Trojkombinace nebo autosedačka zvlášť?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
agy
Neúnavná pisatelka 15360 příspěvků 26.05.10 13:37
Trojkombinace nebo autosedačka zvlášť?

Prosím Vás o názor,zda je lepší koupit kočárek v trojkombina­ci,takže i s autosedač­kou,kterou můžete přicvaknout na podvozek nebo koupit kvalitnější autosedačku zvlášť? Pořád váhám,kolikrát za toho prvního půl roku budu potřebovat nacvaknout autosedačku na podvozek.Na nákupy brát miminko určitě nebudu.
Díky za Vaše rady a zkušenosti :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63590 příspěvků 3 inzeráty 26.05.10 13:40

No, my třeba nakonec máme trojkombinaci, ale není moc trojkombinací co mají slušnou sedačku… Takže pokud se ti líbí Peg Perego nebo nějaká trojkombinace s Maxi Cosi sedačkou, tak proč ne, ale za cenu horší sedačky bych do toho rozhodně nešla.

Petra Z
Hvězda diskuse 52174 příspěvků 26.05.10 13:42

Ahoj..tak já to využila maximálně…
nejen na nákupy,ale k dr.,ke kamarádce na kafe :-D ,prostě když Mates v autě usnul,nemusela jsem ho budit přendaváním.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.10 13:46

Koupila bych bezpečnou autosedačku zvlášť. Některé značkové sedačky jsou kompatibilní s různými kočárky, chce to pohledat nebo se zeptat v obchodu.

Já jsem neměla a nechybělo mi to. Nakupovat jsme s malým, když byl maličko větší, chodili, tomu se alespon v našem případě nelze vyhnout. Vajíčko jsme jednoduše šoupli do vozíku. K pediatrovi jsme jezdili s manželem, takže sedačku nosil on.

Dovedu si ale představit, že té mamince, která sama řídí, se to bude hodit. Ono se už větší dítě ve vajíčku hodně pronese,i na krátkou vzdálenost.Tak je pohodlné to jednodušše nacvaknout na podvozek a vyrazit :palec:

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 26.05.10 13:50

To asi záleží jaký kočárek od jaké značky.Když to bude kvalitní značka a sedačka bude vypadat že je bezpečná tak proč ne.My jsme koupili trojkombinaci Firkon,ale autosedačka nám teda moc nevyhovovala malej tm hrozně lítal s hlavičkou,ale párkrát na nákupy jsme ho v tom vzali ,jinak jsme si pořídili autosedačku zvlášť.To záleží jak mobilní jsi,jestli hodně jezdíš autem atd tak bych vybrala dobrou trojkombinaci.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 26.05.10 13:50

Měla jsem autosedačku kompatibilní s kočárem, nakonec jsem ale koupila golfky, na které lze nacvaknout autosedačku. Lehké, skladné, značka ideál.

Mmch závidím možnost nebrat miminko na nákupy. Buď máš hlídací babičky nebo skvělého partnera :wink:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.10 13:52
evi., píše:
Ohledně sporťáku - jak poznám kvalitní pásy?

To je dobrá otázka :mrgreen: Já se tím při koupi vůbec nezabývala a ty naše nám tedy vůbec nevyhovují. Obávám se, že to poznáš až častým používáním. U těch našich se stalo to, že malý vzal za nitku a dobře 1/3 těch pásů rozpáral. Teď jsme ty konce zatavili, takže v pohodě, no jenže teď jsou mu úplně akorát :roll:

Opěrku na nohy bych asi chtěla. Mám ji u sporťáku i u golfek a používám. Když sedí, dávám ji dolů, je pro něj pohodlnější, když mu visí nožičky dolů a může si je opřít. Na spaní ji zas dávám do vodorovné polohy.

Any11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.10 13:53

Budeme kupovat trojkombinaci s autosedackou Maxi Cosi. Jezdime hodne autem, takze tohle jsem moc chtela.

Svagrova trojkombinaci nema a rikala, ze ji nejvic vadi, ze musi maleho probudit, aby ho prendala do kocarku.

ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 26.05.10 13:56

U mne nepredstavitelne, ze bych dite na nakupy nebrala- kor ted 3 decka.

Udelala bych to podle toho, jake mas okolnosti.

Treba kdyz mas auto pro sebe a jezdis casto
Nemas hlidani
U doktora neni parkoviste a neni blizko
Manzel porad v praci
tak bych chtela nacvakavaci sedacku

Pokud nemam auto k dispozici jen pro sebe,
mam hlidani,
manzel je casto doma a nevadi mu jezdeni na nakupy
Doktori, urady pobliz, dobre parkovani

tak je mi to jedno a poridim kocar dle libosti a autosedacku klidne nenacvakavaci

A pak je taky rozdil, jedno dite- a vice deti neskolkovych, ktere jezdi vsude s tebou.

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 26.05.10 14:06

Já kdybych teď kupovala kočár tak koukám úplně na jiné věci než při tom prvním,to jsme se moc unáhlili.Tak asi nebudu dávat na radu kamarádů..A jaký jsou dobrý značky trojkombinací kromě Maxi cosi?

ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 26.05.10 14:09

Petro

dbre jsou jak pises maxi cosi, quinny, jane, peg perego- en nevim jak autosedacka
Mutsy, X-lander- jde na nej maxi-cosi sedacka
Concord,
Cybex
Teutonia

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 26.05.10 14:10

Já mám Casualplay a mrzí mě, že jsem si orig. autosedačku nekoupila. Měla jsem totiž půjčenou od ségry, tak jsem si řekla, že není potřeba. Ale zmýlila jsem se. Všude jsem jí tahala v ruce, kdežto stačilo mít jen tu originál, cvaknout na kočár a jelo by se. No teď už je to jedno, malá je větší, takže používám golfky.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 26.05.10 14:35

právě to řešíme pro druhé dítě a budu pořizovat jak autosedačku (teda nebouranou Maxi cosi od mojí kamarádky) a k tomu si budu kupovat kočárek nebo golfky, na které půjde nacvaknout. takže budeme mít 3 kočárky… U Klárky jsme si řekli, že to nebude potřeba a klidně budeme nosit malou ve vajíčku a strašlivě jsme se nadřeli. a tahat normální kočárek s sebou do nákupních center a pořád přendavat jsme nedělali. My hodně jezdíme a vím, že to maximálně využiji.

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 26.05.10 14:55

Já mám první dítko a autosedačku jsem koupila zvlášť. Jezdíme nakupovat bez dcery, zásadně večer a to je jeden z nás a nebo vyjímečně všichni, ale to až teď. Já sama auto nemám, jezdím jen s kočárem takže beru maximálně pečivo nebo jen něco lehkého co poberu a autosedačku nacvakávací na kočár jsem nevyužila. Když už bylo potřeba tak jsem malou dala do košíku i s autosedačkou a nakupovala jsem takhle a taky se to dalo v pohodě.

Za sebe raději kvalitnější vajíčko. Mě dokonce vyšlo i levněji než to ke kočáru, které nemá v podstatě žádné testy a výhoda je jen to nacvaknutí a drahé bylo jednou tolik :roll:

Ale je to na tobě musíš si zvážit jak moc to využiješ.

agy
Neúnavná pisatelka 15360 příspěvků 26.05.10 15:02

Holky,díky moc za názory :kytka:
Já sice auto k dispozici mám,ale myslím,že první 2,3 měsíce bych asi mimčo ani do supermarketu nebrala,tak si říkám leda třeba k lékaři(z auta do ordinace) ale kolikrát tam za ten půlrok půjdu,že?! Jinak mě nenapadá,kam bych s tou nacvaklou autosedačkou měla jet :think: Babičky jsou obě v našem městě,takže na cesty nikam nemusíme. Asi se na to vyprdnu a radši koupím tu kvalitnější autosedačku :wink:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >