Trojka s manželem a dalším mužem

Anonymní
9.5.20 14:07

Trojka s manželem a dalším mužem

Omlouvám se za anonym, je to trochu citlivé téma…Nedávno jsme se s manželem domluvili, že zkusíme trojku s dalším mužem. Ten, se kterým do toho máme jít má ale o dost větší penis než má manžel. Mám trochu strach, že by z toho mohl být špatný a že by to celou akci pokazilo. Máte s něčím podobným zkušenost? Jak to dopadlo? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7189
9.5.20 14:21

A jak víš, jaký má ten případný amant péro?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
9.5.20 14:21
@karkarka píše:

Prece podle nohy, zenska mysli :woman_facepalming_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
9.5.20 14:22

Tak je to trochu risk, muži umí být žárliví, hlavně v takovéto situaci…taky záleží, jak je ten rozdíl ve velikosti velký a pokud je manžel sám se svojí velikostí spokojený..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
9.5.20 14:23
@klrmala píše:
Tak je to trochu risk, muži umí být žárliví, hlavně v takovéto situaci…taky záleží, jak je ten rozdíl ve velikosti velký a pokud je manžel sám se svojí velikostí spokojený..

Zarlivy asi moc nebude :think:,ale to pero by ho dorazit mohlo, to jako jo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.20 14:24
@karkarka píše:

Nechtěli jsme jít s nikým koho osobně známe, tak jsem hledala přes seznamka, takže jsem se i dozvěděla, jak je vybavený

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.5.20 14:25
@klrmala píše:

Toho se právě bojím…no on je se sebou spokojený, ale ten rozdíl je vážně dost velkým, manžel má asi 14 cm a ten druhý chlap něco kolem 22 cm

• Nahlásit
  • Citovat
7026
9.5.20 14:27
@Anonymní píše:
Nechtěli jsme jít s nikým koho osobně známe, tak jsem hledala přes seznamka, takže jsem se i dozvěděla, jak je vybavený

Jako myslíš z popisu? Tak to nemusíš mít strach, v tomhle chlapi vždy přehánějí, takže pár cenťáků uber a budeš blíže pravdě. Třeba se pak ukáže, že je méně vybavený než manžel.

Nebo když je manžel kandaulista, tak jej to také bude rajcovat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7189
9.5.20 14:27

@wildcherry no jo vlastně. Teď psala, že je to přes seznamku, tak jí asi poslal fotku pracovního nástroje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27161
9.5.20 14:30
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, je to trochu citlivé téma…Nedávno jsme se s manželem domluvili, že zkusíme trojku s dalším mužem. Ten, se kterým do toho máme jít má ale o dost větší penis než má manžel. Mám trochu strach, že by z toho mohl být špatný a že by to celou akci pokazilo. Máte s něčím podobným zkušenost? Jak to dopadlo? Díky

A kolik tedy měří manžel?

Jinak si myslím, že když manžel chce trojku, tak to musí ustát, snad ví, do čeho jde a má zdravé sebevědomí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.20 14:31
@free333 píše:
A kolik tedy měří manžel?Jinak si myslím, že když manžel chce trojku, tak to musí ustát, snad ví, do čeho jde a má zdravé sebevědomí…

No to já doufám taky…manžel má asi 14 cm

• Nahlásit
  • Citovat
27161
9.5.20 14:32
@Anonymní píše:
Toho se právě bojím…no on je se sebou spokojený, ale ten rozdíl je vážně dost velkým, manžel má asi 14 cm a ten druhý chlap něco kolem 22 cm

Omlouvám se, čtu to až ted, to je dost rozdíl… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
9.5.20 14:32
@karkarka píše:
@wildcherry no jo vlastně. Teď psala, že je to přes seznamku, tak jí asi poslal fotku pracovního nástroje.

No jo, nevyslo mi to :relieved: :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2817
9.5.20 14:36

Trolloollo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.5.20 14:42
@free333 píše:
Omlouvám se, čtu to až ted, to je dost rozdíl… :D

Já vím, ale zase jsem si říkala, že když s tím souhlasil a navíc nikdy se svojí velikostí problém neměl, tak by mu to nemělo vadit…ale zase si tím nechci pokazit vztah

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama