Trojka s další ženou a partnerem

Anonymní
12.3.21 17:29

Trojka s další ženou a partnerem

Zdravím, přemýšlíme s partnerem o trojce, s další ženskou, ale mě by zajímaly vaše názory, vy, kteří jste to už zkusili. Četla jsem pár diskusí, ale ráda bych to obnovila :D
Jak na to pohlížíte, nějaká doporučení? :)
Už jsme spolu na můj popud byli i ve strip clubu, zařídila jsem nám tam tanec, takže něco málo jsme už zkusili :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21090
12.3.21 17:32

Prvne si zkuste trojku s chlapem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
xth
6
12.3.21 17:38
@Hanka1 píše:
Prvne si zkuste trojku s chlapem…

To je dobrá odpověď :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
12.3.21 18:21

Tak mě by jako první věc napadla venerologie. :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Takze všechny možné testy na pohlavně přenosné choroby. :lol: :lol: :lol:
Lidi dneska neví co roupama. :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 12.03.21 v 18:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5981
12.3.21 18:26

Tady jsi špatně. Běž se zeptat jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
12.3.21 18:46

Kamaradka navstevuje swingers party, doma chlapa a dite. Toto bere jako unik, relax, splneni erotickych prani. Rika, ze ji to zachranuje vztah a jako neveru to nebere. Tak az bude mozno tak bezte tam, kde jste nekdo noname nez se znamou ci zenskou z baru, to nedopadne dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12002
12.3.21 18:53

Pokud to děláš kvůli chlapovi, tak to nedělej. Nebo po tom toužíš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
12.3.21 18:54

amateri.cz :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
12.3.21 19:15

Jojo, směle do toho, taky se ti může stát, že se tvůj chlap bude věnovat té ženské a na tebe se zapomene, pak budeš koukat jak puk. Popřípadě se s ní začne scházet za tvými zády :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5221
12.3.21 19:21
@Ojanka píše:
Jojo, směle do toho, taky se ti může stát, že se tvůj chlap bude věnovat té ženské a na tebe se zapomene, pak budeš koukat jak puk. Popřípadě se s ní začne scházet za tvými zády :potlesk:

Nebo si holky pohrajou spolu a chlap se bude cítit odstrčený :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8920
12.3.21 19:27
@Anonymní píše:
Zdravím, přemýšlíme s partnerem o trojce, s další ženskou, ale mě by zajímaly vaše názory, vy, kteří jste to už zkusili. Četla jsem pár diskusí, ale ráda bych to obnovila :D
Už jsme spolu na můj popud byli i ve strip clubu, zařídila jsem nám tam tanec, takže něco málo jsme už zkusili :D

Přemýšlíte? nebo chlap přemýšlí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
12.3.21 19:29
@Anonymní píše:
Už jsme spolu na můj popud byli i ve strip clubu, zařídila jsem nám tam tanec, takže něco málo jsme už zkusili :D

Hele byla jsem ve trojce dvě ženy a chlap a nic krásnějšího jsem nezažila, ta žena je tak něžná a ví co má na tu druhou dělat, protože ví, co se ženám líbí, a ten chlap je z toho úplně v prdeli a střídá je jak o život. Prostě luxus. Přeji Ti, abys to někdy zažila :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
12.3.21 19:33
@blobfish píše:
Nebo si holky pohrajou spolu a chlap se bude cítit odstrčený :pankac:

Taky možnost :mrgreen:, mimochodem nebyla tu nedávno diskuze, že si manželský pár dal trojku s ženou a byl z toho mimísek? :think: těhotná byla samozřejmě ta cizí ženská :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8920
12.3.21 19:34

@Ojanka Zvěř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
12.3.21 20:03
@Ojanka píše:
Taky možnost :mrgreen:, mimochodem nebyla tu nedávno diskuze, že si manželský pár dal trojku s ženou a byl z toho mimísek? :think: těhotná byla samozřejmě ta cizí ženská :mrgreen:

Slyšela jsem že byla málem těhotná a ro ty dva měli 14 dní před svatbou. Silenost. No ale ono to neskončilo, ty dve se viděly asi za tři měsíce, když byl chlap v nemocnici, tak si to užily ještě samy. Ta cervenovlasa mladší, už vdaná po ní vyjela. Pozvala ji domů na víno, no a pak se to stalo. Zase se obě probudily úplně opilé a jen ve spodním prádle. Teď když se vidíme, tak se tomu jen smejeme. Samozřejmě že manžel, vlastně tě straší nejlepší kámoš o tom neví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat