka:
a nakonec @admin adminům, že mi vydávaj deníčky a necenzurujou je :kytka:
Všem přeju klidné a pokojné vánoce bez úzkosti, paniky, deprese. :mrgreen: :srdce:
Držte se! Jsme v tom spolu!
L.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Štofik
23.12.19 11:37

A @Petája @Kalukap :srdce: :srdce: :srdce:
Ještě bych na pravou míru rada uvedla, že tohle jsem psala před par dny na insta. Políbila mě můza a na em jsem to posílat nechtěla, ale dnes mi přišlo úžasny přání k vánocům pravě od Přemka a tak mě to dojalo, že jsem něco chtěla napsat i sem. A prostě poděkovat, ty lidi tady to se mnou neměli a nemaj lehký, vím to. Ale oni vytrvali a jsou moje druhá rodina. Doopravdy. To není póza, nebo touha po obdivu a,,plácání po ramenou" a zprávach jak jsem dobrá.
Je to jen čistej vděk.
vánoce podělaný :roll: :oops: no jo :nevim:

Příspěvek upraven 23.12.19 v 11:57

• Citovat
  • Nahlásit
19823
23.12.19 11:44

@Lana25 dekuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24390
23.12.19 11:49

Holka drz se :kytka:,ses statecna! Verim, ze rok 2020 bude ve znameni tve vnitrni sily.Pro me byl zlomovy rok 2018 a presto jsem za to vdecna, jsem ted diky nemu nekde jinde, nelituji! Preji moc sil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68037
23.12.19 12:13
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8263
23.12.19 12:26

Někdy není podstatné, co najdeme nebo ztratíme v druhých,
ale to, co najdeme nebo opustíme sami u sebe.
Každý rok zažiju věci, který mě mrzí od druhých, každý rok nadělám nějaké chyby… ale nakonec vždycky stejně dojdu ke zjištění, že ten svět je vlastně mnohem lepší, než se často zdá.
Lidi, přeji Vám vše dobré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Štofik
23.12.19 12:28
@Premek_Orac píše:
Někdy není podstatné, co najdeme nebo ztratíme v druhých,
ale to, co najdeme nebo opustíme sami u sebe.
Každý rok zažiju věci, který mě mrzí od druhých, každý rok nadělám nějaké chyby… ale nakonec vždycky stejně dojdu ke zjištění, že ten svět je vlastně mnohem lepší, než se často zdá.
Lidi, přeji Vám vše dobré.
Řvu :roll: ty mi to snad děláš nachvál :roll: :hug:  :hug:
  • Citovat
  • Nahlásit
8263
23.12.19 12:28

@wildcherry Hele, a ty jsi strašně dobrá, věřím, že nejen tady v diskuzích. Umíš velmi elegantně a citlivě sdělovat lidem i věci, co nechtějí slyšet. Odhaduji, že sis prošla nějakou citovou bolestí, někdy to z Tebe cítím, ale dokázala jsi to naprosto bravurně odžít v sobě, ne obrátit proti ostatním. K tomu mám vždy moc velký respekt :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8263
23.12.19 12:29

@Lana25 Se raduj voe :-). Neřvi mi tady nebo budu taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Štofik
23.12.19 12:31
@Premek_Orac píše:
@Lana25 Se raduj voe :-). Neřvi mi tady nebo budu taky.

je to moc emocí na mě :nevim: :mrgreen: nemůžu za to :hug: :P

• Citovat
  • Nahlásit
Štofik
23.12.19 12:31
@wildcherry píše:
Holka drz se :kytka:,ses statecna! Verim, ze rok 2020 bude ve znameni tve vnitrni sily.Pro me byl zlomovy rok 2018 a presto jsem za to vdecna, jsem ted diky nemu nekde jinde, nelituji! Preji moc sil :kytka:

Děkuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
24390
23.12.19 13:30
@Premek_Orac píše:
@wildcherry Hele, a ty jsi strašně dobrá, věřím, že nejen tady v diskuzích. Umíš velmi elegantně a citlivě sdělovat lidem i věci, co nechtějí slyšet. Odhaduji, že sis prošla nějakou citovou bolestí, někdy to z Tebe cítím, ale dokázala jsi to naprosto bravurně odžít v sobě, ne obrátit proti ostatním. K tomu mám vždy moc velký respekt :palec:

To jsou moc krasny slova, dekuju ti :andel: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
23.12.19 15:23

@Lana25 drzim palce dal :mavam: prace na sobe je ta uplne nej nejtezsi, tak hodne sily :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
19323
23.12.19 16:15

Do střehu!
Za chvíli je tu nový rok!
:P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Štofik
23.12.19 16:17
@M_Vladim píše:
Do střehu!
Za chvíli je tu nový rok! :P :mavam:
:lol: :mrgreen: sem s ním :dance: :hug:
@PaníKadrnožková píše:
@Lana25 drzim palce dal :mavam: prace na sobe je ta uplne nej nejtezsi, tak hodne sily :hug:

Tobě taky zlato :hug: a jak to vůbec dopadlo? vždyť víš, to stěhování. a ještě jsi 2v1 nebo už?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat