Trombóza nebo něco jiného

Anonymní
20.5.21 08:54

Trombóza nebo něco jiného

Ahoj, beru 2 týdny antikoncepci a od včera mě pnou lýtka(jak kdybych hooodně chodila) a brní trošku chodidla, mam pocit jako by mě ta lýtka i pálila trošku(pocit, na dotek nepálí). Mám v nich takovej divnej pocit. Ale nic jako nebolí, nateklý nejsou. Žádnou mutaci nemám, řekli mi podle krevních testů, že mám zvýšené riziko trombózy, ale nic vážného, tak mi ji předepsali(hormonální problémy, jinak bych ji nechtěla, ale musím). Souhlasili stim jak na endokrinologii, tak na gynekologii. No a teď mám pocit, že mám trombózu a už mi nic s mými problémy nepomůže(sama dr mi řekla, že mi pomůže jen tak antikoncepce :( ) :zed: Mám plašit, že to je trombóza nebo mám třeba jen neklidný nohy nebo něco..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21467
20.5.21 08:56

Zajdi k praktikovi, pošle tě na ultrazvuk žil. Nic jinýho nevymysíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1405
20.5.21 08:56

Pokud máš bolest lýtek, horká lýtka, pnutí, riziko vzniku trombózy a hormonální antikoncepci - pravděpodobně to bude trombóza… dojdi si k lékaři, buď to pozvrdí nebo vyloučí a to co nejdřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 09:02

@Nickjmeno bolesti nemám

• Citovat
  • Nahlásit
69977
20.5.21 09:20
@Nickjmeno píše:
Pokud máš bolest lýtek, horká lýtka, pnutí, riziko vzniku trombózy a hormonální antikoncepci - pravděpodobně to bude trombóza… dojdi si k lékaři, buď to pozvrdí nebo vyloučí a to co nejdřív

Ne, pravděpodobně to tromboza nebude. Že by vznikla tromboza na obou nohách současně, je velmi nepravděpodobné. Vyloučit to samo nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69977
20.5.21 09:21
@Anonymní píše:
Ahoj, beru 2 týdny antikoncepci a od včera mě pnou lýtka(jak kdybych hooodně chodila) a brní trošku chodidla, mam pocit jako by mě ta lýtka i pálila trošku(pocit, na dotek nepálí). Mám v nich takovej divnej pocit. Ale nic jako nebolí, nateklý nejsou. Žádnou mutaci nemám, řekli mi podle krevních testů, že mám zvýšené riziko trombózy, ale nic vážného, tak mi ji předepsali(hormonální problémy, jinak bych ji nechtěla, ale musím). Souhlasili stim jak na endokrinologii, tak na gynekologii. No a teď mám pocit, že mám trombózu a už mi nic s mými problémy nepomůže(sama dr mi řekla, že mi pomůže jen tak antikoncepce :( ) :zed: Mám plašit, že to je trombóza nebo mám třeba jen neklidný nohy nebo něco..

to je dost široký pojem. Co přesně zjistili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1405
20.5.21 09:26
@Lama Lama píše:
Ne, pravděpodobně to tromboza nebude. Že by vznikla tromboza na obou nohách současně, je velmi nepravděpodobné. Vyloučit to samo nelze.

Nepravděpodobný ale ne nemožný, já se mam ráda a tohle bych neriskovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69977
20.5.21 09:34
@Nickjmeno píše:
Nepravděpodobný ale ne nemožný, já se mam ráda a tohle bych neriskovala
@Nickjmeno píše:
Pokud máš bolest lýtek, horká lýtka, pnutí, riziko vzniku trombózy a hormonální antikoncepci - pravděpodobně to bude trombóza … dojdi si k lékaři, buď to pozvrdí nebo vyloučí a to co nejdřív

Tak jak? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 09:43

@Lama Lama snížený nějaký index..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 09:46

@Nickjmeno určitě zavolám i své obvodní, ale třeba teď nic necejtim :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 11:02

Teď jsem si sedla a cejtím to v chodidlech :nevim: mě to tam jakoby pálí nebo nevím jak to popsat. Když chodim nebo něco dělám, tak nic :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat