Tropical Islands, na kolik vás vyšlo?

6.4.17 12:20

Tropical Islands, na kolik vás vyšlo?

Ahoj, chtěli by jsme vyrazit z dětma do Tropical, na dva dny (jedna noc) svým autem. Byli jste někdo? Kolik vás to vyšlo se vším všudy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2484
6.4.17 12:30

Nas asi na cca 5 tisic, ale neplatime benzin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
6.4.17 12:40

Jeste edit

Meli jsme sebou jidlo, deti maji specialni dietu a nemuzou se bezne stravovat. Byli jsme 2 dospeli a 2 deti, ale platili jsme jen za 1 dite, druhy bylo zdarma (do 3 let). A zaplatli jsme si kombinovany vstupny-je tam vic zon. Kupovali jsme si tam piti, nejake sladkosti, pak z jidla jedny hranolky, kafe s dortem a tak. Na veceri jako takove jsme nebyli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
6.4.17 12:54

Byla jsem tam s kamarádkou a jejíma dvěma dětmi 8+15 let. Na dvě noci, autem. Celkem za ten víkend i s cestou je to stálo 15.000,– Já si platila vše sama zvlášť. Ale měli jsme komplet vstup, jedli jsme tam a děcka si kupovali nějaký blbosti, suvenýry a tak. Určitě by to šlo i levněji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42348
6.4.17 13:47

@jaruskaskulka počítala jsem to před vánoci, chtěla jsem výlet nadělit rodince pod stromek, ale pak jsem se na to vykašlala. Nepočítala jsem naftu, ale pro dva dospělé a dvě platící děti s přespáním v pokojíčku to byla fakt darda.. na stan jsme si netroufli, s dvěma unavenýma dětma, na přespání na pláži už vůbec ne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
6.4.17 14:35

Byla jsem tam asi před 10lety a vrátili jsme se domů zklamáni. Hrozná zima, zánět močového měchýře… Jelikož jsem tehdy studovala v Berlíně, tak to bylo kousek a bez noclehu. Dívali jsme se na ty stany na pláži a nocovat bychom v nich nechtěli. Ale je to už nějaký ten pátek.
Zas tak úžasné to tam není.
Vzpomínám si ještě, že v den narozenin byl vstup pro oslavence zdarma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
3.6.17 11:08

Dobrý den, máte někdo aktuální informace - chceme vyrazit 2 dospělí + 1dítě 2r a 2dítě 4r a pobýt přes noc - cena tedy bude 42E*2 + děti 0 a příplatek za noc 34×2E? Děkuji za info. Jídlo už se kromě dětkého příkrmu zřejmě brát nesmí, jak je to s jídlem a pitím? Děkuji. Marcela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.8.17 23:18

Dobrý den, máte někdo prosím zkušenosti se storno poplatkem? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.19 12:42

@Palushka ano

• Nahlásit
  • Citovat