Trombofilik - užívání antikoncepce

Anonymní
8.4.21 13:49

Trombofilik - užívání antikoncepce

Dobrý den,

můj dotaz se týká především žen, které nemohou brát hormonální antikoncepci. Jsem trombofilik, je mi 23 a nemůžu brát HA. Děti plánuju až ve 30.
Moje doktorka mi doporučila tělísko, ale nešlo bohužel zavést. Strašně to bolelo, i přesto, že jsem tam šla s tím, že to bude jenom nepříjemné. Paní doktorka mi navrhla, že to můžeme zkusit ještě jednou a dala mi nějaké léky na uvolnění a na bolest. Ale já nevím. Teď už mám strach tam jít a nevěřím tomu, že ty léky budou fungovat. Neznáte nějakou metodu nebo cokoliv, co pomůže se více uvolnit? Prý jde i celková narkóza, ale pokud to nebude opravdu nutné, tak se mi do ní nechce.

Četla jsem ještě na internetu články, které se týkaly přímo gestagenní antikoncepce, ale neznám nikoho, kdo by ji užíval. Tento typ totiž mohou užívat ženy, které jsou trombofilní.

Je mezi Vami nekdo, kdo je na tom podobně jako já? Co Vám doporučil Váš lékař?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21156
8.4.21 14:03

Nemocnice u nás nabízí zavedení tělíska pod narkózou, samozřejmě za poplatek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1126
8.4.21 14:30

Kamarádce tělísko dávali pod narkozou. Taky napřed kalsicly, u toho prý skoro omdlela bolesti, tak potom v narkoze. Spokojene ho ma v sobe už podruhé. Ale výměna proběhla zase v narkoze. Já jsem s teliskem maximálně spokojena, ale nevím, jestli bych kvůli němu podstupovat narkozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat