Trombóza bez otoku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lara54
Povídálka 38 příspěvků 11.06.19 19:21
Trombóza bez otoku?

Zdravím, již pár dní mě bolí stehno spíše z boku, jde to až k zadku. Nejvíce při došlápnutí, když sedím, je to lepší. Bolest připomíná křeč. Žádné červené fleky na kůži nemám, ani žádný otok. Poslední dobou ale cítím jako by mi předskakovalo srdce, na kardio jdu zítra, tak mu to řeknu. Při určitých druzích arytmií je zvýšené riziko krevní sraženiny. Tak trnu a nemůžu se dočkat zítřka, plicní embolie se bojím hodně :roll: Nemáte zkušenosti s trombózou bez otoku?

Reakce:
zuza92
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.06.19 19:33

Ahoj, už jsem to tu někdy psala. Moje mamka měla 2× trombozu a nikdy žádný otok, nic modrého, červeného. Noha jí bolela. Doktorka z ní dělala hypochondra dala jí magnezium. Pak dostala horečku jela v noci na pohotovost. Tam jí hned dělali testy a přišli na to. Ani nechci domyslet kdyby nikam nejela. Doktorku hned změnila.

Lara54
Povídálka 38 příspěvků 11.06.19 19:37

@zuza92
No tak to mě neuklidnilo :D do zítra mám počkat na tu kardiologii?

zuza92
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 11.06.19 20:06

@Lara54 no to těžko radit. S trombozou není legrace. Já vždycky dám na takový ten vnitřní pocit. Pokud se ti něco nezdá tak vyraž hned. Bereš třeba antikoncepci? Z tý měla trombozu kamarádka.

Vemas
Kelišová 5606 příspěvků 11.06.19 21:04

Ja teda mela trombozu v krecove zile (ne hluboko) muj tatinkej mel ukazkovou, v lytku. Cervena, otekla noha az k zadku.
Klidne bych na pohotovost sla, ja tam sla i se zanetem zil. I kdyz teda byli dost protivni, ale bolelo to hodne, tak co jsem mela v sobotu v noci delat :roll:

Lara54
Povídálka 38 příspěvků 11.06.19 22:59
@zuza92 píše:
@Lara54 no to těžko radit. S trombozou není legrace. Já vždycky dám na takový ten vnitřní pocit. Pokud se ti něco nezdá tak vyraž hned. Bereš třeba antikoncepci? Z tý měla trombozu kamarádka.

Neberu ji. Brala jsem jen chvíli a vysadila minulý rok. Testy na krevní srážlivost jsem měla ok

Lara54
Povídálka 38 příspěvků 11.06.19 23:01
@Vemas píše:
Ja teda mela trombozu v krecove zile (ne hluboko) muj tatinkej mel ukazkovou, v lytku. Cervena, otekla noha az k zadku.
Klidne bych na pohotovost sla, ja tam sla i se zanetem zil. I kdyz teda byli dost protivni, ale bolelo to hodne, tak co jsem mela v sobotu v noci delat :roll:

Já počkám do toho zítřka.. Me to bolí víc když tu nohu dám do určitých pozic, někdy mě to zase neboli vůbec, někdy méně. Neměla by trombóza bolet pořád?

zuza92
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 12.06.19 13:13

@Lara54 ahoj, tak co jak jsi dopadla?

Váš příspěvek
Reklama