Trojkolka sporťák versus dobrá cena ???

164
23.1.08 09:21

Trojkolka sporťák versus dobrá cena ???

Zdravím, pokud máte některá fajn zkušenosti s levnějším kočárkem, inspirujte, prosím… Nemám chuť dávat za něj moc peněz, ale chci ho využívat hlavně kvůli online bruslím a dobrému ovládání při jízdě.
Stačí nadhodit odkazy na internet, zbytek si zjistím…
Předem díky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1378
29.1.08 17:10

Mám tříkolku Quinny Speedi SX a jsem s ní spokojená, je fakt že jsem ji neskoušela při bruslení, ale pouze u běhání…

http://quinny.libfin.cz/cz/speedi.php

cena u sporťáku se pohybuje cca 8tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5229
2.3.08 17:52

tak já měla stejné požadavky jako Paskvil a nakonec jsem sehnala x-lander x2 , ale ten uz neni moc k sehnani :( Je to nejlepsi typ x-landeru. Ted je vlastne novy- x-run , ale o tom jeste nic nevim. A moc se mi na nem nelibi ty velky kola-ale to je vec vkusu.
Quinny speedi jsem taky chtela-libila se mi barva wagtail, ale nakonec mam svyho milacka, na kteryho nedam dopustit! papa :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.3.08 16:45

Kocarek na inlajny by mel byt stabilni a odpruzeny. Tudiz kvalitni. A kvalitni vylucuje levny. Tudiz neco za neco…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.3.08 09:48

ahoj řekla bych že tento je na kolečkové brusle http://www.mimina.cz/…er-alu-sport ale 100% to nevím já mám cortinu 3 tris evolution a nedám na ní dopustit ale ta je dražší 16000,–

• Nahlásit
  • Citovat
8.3.09 15:12

Ahoj, my máme X Lander X 1 a na ty brusle je opravdu dělanej. Brzda je na každé zadní kolo zvlášť, tak že tam nepřekáží žádná tyčka a kola jsou dostatečně daleko od sebe. Je stabilní a pevnej , jen jsem jaksi při jeho nákupu šetřila a vzala jsem levnější verzi a tak nemá ruční brzdu :cry: :oops: a díky tomu jsem s ním na bruslích nevyjela. Nejsem moc zdatná bruslařka a bojím se že bych to neubrzdila. Jinak má myslím 17 kg a hodně malej košíček. Odpružení je nastavitelné a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
9.3.09 13:14

Doporučuju za sebe quinny speedi. sporťák samotný je celkem za slušné peníze, pláštěnka se koupí za 300 od emitexu a sedí, tašku nepotřebuješ, nebo nějakou univ., ta origoš nemá moc výhod, jen barvu.

stabilní je hodně, terenní taky, teď už má i madlo, brzda na zadní kola, teleskopická rukojeť, takže se nekopeš do kol, na inline brusle OK, manžel je spokojený!
taky je hodně prostorný, vidím, že máš podobně staré dítko, tak nebude stísněné!

http://www.detskyraj.cz/…-basics-2009
mají akci na kolekci 09, která je s madlem, jsou ofiko prodejci, …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
10.3.09 20:59

X-lander X-run

Ahoj, ze současné nabídky je na brusle asi nejlepší X-lander X-run. Kolekce 2008 už se sehnat nedá (snad že by někde vězel nějaký zapomenutý kousek), kolekce 2009 je trošku dražší. My ho máme v nabídce za 8 319,– což není vůbec málo. Na druhou stranu je to perfektně ovladatelný spolehlivý kočárek s ruční brzdou, což považuji při jízdě na bruslích za velké plus. Velká kolečka se nemusí líbit každému, oproti malým však zvládnou mnohem lépe terén a nerovnosti a zajišťují stabilitu.
Takže sportovně založeným rodičům rozhodně doporučuji. Spokojení jsou i majitelé jiných modelů X-landeru, nejsou na ně žádné reklamace, nová kolekce je opravdu pěkná a dostupné jsou i některé sety ze staré kolekce za velmi dobrou cenu.
Taky čekám mimčo a rozhoduju se mezi kočárky Concord Fusion nebo X-lander XA (cena je přecijen přijatelnější), ale jediný důvod, proč nechci tříkolku je, že se nám žádná z vybraných nevejde do výtahu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama