Trombóza po porodu - mám jít do dalšího těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 15:10
Tromboza po porodu...další těhotenství ???

Ahojda, prodělala jsem po porodu trombosu..Asi dva roky jsem brala léky na ředění krve…Bohužel to odnesla noha, zůstal postrombo syndrom…Ráda bych další těhu…ale váhám…Máte s tím prosím někdo zkušenost?
Díky. :)

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reakce:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 15.08.18 16:27

Jakmile otehotnis, budeš si muset píchat injekce, minimálně do konce šestinedělí. Problém bych v tom neviděla, dělá to hodně holek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >