Trojka se ženou, šly by jste do toho?

Anonymní
7.7.20 09:07

Trojka se ženou, šly by jste do toho?

Ahoj holky, omlouvám se za anonym ale chodí sem i rodina a nemusí vědět vše :).. S manžel oba sníme o trojce, ale já mám trošku pochyby.. bojím se aby to nakonec nenarušilo vztah.. jsem teď ve 4. Měsíci těhotenství a představu mám že by jsme někoho hledali přes jisty web.. no a chtěla bych samozřejmě krevní testy a bylo by to s ochranou… No a komunikace jen přes ten web žádný vyměňování kontaktnu atd.. prostě si to jednou jen užít a vyzkoušet.. tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo s tím tady ma zkušenost? A nebo pokud by jste do toho šli co by pro vás bylo tabu? Děkuji za odpovědi a přeji hezke úterý :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

203
7.7.20 09:11

Jako já si to představit umím, ale ne v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 09:11

V těhotenství by měly být tyhle věci tabu, už jen kvůli infekci nebo úrazu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.7.20 09:13

Poked hledáš přes Amatéry, a na jiných webech to asi nebude jinak, bude ti dost trvat než najdeš osobu, která ti bude vyhovovat. Je dobrý se sejít předem, ne si rovnou domlouvat sex.

• Nahlásit
  • Citovat
7391
7.7.20 09:26

Poslední dobou to tu spíš připomíná amatéry. Cz a ne emimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4319
7.7.20 09:34

V těhotenství? Jako vážně? :zed: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
7.7.20 09:37

Tak kdyz pominu, ze v obdobi tehotenstvi mi to prijde eklhaft, nez najde nejaky slusny material, ktery bude chtit prcat s tehuli, muze mit zakladatelka uz v klidku po sestinedeli :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6717
7.7.20 09:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym ale chodí sem i rodina a nemusí vědět vše :).. S manžel oba sníme o trojce, ale já mám trošku pochyby.. bojím se aby to nakonec nenarušilo vztah.. jsem teď ve 4. Měsíci těhotenství a představu mám že by jsme někoho hledali přes jisty web.. no a chtěla bych samozřejmě krevní testy a bylo by to s ochranou… No a komunikace jen přes ten web žádný vyměňování kontaktnu atd.. prostě si to jednou jen užít a vyzkoušet.. tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo s tím tady ma zkušenost? A nebo pokud by jste do toho šli co by pro vás bylo tabu? Děkuji za odpovědi a přeji hezke úterý :kytka:

Pane bože :roll:Tohle píše určitě zase chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5262
7.7.20 09:46

No to fakt chceš, aby se ti v těhotenství nějaká princezna z Amatérů hrabala až kamsi :roll: Radši zkuste studenou sprchu a froté ručníky, takový hovězí nápady :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7544
7.7.20 09:56

Tak tabu by pro mě byla trojka s pupkatou tehuli. Fakt sexy představa :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
819
7.7.20 09:57

:lol: Pobavilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18771
7.7.20 09:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym ale chodí sem i rodina a nemusí vědět vše :).. S manžel oba sníme o trojce, ale já mám trošku pochyby.. bojím se aby to nakonec nenarušilo vztah.. jsem teď ve 4. Měsíci těhotenství a představu mám že by jsme někoho hledali přes jisty web.. no a chtěla bych samozřejmě krevní testy a bylo by to s ochranou… No a komunikace jen přes ten web žádný vyměňování kontaktnu atd.. prostě si to jednou jen užít a vyzkoušet.. tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo s tím tady ma zkušenost? A nebo pokud by jste do toho šli co by pro vás bylo tabu? Děkuji za odpovědi a přeji hezke úterý :kytka:

V těhotenství ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11308
7.7.20 10:11

Jestli bych šel do trojky s další holkou? To jako myslíš vážně, tenhle dotaz? No jasně že jo! :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4267
7.7.20 10:15
@Prof. Farnsworth píše:
Jestli bych šel do trojky s další holkou? To jako myslíš vážně, tenhle dotaz? No jasně že jo! :pankac:

A kolikaty mesic tehotenstvi maxilne tolerujes :mrgreen:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11308
7.7.20 10:19
@ontarova.stara píše:
A kolikaty mesic tehotenstvi maxilne tolerujes :mrgreen:?

Záleží, která z těch dvou je těhotná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama