Trojkolka X-lander - co je to za typ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1Anička1
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 16:10
Trojkolka X-lander - co je to za typ?

Ahoj holky, prosím, potřebuju poradit - mám od bráchy kočárek pro malou a chci se zeptat, co je to za typ x-landera? Nikde označení nevidím a potřebovala bych zjistit, jestli je kompletní, případně, na co mám dokupovat díly :-)

Děkuju.

Reklama

Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 17:28

Trojkolku ma xlander run.

tokage
Nováček 4 příspěvky 10.01.18 13:56

Je to x-lander x-run. Mám ho asi tři roky a jsem maximálně spokojená. Teda provoz je na něm trochu vidět, ale to moc neřeším. Mám ještě starší tip, který brzdí takovým gumový špalíkem (moc to nefunguje), ale kamarádky má nový, a ten už má stejnou brzdu, jako na kole.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama