Tromboza priznaky jak poznam

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.11.21 18:58

Tromboza priznaky jak poznam

Ahoj holky chci se zeptat jsem tehotna 36+3 a mam heterozygotni muzaci f2
Od 38tt si zscinam pichat clexane 0,6 a k otazce natykaji mi kotniky vcera jsem byla stim na pohotovosti jelikoz mi natekli fakt hodne a mela sem vysoky tlak preklemsie byla vyloucena a k me otazce
Jak mam natekle nohy tak me picha jakoze v koleni ale ne primo v ty cesce nebo jak se tomu rika ale jakoby bliz ke strane napada me ze naky sval ci klouby ale bojim se aby to nebyla tromboza
Blbe se mi na tu nohu slape ze jakoby kulham ale kdyz lezim nic me neboli
Koleno mam lehce natekli sle to sem spis cela jak sem hodne nabrala zitra rano buud volat sestre na hematologii jestli by me mohl doktor vysetri ale chteka bych znat vase nazory jestli jeňozny aby ta tromboza sla jakoby od kolena?
Hodim vam sem fotku kde presne to pichani pri chuzi citim.
Popripade kdyz by me vysetroval tak to by mi jako vudy odebral krev a stoho se zjistuje jestli se jedna o trombozu?
Dekuju moc za odpovedi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4039
14.11.21 21:56

Mám čerstvou zkušenost - po osmihodinový cestě autobusem mě začalo ukrutně bolet lýtko, nemohla jsem chodit, bolelo to vevnitř, tak jsem asi po třech dnech naběhla na pohotovost. Tam mi to vyšetřili, neměla jsem otok, ale poslali mě na ultrazvuk a nic tam naštěstí nebylo. Říkala mi doktorka, že ve většině případů bývá otok a bolí to právě jako kdyby uvnitř lýtka. Já to mám od zad, to se přidalo později, teď o víkendu bezesný noci a zítra jdu k doktorovi a doufám, že mi nějak uleví. Začalo to střílet právě do kolene, zezadu do nohou, to lýtko bolí stále. Vyšetří tě pravděpodobně ultrazvukem, říkala mi, že když to ultrazvuk vyloučí, nebude mi muset dělat odběry. Pro klid duše si zajdi. Podotýkám, že já nejsem těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.21 21:59

@Azeretereza ultrazvuk si myslim ze mi prave delat nebude. Spis asi tu krev kazdy mesic sem chodila na odbery a od 34tt ne ze mam od 38tt si zacit preventivne pichat a mam orave strach aby to nebyla tromboza. Rano ji zavolam ale bojim se ze ji to popisu a ona mi sestra rekne ze to nic neni ze nepotrebuju vysetreni tak to pak nevim co bych delala :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9439
15.11.21 17:17

Zakladatelko, jak si dopadla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.21 20:50

@meduzza Na hematologii mi rekla ze musim uz do porodnice kdz mam taklen pred porodem
Tady si me rovnou nechali a udelali ultrazvuky nohou odebrali krev udelali screening maly jestli vse v poradku a cekala swm na vysledky. Nakonec vse dobre dopadlo nemam trombozu asi jen namozeny svaly jak sem tezsi byla sem tak stastna kdz rekla ze je vse v poradku tak me ani nenapadlo se zeptat cim to teda je. Zustavam tu pres noc na pozorovani a zitra odpoledne bych pry mohla jit domu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat